Šestnáctka porazila Žďár nejtěsnějším rozdílem

Šestnáctka porazila Žďár nejtěsnějším rozdílem Z n o j m o - Výborný úvod utkání nám přinesl vedení, což se nakonec ukázalo jako rozhodující moment utkání. Šestnáctka si tímto vítězstvím upevnila čtvrté místo v tabulce MSDD. Teď čeká naše dorostence herní pauza a k dalšímu utkání nastoupí, vinou různých předehrávek a odložení až na začátku května.

 
 
21. (Čafka), neděle 15.4.2018
1.SC Znojmo FK - FC Žďas Žďár nad Sázavou  1:0  (1:0)
Branka: 23. Vašina
ŽK: 71. Titauer (Žďár)
Rozhodčí: Šťáva - Mayer, Reschovský
1.SC Znojmo FK: Polepil - Mrňa, Kocanda, Tumurbaatar, Žůrek - Stix - Růžička (62. Janík), Dvořáček (80. Kašpárek), Morong - Vašina (c), Škuta (75. Vaníček)
FC Žďas Žďár nad Sázavou: Balcar - Klement, Srnský (c), Hobza, Viliš (51. Fousek), Dvořák, Mrkvička (41. Titauer), Pelikán, Zlesák, Kulhánek (59. Krejčí), Kocour

Ohlasy trenérů

František Havlík (Znojmo): V zápase s fyzicky a silově výborně vybaveným soupeřem jsme úvodních 30 minut hráli výborný fotbal plný pohybu, rychlých a přesných kombinací, individuálních akcí, centrů do pokutového území, střelby. Z tohoto tlaku jsme také vytěžili vedoucí a nakonec rozhodující branku, když se po individuální akci prosadil výborně hrající Vašina. Ve druhém poločase už naše hra tak přísné měřítko nesnesla. Přesto jsme si hlavně v úvodu vytvořili dostatek situací ke vstřelení druhého gólu, který by nás uklidnil. Nestalo se tak, a tak nás musela podržet výborná defenzivní činnost celého týmu. Jsem velice spokojen s naším herním projevem v první půli, musíme ale pracovat na tom, abychom v tomto tempu a kvalitě vydrželi hrát celé utkání.

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin