Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
21.09.2017, 10:46
 
 
Reakce na z.i.z.o.u: Tak včera jsem byl na Spartě. Výkon...
Tak něco ti povím ty paciente... celí stadion je plný míst kde si můžeš sednout a nikým neomezovaný sedět a koukat na fotbal a neříct ani slovo ale ten malý sektor kde jsi byl je vyhrazený aktivním fans tím pádem tam nejsou lidé co ani neotevřou pusu vytáni.. Je běžnou praxi že lídr kotle řídí fandění a lidi co nemají zájem se na tom podílet napomene nebo vyhodí.. že je pak sprostý se není čemu divit když ho dotyční ignorují .. a co že nás je 15 ? lepší 15 než nic ..A k tom kdo co rozezná několik členů kotel hraje aktivně fotbal v nižších soutěžích a příležitostně i mávají.. Já osobně vyděl u pomezního minimálně dvě hrubé chyby v náš neprospěch... A slavný hokejoví kotel si nech pros sebe (pro nás je to vzor toho jak to nemá vypadat )a jinak nadávaní sudímu je na hokeji stejně běžné a kolikrát i nesmyslnější , nikdo tě nenutí sem chodit nejsme tu zvědaví a by někdo kdo dojde akorát čumět jendou za rok na spartu tu moralizoval..
 
 
josta | znojmo
21.09.2017, 10:33
 
 
..velmi dobrý výkon našich hráčů proti milionářské Spartě. Znovu jsem se přesvědčil, že divák na atraktivního soupeře přijde, i když je to v TV a je nevlídné počasí.

Zaplaťpánbůh za náš kotel! Nedávno jsme neměli žádný. Kotel chválím také..
 
 
ZPlanka_Redakce | zdenek.planka@1scznojmo.cz
21.09.2017, 10:31
 
 
Reakce na z.i.z.o.u: Tak včera jsem byl na Spartě. Výkon...
Dobrý den, dovolím si reagovat. Když jde někdo do kotle domácího týmu, musí počítat s tím, že to nebude jako na hlavní tribuně nebo kdekoliv jinde. Vezměte si, že byste šel na Slavii na tribunu Sever a stěžoval si, že fanoušci vytáhli choreo nebo mávají vlajkami a vy nevidíte fotbal. Předpokládal jsem, že návštěvníci utkání, kteří jsou ze Znojma, dobře ví, kde sídlí domácí kotel a budou respektovat jeho zákonitosti, pokud do tohoto sektoru přijdou.
 
 
Kysi | Znojmo
21.09.2017, 10:27
 
 
Příště radši zůstaň u hokejového rádoby kotle, tam vás chodí tisice Smajlík
 
 
21.09.2017, 08:32
 
 
Tak včera jsem byl na Spartě. Výkon Znojma byl perfektní hlavně v druhé půlce. Nechodím úplně pravidelně. Bohužel jsem si sedl kousek od jakože znojemského kotle. IQ všech těch asi 15 lidí je fakt tragédie. Nejenom že tam mávají nějakýma ubohýma vlaječkama a tím vlastně znemožní všem okolo sledovat fotbal. Ten rádoby vedoucí toho kotle nebo co to je za šaška co tam začal po všech pořvávat že jsou p.če a že nepřišli do divadla měl velký štěstí že po něm někdo neskočil a nenarovnal mu ten křiví nos!!! Pánové jestli si chcete hrát na nějaký kotel a fandění ok ale musí to mít nějakou úroveň!!!!! Já se vsadím že vy co jste tam pořvávali ty nesmysli ani nevíte kdy je offside!! Vemte si příklad s hokejových fans tam to má aspoň nějakou úroveň!!
 
 
21.09.2017, 08:17
 
 
.
 
 
20.09.2017, 23:23
 
 
tím, že se hraje už v 19:30 v neděli, sám klub devastuje své příjmy. Hokej má v neděli akci se vstupenkami zdarma, půjde tam každý. Na fotbal v neděli v té zimě v 19:30, když se hraje hokej, nikdo nepůjde...
 
 
20.09.2017, 21:41
 
 
bych* hostování*
 
 
20.09.2017, 21:40
 
 
Zdravím, jen vych se chtěl zeptat, jestli někdo neví, proč u skončilo hosoltování u Petra Rybičky? Myslím, že v něm byl potenciál. Díval jsem se, že v Pardubkách střídá a za jejich B střílí branky v divizi. Je škoda, že jej Brno neposlalo zpět k nám Smajlík
 
 
Mišák.z | Znojmo
20.09.2017, 20:37
 
 
Tak konečně doma,chtěl bych poděkovat trenérovi a hráčům mooc dobrý špíl. A ještě okurkářům za fandění. Jestli jsem dobře slyšel 3100 diváků ,dobrá návštěva. Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
demon. | Okurkari
20.09.2017, 10:20
 
 
Reakce na satan.18: Tady nejde o hokejky, ti měli termín...
Jako začínat v neděli ve 20:15 by byl úlet, není to finále ligy mistrů. Vše je o domluvě, podle mě by jak fotbal tak hokej v neděli mohl začínat klidně ve tři. Netuším, jaká ochota byla ze strany SC, ale ví se, že minimálně ze strany hokeje je ochota nulová...
Jinak si stále myslím, že nejideálnější termín je sobota večer...
 
 
ZPlanka_Redakce | zdenek.planka@1scznojmo.cz
20.09.2017, 09:35
 
 
Reakce na satan.18: Tady nejde o hokejky, ti měli termín...
Termín pohárového utkání se podřizoval České televizi, takže to není náš termín. Jak už bylo zmíněno, kdyby bylo na nás, hrálo by se 27. září od 19:30. A jak jsem už jednou také zmiňoval, chceme maximálně zachovat jednotné výkopy utkání.
 
 
20.09.2017, 09:19
 
 
Reakce na demon.: Ono hokejkám by taky neuškodilo, kdyby...
Tady nejde o hokejky, ti měli termín danej dlouho dopředu. Tady jde o to, že vedení SC není schopné naplánovat zápas, aby se nekřížil s hokejem. Oni měnili termín, tak tomu mohli přizpůsobit i čas. Když se hraje pohár o hodinu a čtvrt dřív než "vždy", tak nechápu, proč by další zápas nemohl začít o třičtvrtě hodiny později.
 
 
20.09.2017, 09:10
 
 
Reakce na ZPlanka_Redakce: Děkuji za slušný příspěvek, h...
Dva týdny dopředu to naplánováno nebylo !! Ještě před 12 dny jste pořádně nevěděli, kdy a v kolik se bude hrát se Spartou. Sleduji vaše stránky i na FB a nebylo to tam ještě ani včera večer. Tak si ten fotbal v neděli večer užijte, můj vstup už máte zaplacen, vidět to přece už nemusím.
 
 
demon. | Okurkari
20.09.2017, 07:38
 
 
Reakce na satan.18: Nestíháš ani náhodou. Jedna třetina ...
Ono hokejkám by taky neuškodilo, kdyby začli dřív... Ale co jsme slyšeli, je s nima vážně parádní domluva, ale to je asi na dýl.
 
 
ZPlanka_Redakce | zdenek.planka@1scznojmo.cz
20.09.2017, 01:39
 
 
Reakce na satan.18: Děláte si z fanoušků srandu?? S Tábo...
Děkuji za slušný příspěvek, hned se lépe diskutuje a odpovídá. O změně termínu s Táborskem sice nebylo informováno formou článku, ale minimálně dva týdny již byla změna v rozpisu utkání uvedena a informováno bylo i na sociálních sítích. Utkání se Spartou jsme chtěli odehrát 27. září, diskutovali jsme tuto změnu i s letenským klubem. Nicméně, jelikož bylo zařazeno utkání do přímého přenosu České televize, termín musel zůstat na dvacátém září. Už v tu chvíli bylo jasné, že utkání s Táborskem nemůže být odehráno v pátek, tedy pouhé dva dny po duelu se Spartou. Co se týče výkopu 19:30, již na začátku sezóny jsme proklamovali, že výkopy utkání budou jednotné, tedy vždy v 19:30.
 
 
robert.knebl | Znojmo
20.09.2017, 01:03
 
 
odkaz

Fakta, které nenahrávají Spartě:
Sparta Praha letos vyhrála pouze jediné utkání v Mladé Boleslavi a to už je hodně dlouho, dále to šlo s nimi z kopce, protože pak remíza s Libercem, následně prohra s Brnem a to dokonce hrála Sparta proti oslabené Zbrojovce téměř půl hodiny (23 minut + nastavení) a nyní prohra se Slavií Praha

To se musí na hráčích podepsat. Hold venkovní zápasy nic moc.
 
 
20.09.2017, 00:42
 
 
Reakce na robert.knebl: A kolik tipuješ Ty?...
Kdyby to začalo po hokeji, tak věřím, že by jich tam bylo tak o 400 víc než normálně. Jinak to bude slabota.
 
 
20.09.2017, 00:39
 
 
Reakce na robert.knebl: Pokud nebude prodloužení, tak by...
Nestíháš ani náhodou. Jedna třetina trvá asi půl hodiny, když se moc nepřerušuje plus 2x 18 minut přestávka. Myslím, že si to spočítáš líp než ti nahoře. A kdyby se hokej prodlužoval, tak nevidíš celý 1.poločas.
 
 
robert.knebl | Znojmo
20.09.2017, 00:38
 
 
Reakce na satan.18: Nestihneš. Hokej bude cca do 20 hodi...
A kolik tipuješ Ty?
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin