Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
robert.knebl | Znojmo
26.11.2017, 21:29
 
 
Reakce na josta: ..reprezentantů co prošli Znojmem bude ...
WOW - jen koukám, skvělá znalost
 
 
josta | znojmo
25.11.2017, 19:30
 
 
..reprezentantů co prošli Znojmem bude hodně ke stovkám. Odhaduji dvě až tři.
V A repre mužstvu již méně. Ján Hlavatý, Libor Sionko, Marek Jankulowski. Také kapitán slovenské repre Peter Dzúrik a jeho krajan Miloš Tomáš.
Vítěz LM je jediný Jankulowski.
Hráli v LM také Trval. Samozřejmě Sionko. Dále Martin Zbončák, David Hubáček. Naprosto nevídané výkony a výsledky v LM předvedla Artmedia Bratislava (Petržalka), včetně našich bývalých hráčů Daniela Tchuře a Aleše Hellebranda. 18-letý syn posledně jmenovaného Patrik Hellebrand je velký talent a hraje ve Slovácku.
Zajímavá jsou jména, kterým říkám Sága rodu, tzn. slavná jména u nás. Pár příkladů. Rostislav Vojáček st. legenda Baníku, reprezentant, jehož syn Rosťa hrál u nás. Otec Martina Zbončáka Petr se svým bratrem Dušanem byli velkými oporami Třince v 70. letech. Synovec Davida Šindeláře v 80. letech u nás, poté v Bohemce, odkud je i dnes známý David Bartek. Otec bratrů Sionkových má titul s Baníkem.
atd. ..
 
 
robert.knebl | Znojmo
25.11.2017, 19:21
 
 
Gratulace k remíze. Ta se s HK počítá!
Jsme "pouze" 5 bodů od postupových příček. To je pořád hratelné. Teď bude důležité vstup do jara.
Už se těším :-)
 
 
robert.knebl | Znojmo
25.11.2017, 00:45
 
 
... možná by bylo i zajímavé čtení hráči, kteří hráli či hrají za 1. SC Znojmo a byli v reprezentaci ČR jakékoliv kategorie (Okleštěk, Cihlář, Růsek, Hudec, Heinz, Hrošovský - SR)
A také Ti, kteří už měli příležitost hrát např. Evropskou ligu či Ligu mistrů (Hnaníček, Hrošovský, Hrubý aj.)

Já sám nevím, kdo všechno měl tu čest, ale rozhodně je to inspirace možná pro Zdeňka Plánku, aby něco takové pokusil sepsat a nahlédl do historických i současných statistik, aby to nebylo zapomenuto, ale takové příjemné čtení by mělo být v archivu zvěčněné, ostatně kdo by ještě před 6 lety tušil, že budeme hrát Gambrinus ligu???
 
 
robert.knebl | Znojmo
25.11.2017, 00:39
 
 
Někteří asi ví a jiní tuší, že klub 1.SC Znojmo vznikl sloučením dvou klubů. Zjednodušeně řečeno RH Znojmo a TJ Znojmo (no já jsem sice hrával za TJ později FC Znojmo), ale asi slavnějším a historicky i úspěšnějším z obou bratrů byl ten "Rudohvězdný", přestože těžil ze začlenění v armádních klubech a měl tedy určitě ulehčen výběr příp. adeptů mužstva. Ale to v tuto chvíli není důležité. Důležitější je, že oficiálně vznikla RH Znojmo v roce 1953 a v roce 2018 si tak připomeneme 65 let od založení a tím pádem by to mohla být zase nějaká příležitost pro "novou jedenáctku" či to nechá klub až na 70 let v roce 2023? To uteče jako voda.

Poslední dobou totiž se zde objevilo řadu hráčů, kteří určitě stojí za velkými úspěchy včetně postupu a hraní v 1. lize a někteří z nich se vůbec nedostali do té "jedenáctky historické" minule.

A pak jsou tací matadoři, kteří tam zkrátka být mají ...

Skvělí útočníci tady byli a jsou: Vašíček, Heinz, Žondra, Pázler (ale ten byl asi spíše záložník, že?), Holomek, Trval, Pacanda, Minarech, Roman Přibyl, Bitala, nyní mladý reprezentant Růsek, Ledecký, Šamánek, Teplý

Brankářská škola je zde dle mého také výsadní co se týče golmanských jmen: Vlasta Hrubý, Pižanowski, Špit, Doleček, Švantner, Štěpanovský, Ilizi, Veselý, mladý Koukal, Drobiscz

Trenéři: Kalvoda, Fryš, ale své přinesli i jiní ...

Obránci: tam na mne svítí prostě Toše (Yonov), ale své uhrál i Odehnal a jiní obránci, Helísek, Hnaníček (nyní Zlín), Pokorný (nyní Ostrava), Tom Cihlář (kapitán a vícemistr světa do 20 let a to stejné Hudec, dále pak Sukup, Mudra, Stáňa (Ostrava) či Hříbek se 111 zápasy v 1. a 2. lize ... když tak nad tím přemýšlím, tak tady bylo už řada hráčů, kteří udělali obrovský kus práce pro klub potažmo i v jiných klubech ...

Záložníci to je kapitola sama o sobě a tam je jich tolik, že bych nerad na někoho zapomněl významného, ale pár jich napíši: Okleštěk, Nepožitek, Njire, Šumbera, Patrik Hrošovský, na které teď stojí Plzeň, ale třeba i Robert Bartolemou, který odehrál jen 10 zápasů, ale dal důležité 3 branky, ostatně Zlínu také on právě vystřelil trofej v MOL cupu a tím pádem EL, Matúš Lacko,


Ostatně prvoligová sestava byla seskupena z řadu nováčků a když si ji připomenu, tak mohu konstatovat, že více jak polovina hráčů hrála či hraje stále 1. ligu či v jiných klubech na úrovni a to nemluvím o tom, že řada z nich hraje Evropskou ligu (např. Hrošovský za Plzeň, Hnaníček za Zlín atd.).

Pro připomenutí ti co vybojovali či hráli 1. ligu:
Sestava, která hrála 1. ligu za 1.SC Znojmo FK: Hrubý (nyní Jablonec), Doleček - Heinz, Vašíček, Ševčík, Andrejić, Mandula, Nepožitek, Lacko, Okleštěk, Buchta, Helísek, Švarc, Lukáš, Cihlář, Yonov, Hnaníček, Avdić, Sukup, Mudra, Mička, Odehnal, J. Šilinger, Hříbek. Trenér: Leoš Kalvoda. Asistent: Michal Sobota nebo to byla tato sestava?

Sestava 1.SC Znojmo: Hrubý, Drobisz, Doleček - Simerský, Hudec, Yonov, Odehnal, Hnaníček, Jurić, Mudra, Hříbek, Buchta, Cihlář, Helísek, Crnkić, Gál-Andrezly, Lacko, Liener, Zeba, Diarrassouba, Kirschner, Heinz, Vašíček, Tomeček, Reljić, Stáňa, Nepožitek, Hrošovský. Trenér: Leoš Kalvoda Asistent: Tibor Duda
 
 
robert.knebl | Znojmo
25.11.2017, 00:09
 
 
Reakce na Junior28: Naprosto souhlasím...
Já už říkal tehdy po první polovině sezóny, že jak byla ta anketa o nejlepší jedenáctku včetně trenéra Znojma v historii, že tam neměl být Jiří Fryš, ale že tam měl být Kalvoda, ale ta anketa se rozeběhla dříve, než asi to mělo být.

Ale třeba k nějakému výročí bude nová anketa o 11 jedenáctku historie + trenér.
Rozhodně se podívám, jak to vlastně dopadlo, protože schválně si zkusím udělat i jedenáctku historickou já sám a jestli by se něco shodovalo.

A jak máte Vy ideální "11" Znojma včetně trenéra?
 
 
24.11.2017, 22:19
 
 
Reakce na robert.knebl: Nej trenér v 1. SC|byl dle mého ...
Nejen že byl nejlepší, ale hráli jsme i nejhezčí fotbal.
 
 
24.11.2017, 08:18
 
 
Reakce na robert.knebl: Nej trenér v 1. SC|byl dle mého ...
Naprosto souhlasím
 
 
robert.knebl | Znojmo
23.11.2017, 23:47
 
 
Reakce na Junior28: Trenér Petržela jen hodnotil situaci...
Nej trenér v 1. SC|byl dle mého Leoš Kalvoda
 
 
robert.knebl | Znojmo
23.11.2017, 23:44
 
 
Proto nechápu, jak mohlo vyjít v anketě ztráta 10 bodů 10% či ztráta 8-9 bodů dokonce 43%!!!!!!


 
 
robert.knebl | Znojmo
23.11.2017, 23:41
 
 
Jaká bude naše bodová ztráta na postupové místo po 16.kole (hrajeme v sobotu 25.11. od 14:00 na rozbouraném stadionu FC Hradec Králové)?

Četl jsem tu anketu, ale tam nemůže být na výběr 8-9 bodů a 10 bodů, protože maximální ztráta, kterou můžeme mít na postupové místo je i v případě prohry "jen" 7 bodů!
Protože Opava už 16. kolo za sebou má a oni mají 31 bodů a na 3. místě má tým 28 bodů, takže pokud získá 3 body a my 0 bodů, tak bude mít také 31 bodů, tj. ztráta 7 bodů max.

Samozřejmě, že ideálním scénářem jest výhra s HK a tím pádem, aby ostatní zápasy nám nahráli a my se přiblížili postupovým vodám :-) do jara
 
 
22.11.2017, 20:53
 
 
Reakce na robert.knebl: To, jak se trenér Petržela včera...
Trenér Petržela jen hodnotil situaci, která v Baníku je a když si vzpomenu na to, co se tady předvádělo v poslední sezóně za trenéra Kučery tak to byly katastrofální výkony a přesně jak to vystihl Petržela nakopávané balóny do nikam a vše na náhodu. Pokud chtěl předvádět útočnou hru, jak pořád avizuje tak nechápu jak může mít Baník nejvíc obdržených branek v lize, ale když si vzpomenu na jeho působení ve Znojmě, tak nejčastěji měl míč na noze domácí brankář. Musel jsem se k tomu vyjádřit proto, že pořád nechápu co kdo na Kučerovi vidí, když nemá žádné pořádné zkušenosti s trénováním ani žádné úspěchy a na hru pod jeho vedením se nedá ani dívat...
 
 
robert.knebl | Znojmo
22.11.2017, 14:49
 
 
To, jak se trenér Petržela včera ve Fotbal dohráno se pustil do exznojemského trenéra (nyní trenér Baníku Ostrava) Radima Kučery mi přijde hodně neprofesionální a neloajální a ještě navíc v TV.
Ach jo.
 
 
Jarda001 | Znojmo
20.11.2017, 21:28
 
 
Zajimavy hrac
 
 
robert.knebl | Znojmo
19.11.2017, 19:59
 
 
16. kolo (příští) bude důležité pro náš klub
- buď vyhrajeme s Hradcem Kr. a vyhoupneme se vzhůru, protože ve stejném kole někdo ztratí z první TOP (např. druhý Třinec hraje v Příbrami, takže někdo z nich zákonitě ztratí - ideální by byla remíza, ale na to se ohlížet nemůžeme), vůbec bych se nezlobil, kdyby Pardubice ztratili ve FM (ten už zkrátka musí, aby se zachránil aspoň získat bod).
 
 
josta | znojmo
18.11.2017, 22:48
 
 
Reakce na robert.knebl: 6 bodů na postupové místo, to je...
..důlěžité vítězství s Olympií. Velmi dobrý fotbal. Vynikající tah se střídajícími hráči, kteří dali oba góly.
Je moc dobré, že se držíme postupových pozic, protože o tom to je. Fotbal se hraje na vítězství, úspěchy a zlepšování.
Vůbec nepochybuji o tom, že by ve Znojmě v nejvyšší soutěži chodil plný dům! Což je plnější klubová kasa a zvýšený zájem sponzorů. Stadion máme, což je super..
 
 
robert.knebl | Znojmo
18.11.2017, 21:35
 
 
Reakce na Kysi: Roberte, podle mě je zbytečné řešit post...
6 bodů na postupové místo, to je nic. Věřím, že klub postoupit chce a pokud bude mezi TOP2, tak HET ligu hrát budeme (konečně na znojemském stadiónu). Nebo jsem naivní optimista a snílek? A Ty víš něco, co já nevím?
 
 
Jarda001 | Znojmo
17.11.2017, 21:58
 
 
Dneska paradní druhý polovas a nakonec zasloužena vyhra DĚKUJEME ZA HEZKE ZAKONCENI PODZIMU dnes dle me nejlepsi hrac na hristi Njire
 
 
Kysi | Znojmo
17.11.2017, 18:25
 
 
Reakce na robert.knebl: DNES je potřeba vyhrát, abychom ...
Roberte, podle mě je zbytečné řešit postupovou matematiku. Ve Znojmě se přece postoupit nechce.
 
 
robert.knebl | Znojmo
17.11.2017, 17:49
 
 
DNES je potřeba vyhrát, abychom na jaře stále mohli hrát o postup do HET ligy. Pokud prohrajeme, tak je úplně hotovo. Remíza také nic neřeší.
Výhra nás přiblíží k postupové dvojici a můžeme ze zadních řad útočit, což nám svědčí více, než obhajovat např. po podzimu postupové pozice. O tom jsme se už přesvědčili.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin