16. (UT Jevišovice), neděle 12.11.2017
1.SC Znojmo B - FC Slovan Havlíčkův Brod  3:2  (3:1)
Branky: 5. a 37. Stix, 12. Janík - 12. Šilhart z penalty, 72. Dočkal
ŽK: bez žlutých karet
Rozhodčí: Petrucha - Kadlec, Laštůvka
1.SC Znojmo B: Vrba - Janík (66. Vaníček), Stix, Mrňa (60. Kašpárek), Růžička (69. Pavlačka), Žůrek, Vašina (c), Kabelka (79. Polepil), Tumurbaatar, Škuta, Dvořáček (80. S. Dvořák)
FC Slovan Havlíčkův Brod: Kolář (c) - Jiránek, Šimánek, Šilhart (41. Peca), Fejt (66. Kaman), Valíček (61. Synecký), Dočkal, Šrámek, Kubát, Ešner (50. Blažej), Novák (72. Prokop)

Ohlasy trenérů

František Havlík (Znojmo): Poslední mistrovské utkání podzimní části sezóny jsme sehráli na umělé trávě v Jevišovicích. Od soupeře jsme očekávali jednoduchý fotbal se spoustou osobních soubojů a nakopávaných míčů, a to se beze zbytku potvrdilo. Přesně tímto stylem hry se hostující tým prezentoval - nám trvalo cca 10 minut než jsme se s tímto stylem srovnali, poté jsme se zklidnili na míči a začali hrát náš kombinační fotbal. Při prvním gólu jsme si opět pomohli standartní situací, další branky jsme přidali po pěkných akcích po pravé straně hřiště s přesným centrem či přihrávkou do vápna soupeře. V první polovině druhého poločasu jsme opět nevyužili několik situací, ze kterých prostě musíme skórovat a zápas jsme si tak udělali zbytečně dramatický. Hostující tým totiž potrestal nedůrazné Vrbičovo vyražení centrovaného míče a snížil na rozdíl jediné branky. Závěr zápasu jsme ale zvládli a zaslouženě jsme vyhráli. Zcela zaslouženě, neboť oba góly jsme soupeři doslova darovali a sami jsme opět neproměnili celou řadu šancí !!!

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin