Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
robert.knebl | Znojmo
16.05.2018, 19:30
 
 
Reakce na robert.knebl: Chlape, rád bych to viděl optimi...
... no neměl jsem já pravdu ještě před měsícem a pár dny, když jsem říkal, že to bude nejhorší sezóna? A to Fridrich říkal, že jsem negativní. Houby negativní, ale reálný obraz znojemského fotbalu.

Už teď je jasné, že sezóna bude horší, než ta minulá!!! A to po podzimu vypadalo na nadějnou a jasnou TOP 5 ne-li boj o 2. místo.

Teď se můžeme leda bavit o možnosti, aby nebyla tato sezóna vůbec nejhorší za 5 letou historii!!!! A že k nejhorší sezóně nemá daleko je fakt, protože v sezóně 2014/15 jsme skončili na 11. místě a získali 38 bodů.

Teď máme "jen" 34 bodů, ale "zatím" jsme na 9. místě :-), ale například na 13. místě Olympie Praha (která má mimochodem zápas k dobru), která nás čeká v příštím utkání má "jen" 3 body na nás ztrátu. Takže vůbec bych se nedivil, kdybychom na konci sezónu skončili až na 12. místě se stále 34 body! Protože upřímně s takovou to nás v posledním zápase porazí i Příbram, která jako jasně postupující nasadí nadějné mladíky, kteří se budou chtít ukázat.

Tak a teď mi řekněte, jestli náhodou na tom všem nemám kus pravdy. Nebo se pletu?

A tak se ptám?
1. Jaké má klub ambice do konce sezóny případně na další sezónu?
2. S těmito výkony je to spíše na MSFL, vy plánujete hrát MSFL?
3. Bude se posilovat pro příští ročník?
4. Jaký je vůbec cíl a záměr vedení?

A pro Fridricha: neměl jsem náhodou pravdu, jak jsem psal 23. 4. 2018 tady ty řádky? Hele jedna věc je Znojmíčko (hokej, fotbal, florbal) a druhá věc, která mě fakt vadí a to klidně, ať prohrávají je jak bojují hráči na hřišti, na ledě a jaký má koncept vedení.

Toto vše jde prostě vidět a to řadu fanoušků dokáže mrzet. A jako fanouška mě prostě zajímá, jak na to klub bude reagovat.

Nechci být "špatným" prorokem, ale trochu se bojím, že s odchodem O. Kohoutka bude 1. SC Znojmo spíše na sestupné tendenci, než vzestupné (nejen finančně, strategií, hráči atd.), ale rád, velmi rád se budu mýlit!!!

 
 
mišák.z | Znojmo
16.05.2018, 19:05
 
 
Ostuda,ostuda. Tento fotbal by měl být zadarmo ,nedá se na to dívat. Ještě že díky panu trenérovi Balcarkovi jsme měli po podzimní části uhrané body,jinak bychom sestupovali. Jen se ptám KDE JE NAŠE ZNOJMO......
Raději budu chodit na Americká fotbal ,ti hráči sami chtěji něčeho dosáhnou a postoupit a hlavně vyhrávat.
 
 
15.05.2018, 17:58
 
 
Už jsem si to našel ale jinde.....
 
 
15.05.2018, 17:53
 
 
Varnsdorf kdy a v kolik? Reakce na web 1.SC Do Znojma přijede Varnsdorf! Buďte prosím u toho!
 
 
Jiří_M. | Znojmo
13.05.2018, 19:33
 
 
Reakce na mišák.z: Tuhle sezonu nemá cenu kritizovat.......
sestup nehrozí, pod náma je dost týmů, ale zápas pod světly mohl být aspoň jeden... a ten kulturní program, co teď je, je to zpestření, ale to nepřiláká lidi. Na druhou stranu si musíme říct, že když byl zápas zdarma, kolik lidí "navíc" došlo? Taky žádná sláva, takže čím to?
 
 
mišák.z | Znojmo
13.05.2018, 19:26
 
 
Reakce na ZerekSu: Tři kola před koncem nemáme jistou zá...
Tuhle sezonu nemá cenu kritizovat.... Předvedená hra na jaře,zápasy pátek pod světly -uspora (nechápu to... ,co vedení říkalo tak tuhle sezonu peníze i dotace města jsou v plné míře.Až na další sezonu nedostanou tolik peněz od města. Tak nechápu proč se nehraje v pátek). Nedivím se že i diváci nechodí jak předtím kolem tisícovky,takle jsou rádi když přijde kolem 200 diváků.A mohu dál pokračovat. Je mi líto téhle sezony měl jsem jiné představy jako fanoušek že se poperem o druhé místo a nebo skončíme do 4 místa. Takhle ještě můžem sestoupit .
 
 
Jiří_M. | Znojmo
13.05.2018, 19:21
 
 
už mě to přestává bavit... kde je to Znojmo, na které mám 2 permice? Myslím, že naposledy...
 
 
13.05.2018, 18:56
 
 
Tři kola před koncem nemáme jistou záchranu, na 15. je náskok 7 bodů. Na jaře z 11 utkání 9 bodů.
Pořád má ten kádr kvalitu?
 
 
Mišák.z | Znojmo
13.05.2018, 10:42
 
 
Reakce na FrantišekKoudelka: Na stránkách klubu jsem se ...
Máš to na přední straně vpravo , zápasy . Hraje se v 17. hod
 
 
FrantišekKoudelka | STS Chvojkovice-Brod
13.05.2018, 09:59
 
 
Na stránkách klubu jsem se nedočetl, v kolik hodin se dnešní utkání hraje. Nebo je to snad tajné ?
 
 
James1.SC | Okurkáři
02.05.2018, 06:55
 
 
Reakce na robert.knebl: Ahoj chlape, tak pozitivně praví...
Ten poslední bod s těmi diváky ti asi nevyjde. Zas tak skvěle na jaře nehrajeme, aby to lidi donutilo jít na fotbal, když ve stejný čas hrajeme na MS se Švédy. Přitom když se dělají termíny pro jaro, tak zápasy ve skupinách na MS jsou už rozepsaný. Tak nechápu proč si to vedení nikdy nepohlídá.
 
 
robert.knebl | Znojmo
30.04.2018, 14:28
 
 
Reakce na Fridrich: Fuj, tolik pesimismu. Jukni pak na t...
Ahoj chlape, tak pozitivně pravíš?

- dali jsme Českým Budějovicím 2 branky
- jsme zatím na 8. místě, ale ještě není konec
- máme 33 bodů a tak stačí uhrát pouhých 9 bodů, abychom měli více bodů, než v minulé sezóně (to z 5 zápasů tj. 15 bodů není zase tak nereálné, ne?)
- konec sezóny už můžeme opravdu dohrát v klidu (protože o sestupujících je rozhodnuto) a my můžeme připravit mančaft na příští sezóny a snad postupové ambice
- budu věřit, že diváků přijde více, když přijede V. Žižkov :-) i přesto, že jich je čím dál méně

A věřit, že se vrátíme ještě tuto sezónu do TOP 6 jako cíl sezóny? K tomu se nechci vyjadřovat, protože by to mohlo znít pesimisticky.

Jaký máš tip s V. Žižkov, že jsem tak smělý?
 
 
25.04.2018, 20:03
 
 
Buď rád, že jsi tam nebyl, výkony jsou čím dál horší a někteří hráči by se za svou předvedenou hru měli stydět. Jediní dva hráči, které bych z této tragické hry vyzvedl byl Teplý a Javůrek, ale zbytek hrál naprosto katastrofálně a asi se nikdo z vedení nebude divit, když na příští zápas nepřijde ani 200 diváků!!!Což stojí rozhodně za zamyšlení pro vedení...
 
 
Jarda001 | Znojmo
25.04.2018, 19:27
 
 
Tak co jakej byl dnes zápas s Třincem? Nemohl jsem byt na stadionu. Prohra zasloužená nebo měli dneska na to aspoň bod ukopat? A celková hra byla už konečně lepší? Dnes jsem věřil ve výhru a ono zase nic.😠
 
 
robert.knebl | Znojmo
23.04.2018, 23:09
 
 
Reakce na Fridrich: Fuj, tolik pesimismu. Jukni pak na t...
Chlape, rád bych to viděl optimističtěji, ale myslím, že to vidím reálně. Proto jsem napsal: "tak snad dnes konečně 3 body ..." a také je mužstvo získalo.

A jsme na 7. místě, což není pesimismus, ale realita a nepsal jsem o umístění nejhorším za poslední dobu náhodou.
Ostatně pro úplnost posledních 5 sezón:
Sezóna 2016/17 (minulá sezóna): 6. místo a 41 bodů (myslíš, že dopadneme lépe bodově? A snad i umístěním?)
Sezóna 2015/16: 3. místo a 56 bodů (pouze 3 body ztráta na postup), postup do nejvyšší soutěže unikl o kousek
Sezóna 2014/15 - OK, tohle byla za posledních 5 let nejhorší sezóna a raději na ni zapomenout. Byla to sezóna, kdy jsme skončili na 11. místě, ale získali 38 bodů.
Sezóna 2013/14 - to byla Gambrinus liga!
Sezóna 2012/13 - vítězství ve FNL!

K Frýdku samozřejmě gratulace, že v 10 lidech srovnali, ale nezlob se na mne Avdič má druhou červenou kartu a kolik odehrál zápasů? Oslabit takto tým je nezodpovědné. A rozhodně s FM jsem čekal výhru. Ale rozhodně se cení bojovnost a vybojování bodu za remízu.
S Táborskem jsem věřil v duchu v 3 body a proto jsem to napsal a k tomu navíc čisté konto vzadu je sympatické, ale přijdou teď těžší zápasy. To si nebudeme nalhávat, že ne.

Týmu přeji jen to nejlepší a jak už jsem někde psal. Sympatické by bylo být v TOP 6 a připravit tým na příští sezónu a konečně zase boj o HET ligu. Tohle by mělo být již cílem každý rok stejně jak je to např. u Opavy, HK, Příbrami, Českých Budějovic, Olomouce, Baníku, Jihlavy, Brna - prostě týmů, kteří jsou exligové v posledních 5 letech.
 
 
Fridrich | praha-znojmo
21.04.2018, 19:46
 
 
Reakce na robert.knebl: ... tak snad dnes konečně 3 body...
Fuj, tolik pesimismu. Jukni pak na tipovačku, já výhru 1:0 prostě čuchal. Vyrovnání o 10 ve Frýdku kluky nakoplo.
 
 
robert.knebl | Znojmo
21.04.2018, 10:09
 
 
... tak snad dnes konečně 3 body, jelikož s výsledky z posledních 5 zápasů se opravdu nemůžeme spokojit. Suma sumárum 2 body a poslední místo v tabulce FNL (za posledních 5 zápasů). Už neporazíme ani soupeře, kteří jsou v tabulce z námi. S takovým přístupem můžeme hazardovat umístění nejhorší za poslední dobu a abychom se v závěru ještě nenamočili do bojů o záchranu. Ještě, že už není tolik kol do konce sezóny :-).
 
 
Jarda001 | Znojmo
17.04.2018, 18:12
 
 
2:2😍😍😍 krasa hosi
 
 
Jarda001 | Znojmo
17.04.2018, 18:11
 
 
Že by gól naděje???🤔🤔🤔
 
 
Jarda001 | Znojmo
17.04.2018, 17:43
 
 
Ten Avdič je neskutečný idio* druha červena za jaro a dalši pentle zaviněná jinak neuvěřitelná tragédie 2:0 do poločasu ve Frydku nevím ale začínám si myslet že by měl Kalvoda odstoupit jen na místo sportovního manžera nevo ředitele nevim co mel mit prvne za funkci a zacit se porozhlizet po novem trenerovi protoze s takovouhle budeme hrat jeste o záchranu jaro je zatím jedno vélké zklamání. Vaše názory???
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin