Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
James1.SC | Znojmo
19.09.2017, 13:04
 
 
Reakce na robert.knebl: 5. místo HET ligy pro 5. místo F...
V Pardubicích za tři body před půl rokem. Smajlík odkaz
 
 
robert.knebl | Znojmo - Přímětice
18.09.2017, 13:29
 
 
5. místo HET ligy pro 5. místo FNL! To bude duel mezi Spartou Praha a 1. SC Znojmo.

1. SC Znojmo má nyní ve FNL největší fazónu 3 výhry v řadě a to dokonce 2 se silnými soupeři (Opava a venku v Pardubicích, kde jsme snad za 3 body bodovali před 5 lety. Navíc každá nula u našeho brankáře (obrany) se počítá
 
 
josta | znojmo
16.09.2017, 13:48
 
 
..perník nám zachutnal víc než burčák. Bravo!!..
 
 
15.09.2017, 13:49
 
 
Rosa hrát nebude, vsadím manželku i s barákem proti dobré večeři. Zerek má pravdu.
 
 
robert.knebl | Znojmo - Přímětice
14.09.2017, 17:48
 
 
Tak se necháme překvapit :-)
 
 
14.09.2017, 15:19
 
 
Reakce na robert.knebl: Můj pohled: 1) Rosa se dostává ...
Právě, řekl jsi to výstižně - postupně - kdyby se ten duel hrál po týdnu od Slavie, tak by to bylo 50:50, ale furt by to byl jenom pohár. Přeci jenom vždy sbíral třicet minut a teď si zahrál téměř celé utkání. Pokud bude fit, většinu zápasu odehraje také proti Slavii, ne-li celé. V tom případě bude po té jeho dlouhé pauze středeční duel riskantní, hned v sobotu pak hraje Sparta doma s Teplicemi.
Máš pravdu v tom, že duel a trénink je něco jiného a dle mého si zvolí radši trénink a odpočinek, než zápasové vytížení, kde tým z nižší ligy bude vyhecovaný a někdo by mohl do něho nešetrně zajet. Tom chce pomoci Spartě k titulu, Lize mistrů a nebude a vedení stát za to, aby jel na Mol cup, možná se ho zúčastní(pokud Sparta postoupí :-) ) v závěrečných kolech.
Rosický se do pohody dostávat nepotřebuje tolik, možná by v takovém utkání i strádal lehce motivaci. A on je specifický případ co se týče zranění, takže svoji účast ve Znojmě jistě velmi zváží.
Nejlepší varianta by byla, kdyby hrál a Znojmo postoupilo před nadupaným stadiónem. Ale když to bude v televizi a třeba se nepovede počasí, tak mnoho radši zůstane doma. I kvůli všednímu dni.
 
 
robert.knebl | Znojmo - Přímětice
14.09.2017, 12:56
 
 
K Rosovi dodatek:
1) pokud bude hrát - bude to svátek pro diváky i hráče na fotbalovém hřišti
2) pokud nebude hrát - bude to větší šance uspět proti Spartě, než kdyby hrál

Tak co je lepší? :-) Smajlík
 
 
robert.knebl | Znojmo - Přímětice
14.09.2017, 12:54
 
 
Reakce na ZerekSu: Za prvé je to pohár a nemá cenu risko...
Můj pohled:
1) Rosa se dostává do herního vytěžení postupně a i proto byl teď po 17 letech v základu (a střelil gól - důležitý) a i proto si myslím, že by stát neměl. Nic více mi nepomůže, než hrát. I kdyby tu měl hrát jen 30 minut v závěru nebo první poločas, protože je rozdílový hráč
2) Na kom jiném se může dostat ještě do větší herní pohody, než právě na druholigovém mužstvu, který hraje střed tabulky a dokáže porazit např. vedoucí Opavu, která má ambice na postup do HET ligy - pořád lepší, než nějaké tréninky - prostě mi to přijde jako ideální.
3) Hráči na této úrovni, kteří jsou po nějakém delším vleklejším zranění si myslím, že jak mohou hrát, tak chtějí odvézt maximum a Rosa dle mého je toho důkazem.
4) Rosa je také dle mého dál, než ostatní ... možná neběhal tolik jako vždy malý Mozart běhal, ale on umí být tam, kde potřebuje a udělá si vždy místo pro nahrávku - i v tom je geniální, jak předvídá jednoduše hru a dostává svůj tým do tempa - jsou to jako šachy, které umí on velmi dobře předvídat. Tzn. on nebude muset tolik tady běhat. Ostatně stačí, když bude na hřišti a vytvoří jen svým pojetím a přístupem ke hře šance, které se budou líbit nejen divákům na stadiónu, ale i u TV obrazovek. Proto by byl sám proti sobě i trenér Sparty, kdyby ho nepostavil. Nikdo neříká, že musí hrát celých 90 minut.
5) Kdo ví, kolik minut bude hrát proti Slávii Praha??? I to bude hrát nějakou roli.
6) Já to vidím spíše na 60%, že hrát bude
 
 
14.09.2017, 12:16
 
 
Reakce na robert.knebl: Proč si myslíš (nebo víš?), že T...
Za prvé je to pohár a nemá cenu riskovat, aby si něco udělal v druholigovém Znojmě.
Především poté hrál v neděli proti Karviné a tuto neděli ho čeká derby se Slavií, což bude pro něho docela zápřah, když předtím vůbec nehrál. A další utkání se hraje za pouhé tři dny ve Znojmě. Procento stále může být nadějí, ale z výše uvedených důvodů a jeho předchozích lapáliích to nevidím reálně. Rád bych se pochopitelně mýlil.
 
 
robert.knebl | Znojmo - Přímětice
14.09.2017, 09:38
 
 
Reakce na ZerekSu: Právě Tomáš do Znojma na 99% nepřijed...
Proč si myslíš (nebo víš?), že Tomáš Rosický nepřijede?
 
 
12.09.2017, 17:16
 
 
Reakce na robert.knebl: Za 9 dní je tu Sparta Praha. Vi...
Právě Tomáš do Znojma na 99% nepřijede a toho si je vědoma řada fanoušků, kteří tak "kvůli němu" nepřijdou. Sparta je však sama o sobě lákavý soupeř s letošním medializací navíc, tak by mohlo být plno. Ale je to v TV, takže lidi si radši udělají pohodlí doma.
 
 
demon. | Okurkari
12.09.2017, 15:06
 
 
Reakce na robert.knebl: Kapacita stadiónu jest 2599, kte...
Já se hlavně modlím, aby byly minimálně tři stánky a v každým aspoň tři pípy. Čekat 45 minut frontu jako s Baníkem se mi opravdu nechce...
 
 
robert.knebl | Znojmo - Přímětice
11.09.2017, 23:49
 
 
Kapacita stadiónu jest 2599, která (doufám) bude asi se Spartou vyprodána.

Bude se řešit, jak to udělat, aby mohlo přijít více diváků?

Rekordní počet diváků je právě se Spartou Praha pokud se nepletu bez 5 lidí 4200 diváků, takže má otázka, jak se to udělá?
 
 
robert.knebl | Znojmo - Přímětice
11.09.2017, 23:28
 
 
Za 9 dní je tu Sparta Praha.
Viděl jsem je hrát proti Karviné a musím říct, že Rosa je po těch letech pořád geniální :-), opravdu Malý Mozart. Budu moc rád, pokud ho uvidím hrát live na znojemském pažitu.
Takové štěstí se může fanouškům 1. SC Znojmo nebo i lidem, co přijdou ve středu 20. 9 na stadión podařit třeba jen 1x za život.
Ostatně, pokud bude hrát ta sestava, jak proti Karviné, tak si myslím, že tolik významných a drahých hráčů v jednom týmu na našem stadiónu nikdy nehrála nebo se pletu?

Bude to opravdový svátek fotbalu a měli by přijít všichni. Je to událost, která se zkrátka těžko bude opakovat. Skoro bych řekl "malý zázrak", protože dle mého tento tým měl hrát Evropskou ligu. Proč ji nehraji netuším (nebo možná tuším), ale já si půjdu užít duel s tímto věhlasným českým klubem.

Tým, který má 36 ligových titulů (z toho 12x český titul)
Tým, který vyhrál 20 x pohár (nyní MOL cup) a 2x Superpohár
Trénuje ho Ital Stramoccioni,který trénoval opravdu velmi věhlasné kluby
A z těch dalších cizinců jde až hlava kolem ... ale rozhodně to slibuje velkou podívanou ...

tak uvidíme kolik z nich přežijí ve zdravý duel v derby se Slávií a ukáží se ve Znojmě?


 
 
Jarda001 | Znojmo
11.09.2017, 21:35
 
 
Urbancok prvni zapas za Vitkovice prvni gol ja rikal ze ho nemame poustet
 
 
Karel-K.Vary | k.vary
11.09.2017, 08:30
 
 
Zdravím přátele znojemského fotbalu, byl jsem včera na zápase v Sokolově,musím Vám říci, že jsem byl nadšen hrou naší útočné řady, na co šáhli tak jim vycházelo, takto si představuji produktivitu v útoku. Sokolovští hráli a my jsme dávali goly. Obvzlášť bych vyzvednul hráče Štrombachra,Šamánka a Růska.Jiná situace byla v obraně, bylo tam několik okének, ale naštěstí soupeř nevyužil, nejméně 5 tutovek. Posledních 20 min. jsem se o výsledek strachoval , stejně tak znojemští hráči. Nevím proč se naší hráči stáhli a balony jen odkopávali. Proto jsme dostali 2 branky a kdyby se hrálo o pět min. déle tak by to vyrovnali.
Pokud to našim hráčům vydrží a budou pokračovat ve zlepšených výkonech, viz utkání s Opavou a včerejší utkání, nic nebrání tomu, pohybovat se v tabulce v první pětce. Vzhůru na Pardubice, ať dovezeme body.
 
 
robert.knebl | Znojmo - Přímětice
10.09.2017, 00:46
 
 
... omlouvám se - bylo to 6 týmů, jak tak počítám a nikoliv 5 týmů :-)
 
 
robert.knebl | Znojmo - Přímětice
10.09.2017, 00:43
 
 
Reakce na Jarda001: Jedni ze dvou nasich nejlepsich zalo...
... nevím zda-li nejlepších záložníků, ale byl bych rád, kdybychom již podávali stabilnější výkony a měli výsledky, které nás vyhoupnou do TOP 5 FNL, protože to si myslím, že je cílem. Pohybovat se v první pětce a čeřit vody ohledně postupových pozic.

Ostatně teď jsem nedávno narazil na historickou tabulku 1. ligy a jen 5 týmů si zahráli tuto soutěž pouze jednou (30 ligový kol) a my jsme mezi nimi a víte kdo z těchto týmů je na tom nejlépe a kdo nejhůře v historickém učinkování? Malá nápověda (tým, který je nejhorší, tak získal pouze 11 bodů do historické tabulky)
Tak schválně jestli to dobře tipnete
a) AFK ATL Lázně Bohdaneč
b) FK Švarc Benešov
c) FK Kovkor Vítkovice
d) FC Joko Slávie Uherské Hradiště
e) FK Ústí n. Labem
f) 1. SC Znojmo FK
 
 
Jarda001 | Znojmo
09.09.2017, 16:49
 
 
Jedni ze dvou nasich nejlepsich zalozniku jdou na hostovani to se tu dejou veci. Nazor ostatnich?
 
 
robert.knebl | Znojmo - Přímětice
08.09.2017, 11:34
 
 
Těší mne, že zápas se Spartou Praha bude po odehraném derby se Slávií Praha. To by nám mohlo trochu hrát do karet, co myslíte?
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin