Devatenáctka loupila v Opavě a veze letošní první vítězství

Devatenáctka loupila v Opavě a veze letošní první vítězství O p a v a/Z n o j m o - Netradičně v pondělí zajížděli naši starší dorostenci do Krnova na umělou trávu odehrát své mistrovské utkání MSDL proti Opavě. Po dvou domácích remízách si připsali důležité tři body a částečně pomstili naše áčko, které zde před devíti dny prohrálo. O osudu utkání rozhodl proměněnou penaltou Milan Moravec.

 
 
20. (UT Krnov), pondělí 9.4.2018
Slezský fotbalový club Opava B - 1.SC Znojmo FK  1:2  (1:0)
Branky: 41. Hluchý - 48. Svoboda M., 65. Moravec (pen.)
ŽK: 27. Fusek, 55. Falhar, 62. Teichmann - 25. Moravec
Rozhodčí: Kulička - Kotala, Tvrdý
Slezský fotbalový club Opava B: Padušák - Fusek (46. Falhar), Mikuš, Hrubý, Elbel, Katschmarz, Anděl (c), Teichmann (83. Vojtěšek), Miškev, Harasim (72. Latka), Nosál
1.SC Znojmo FK: Koukal - Koch, Herman, Pacula, Kováč - Kochan, Křivánek, Moravec (c), Kaššai (77. Pohanka) - Svoboda M., Martinek (90. Zonyga)

Ohlasy trenérů

Karel Bečka (Znojmo): V prvním poločase jsme hráli zbytečně zakřiknutě, hlavně v úvodu. Po přestávce se naše hra zlepšila a vstřelili jsme dvě branky. V závěru jsme přežili dva závary před naší brankou a konečně vezeme tři body.

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin