SK Fotbalová škola Třebíč - 1.SC Znojmo FK  2:0  (2:0)
ŽK: bez žlutých karet
Rozhodčí: Novotný - Denev, Brada
SK Fotbalová škola Třebíč: Slabý - Holeček (45. Krátký), Havlík, Procházka, Tesař, Jurda (49. Janeček), Chodák, Bartejs (36. Pánek), Vojáček, Dvořák, Křeček (c)
1.SC Znojmo FK: Sabo (36. Vaněk) - Kozyuk (36. Kselík), Valášek, T. Navrátil, M. Navrátil (36. Železný), Štola, Vybíral (36. Štancl), Bartoněk (60. Košíček), Šívr (36. Poláček), Bakaj, Šuba (c) (60. Surovec)

Miroslav Steinhauser (Znojmo): Utkání se rozhodlo již v prvním poločase, kdy nás posílený soupeř o hráče U15 potrestal za bojácnost, neochotu podstoupit souboj 1:1 a hlavně jsme propadli takticky. Ve druhém poločase jsme se zlepšili, soupeře jsme k ničemu nepustili, avšak kýžený gól jsme nevstřelili. Druhá půle byla z naší strany velice dobrá, hráli jsme dobře kombinačně, jen tomu chyběla vstřelená branka.