U15 během utkání vždy dotahovala a nakonec bod vyválčila!

U15 během utkání vždy dotahovala a nakonec bod vyválčila! Z n o j m o - Patnáctka minulý týden v domácím prostředí nezvládla souboj o první místo v tabulce s Hodonínem. Nyní měla možnost na reparát. Hrálo se opět doma, nyní však v Husových sadech a soupeř byl taktéž kvalitní, jelikož přijela třetí Líšeň. Bohužel výkon nebyl o moc lepší, ale alespoň bod se nakonec podařilo ubojovat brankou v poslední minutě.

 
 
19. (Husovy sady), sobota 14.4.2018
1.SC Znojmo FK - SK Líšeň  3:3  (1:1)
Branky: 25. Prágr, 40. Vocílka, 70. Štancl - 38. a 55. Hlaváček, 25. Vlach
ŽK: Cigánek, Džupeňuk (oba Líšeň)
Rozhodčí: Černý J. - Petrucha, Chaloupka
1.SC Znojmo FK: Felcan - Bartůněk, Fiby (36. Špalek J.), Sadílek, Prágr, Pecina (53. Šuba), Palatka, Škopek (59. Štancl), Bílek, Palatka, Vocílka (c), Ryška
SK Líšeň: Hnát - Nechvátal, Hlaváček, Vlach, Šebela, Pařil, Holomek, Cigánek, Džupeňuk, Toczyski, Drábek (c) (Ryšavý, Rajčynec, Pudinets, Straka, Bulant)

Ohlasy trenérů

Václav Dvořák (Znojmo): Do utkání do kterého jsme chtěli vstoupit aktivně a rehabilitovat se za nepovedený výkon s Hodonínem jsme jako první inkasovali, což se projevilo na našem výkonu. Hra byla z naší strany nervózní a nepřesná. Soupeř třikrát vedl a jako jedno z mála pozitiv vidím, že jsme vždy dokázali skóre dorovnat. Musíme hodně zapracovat na herním projevu. Věřím, že s návratem Březiny do sestavy by to mohlo být lepší.

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin