Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
04.01.2018, 19:33
 
 
Svozka do Opavy.
 
 
03.01.2018, 20:51
 
 
nebo padák do 2.ligy. Souhlas s Bořou.
 
 
03.01.2018, 19:22
 
 
Reakce na robert.knebl: Uličný - Kučera - Bělák - připom...
To je mně celkem jedno,jen chci,aby to tady fungovalo.
 
 
robert.knebl | Znojmo
03.01.2018, 19:13
 
 
Reakce na Bořa: Micha Bělák v Baniku jako sportovní mana...
Uličný - Kučera - Bělák - připomíná mi to historii u nás ve Znojmě a nakonec z toho bylo 3. místo ve FNL, tak co z toho bude v Baníku Ostrava? Záchrana v 1.lize?
 
 
03.01.2018, 17:54
 
 
Micha Bělák v Baniku jako sportovní manažer......
 
 
Jarda001 | Znojmo
06.12.2017, 07:56
 
 
Reakce na robert.knebl: Pro Jarda001: Jardo, píšeš, že s...
Myslel jsem to tak že jsem s produktivitou spokojeny i kdyz jsme meli vstrelit o par golu vic ale 21golu neni zas tak hrozne cislo
 
 
robert.knebl | Znojmo
03.12.2017, 23:40
 
 
Pro Jarda001: Jardo, píšeš, že souhlasíš s většinou až na tu produktivitu, ale pak mi vlastně dáváš za pravdu, že jsme měli dát o pár gólu více a že obrana je hodně(krát) nedůrazná a laxní. Navíc to uzavíráš slovy, že je potřeba zapracovat a bodovat více se slabšími týmy, takže .....

.... první 3 zápasy FNL na jaře hrajeme s posledními 3 týmy v tabulce, takže když se všemi těmi dáme více gólů, než oni a tím pádem vyhrajeme, tak vezmu i zpět tu produktivitu. Klidně, ať vyhrajeme "jen" 1:0 či 2:1, pokud to bude 9 bodů ze 3 zápasů, tak OK.
Proti komu jinému bychom měli bodovat, než s 3 nejslabšími týmy momentálně ve FNL?
A pak bude po těchto 3 duelech pikantní souboj s Opavou, kde se ukáže zda-li máme či nemáme o co bojovat respektive zda bude sezónu o honbou za HET ligou a přímý souboj s Opavou to napoví, pokud jen tyto 3 zápasy předtím zvládneme.

Jestli je nezvládneme, tak nemáme co dělat nejen v HET lize, ale vypadneme i s cíle klubu tj. TOP 6!

A chtě nechtě hrají hráči i o fanoušky, kteří se budou rozhodovat podle těchto 3 utkáních jara.
... bude to lámání chleba, pokud uspějí, tak budou zase návštěvy k 1000 divákům, pokud neuspějí, tak si dovolím tvrdit, že návštěvy budou poloviční a nižší a možná jen 1-2 zápasy se vyšplhají nad 500.

Takže i to jde ... kotel tam bude vždy, ale hráči nehrají jen pro kotel. Hrají za sebe, za Znojmo, za klub 1. SC Znojmo i pro diváky, kteří se chtějí fotbalem bavit a oni na to mají, jen je potřeba to dokázat na hřišti!
 
 
Jarda001 | Znojmo
01.12.2017, 20:31
 
 
Reakce na robert.knebl: Suma sumárum musím však uznat, ž...
Souhlasím s většinou až na produktivitu dle mého není až tak tragicka měli jsme dat o par golu vic to ano(Varnsdorf, Ustí i dle mého proti Budějovicim v 1 polocase) obrana hodnekrat nedurzna a laxna zbytecne se strachujeme o jasne zapasy na tom zapracovat a bodovat vice se slabsimi tymy jestli tohle zvlademe tak do konce seznony budeme hrat o postup
 
 
robert.knebl | Znojmo
01.12.2017, 01:19
 
 
Suma sumárum musím však uznat, že 6. místo je opravdu příjemné a potvrzuje to i anketa, protože k dnešnímu dni dalo (a to nejvíce 50% hlasů) známku "2" jako ve škole pro klub 1. SC Znojmo FK
 
 
robert.knebl | Znojmo
01.12.2017, 01:15
 
 
Malé ohlédnutí za podzimem aneb můj subjektivní pohled:

Plusy:

- 6. místo splňuje TOP 6, které bylo cílem klubu, z minima jsme vytěžili dle mého maximum
- s týmy z první TOP 5 jsme hráli solidně! Pro úplnost nad dosavadním lídrem jsme uspěli a vyhráli, s druhým týmem dle mého smolná prohra a pak už jen 2 remízy s třetím (Příbram) a čtvrtým (Čes. Budějovice) týmem včetně výhry nad Pardubicemi, které jsou na 5. místě
- "pouze" 6 bodů ztráta na 1. místo a 5 bodů na 2. místo nás stále drží ve hře o postup do HET ligy
- chytil se mladý ambiciózní Tonda Růsek, který měl formu i v reprezentaci ČR, kterou potvrzoval i na klubové úrovni včetně gólů
- v týmu si vyzkoušeli 2. ligu i mladí hráči

Mínusy:

- dle mne jsme 2 zápasy měli vyhrát či remízovat a mohli jsme dokonce být v TOP 3!
- střelecká bilance je oproti jiným týmům katastrofální! Méně gólů, než my vstřelilo už "jen" 5 mužstev (Sokolov, Táborsko a pak poslední 3 mužstva tj. Vítkovice, Ústí n. L a Frýdek-Místek)
- obrana (25 obdržených branek) je také špatná! Více branek dostali už jen 3 týmy!!! Žižkov (26), Vítkovice (31), Ústí n. L. (32)
- prohra s Ústí n. L - 4:0 Smajlík a ve Varnsdorfu 3:0 Smajlík
- jen 2x jsme udrželi vzadu "0" a to je dle mého hodně málo!!!
- ve hře jsou mnohdy obrovské minely, nedůraznost, laxnost, nekompaktnost a hlavně výkony nejsou stabilní jak u jednotlivců, tak i týmová nesehrannost a to už máme za sebou 16. kol!

A jak to vidíte Vy?
 
 
robert.knebl | Znojmo
26.11.2017, 21:29
 
 
Reakce na josta: ..reprezentantů co prošli Znojmem bude ...
WOW - jen koukám, skvělá znalost
 
 
josta | znojmo
25.11.2017, 19:30
 
 
..reprezentantů co prošli Znojmem bude hodně ke stovkám. Odhaduji dvě až tři.
V A repre mužstvu již méně. Ján Hlavatý, Libor Sionko, Marek Jankulowski. Také kapitán slovenské repre Peter Dzúrik a jeho krajan Miloš Tomáš.
Vítěz LM je jediný Jankulowski.
Hráli v LM také Trval. Samozřejmě Sionko. Dále Martin Zbončák, David Hubáček. Naprosto nevídané výkony a výsledky v LM předvedla Artmedia Bratislava (Petržalka), včetně našich bývalých hráčů Daniela Tchuře a Aleše Hellebranda. 18-letý syn posledně jmenovaného Patrik Hellebrand je velký talent a hraje ve Slovácku.
Zajímavá jsou jména, kterým říkám Sága rodu, tzn. slavná jména u nás. Pár příkladů. Rostislav Vojáček st. legenda Baníku, reprezentant, jehož syn Rosťa hrál u nás. Otec Martina Zbončáka Petr se svým bratrem Dušanem byli velkými oporami Třince v 70. letech. Synovec Davida Šindeláře v 80. letech u nás, poté v Bohemce, odkud je i dnes známý David Bartek. Otec bratrů Sionkových má titul s Baníkem.
atd. ..
 
 
robert.knebl | Znojmo
25.11.2017, 19:21
 
 
Gratulace k remíze. Ta se s HK počítá!
Jsme "pouze" 5 bodů od postupových příček. To je pořád hratelné. Teď bude důležité vstup do jara.
Už se těším :-)
 
 
robert.knebl | Znojmo
25.11.2017, 00:45
 
 
... možná by bylo i zajímavé čtení hráči, kteří hráli či hrají za 1. SC Znojmo a byli v reprezentaci ČR jakékoliv kategorie (Okleštěk, Cihlář, Růsek, Hudec, Heinz, Hrošovský - SR)
A také Ti, kteří už měli příležitost hrát např. Evropskou ligu či Ligu mistrů (Hnaníček, Hrošovský, Hrubý aj.)

Já sám nevím, kdo všechno měl tu čest, ale rozhodně je to inspirace možná pro Zdeňka Plánku, aby něco takové pokusil sepsat a nahlédl do historických i současných statistik, aby to nebylo zapomenuto, ale takové příjemné čtení by mělo být v archivu zvěčněné, ostatně kdo by ještě před 6 lety tušil, že budeme hrát Gambrinus ligu???
 
 
robert.knebl | Znojmo
25.11.2017, 00:39
 
 
Někteří asi ví a jiní tuší, že klub 1.SC Znojmo vznikl sloučením dvou klubů. Zjednodušeně řečeno RH Znojmo a TJ Znojmo (no já jsem sice hrával za TJ později FC Znojmo), ale asi slavnějším a historicky i úspěšnějším z obou bratrů byl ten "Rudohvězdný", přestože těžil ze začlenění v armádních klubech a měl tedy určitě ulehčen výběr příp. adeptů mužstva. Ale to v tuto chvíli není důležité. Důležitější je, že oficiálně vznikla RH Znojmo v roce 1953 a v roce 2018 si tak připomeneme 65 let od založení a tím pádem by to mohla být zase nějaká příležitost pro "novou jedenáctku" či to nechá klub až na 70 let v roce 2023? To uteče jako voda.

Poslední dobou totiž se zde objevilo řadu hráčů, kteří určitě stojí za velkými úspěchy včetně postupu a hraní v 1. lize a někteří z nich se vůbec nedostali do té "jedenáctky historické" minule.

A pak jsou tací matadoři, kteří tam zkrátka být mají ...

Skvělí útočníci tady byli a jsou: Vašíček, Heinz, Žondra, Pázler (ale ten byl asi spíše záložník, že?), Holomek, Trval, Pacanda, Minarech, Roman Přibyl, Bitala, nyní mladý reprezentant Růsek, Ledecký, Šamánek, Teplý

Brankářská škola je zde dle mého také výsadní co se týče golmanských jmen: Vlasta Hrubý, Pižanowski, Špit, Doleček, Švantner, Štěpanovský, Ilizi, Veselý, mladý Koukal, Drobiscz

Trenéři: Kalvoda, Fryš, ale své přinesli i jiní ...

Obránci: tam na mne svítí prostě Toše (Yonov), ale své uhrál i Odehnal a jiní obránci, Helísek, Hnaníček (nyní Zlín), Pokorný (nyní Ostrava), Tom Cihlář (kapitán a vícemistr světa do 20 let a to stejné Hudec, dále pak Sukup, Mudra, Stáňa (Ostrava) či Hříbek se 111 zápasy v 1. a 2. lize ... když tak nad tím přemýšlím, tak tady bylo už řada hráčů, kteří udělali obrovský kus práce pro klub potažmo i v jiných klubech ...

Záložníci to je kapitola sama o sobě a tam je jich tolik, že bych nerad na někoho zapomněl významného, ale pár jich napíši: Okleštěk, Nepožitek, Njire, Šumbera, Patrik Hrošovský, na které teď stojí Plzeň, ale třeba i Robert Bartolemou, který odehrál jen 10 zápasů, ale dal důležité 3 branky, ostatně Zlínu také on právě vystřelil trofej v MOL cupu a tím pádem EL, Matúš Lacko,


Ostatně prvoligová sestava byla seskupena z řadu nováčků a když si ji připomenu, tak mohu konstatovat, že více jak polovina hráčů hrála či hraje stále 1. ligu či v jiných klubech na úrovni a to nemluvím o tom, že řada z nich hraje Evropskou ligu (např. Hrošovský za Plzeň, Hnaníček za Zlín atd.).

Pro připomenutí ti co vybojovali či hráli 1. ligu:
Sestava, která hrála 1. ligu za 1.SC Znojmo FK: Hrubý (nyní Jablonec), Doleček - Heinz, Vašíček, Ševčík, Andrejić, Mandula, Nepožitek, Lacko, Okleštěk, Buchta, Helísek, Švarc, Lukáš, Cihlář, Yonov, Hnaníček, Avdić, Sukup, Mudra, Mička, Odehnal, J. Šilinger, Hříbek. Trenér: Leoš Kalvoda. Asistent: Michal Sobota nebo to byla tato sestava?

Sestava 1.SC Znojmo: Hrubý, Drobisz, Doleček - Simerský, Hudec, Yonov, Odehnal, Hnaníček, Jurić, Mudra, Hříbek, Buchta, Cihlář, Helísek, Crnkić, Gál-Andrezly, Lacko, Liener, Zeba, Diarrassouba, Kirschner, Heinz, Vašíček, Tomeček, Reljić, Stáňa, Nepožitek, Hrošovský. Trenér: Leoš Kalvoda Asistent: Tibor Duda
 
 
robert.knebl | Znojmo
25.11.2017, 00:09
 
 
Reakce na Junior28: Naprosto souhlasím...
Já už říkal tehdy po první polovině sezóny, že jak byla ta anketa o nejlepší jedenáctku včetně trenéra Znojma v historii, že tam neměl být Jiří Fryš, ale že tam měl být Kalvoda, ale ta anketa se rozeběhla dříve, než asi to mělo být.

Ale třeba k nějakému výročí bude nová anketa o 11 jedenáctku historie + trenér.
Rozhodně se podívám, jak to vlastně dopadlo, protože schválně si zkusím udělat i jedenáctku historickou já sám a jestli by se něco shodovalo.

A jak máte Vy ideální "11" Znojma včetně trenéra?
 
 
24.11.2017, 22:19
 
 
Reakce na robert.knebl: Nej trenér v 1. SC|byl dle mého ...
Nejen že byl nejlepší, ale hráli jsme i nejhezčí fotbal.
 
 
24.11.2017, 08:18
 
 
Reakce na robert.knebl: Nej trenér v 1. SC|byl dle mého ...
Naprosto souhlasím
 
 
robert.knebl | Znojmo
23.11.2017, 23:47
 
 
Reakce na Junior28: Trenér Petržela jen hodnotil situaci...
Nej trenér v 1. SC|byl dle mého Leoš Kalvoda
 
 
robert.knebl | Znojmo
23.11.2017, 23:44
 
 
Proto nechápu, jak mohlo vyjít v anketě ztráta 10 bodů 10% či ztráta 8-9 bodů dokonce 43%!!!!!!


 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin