18. (Čafka), sobota 7.4.2018
1.SC Znojmo FK - FK Hodonín  0:0  (0:0)
ŽK: bez žlutých karet
Rozhodčí: Laštůvka - Černý J., Fousek
1.SC Znojmo FK: Sabo - Košíček, Kselík, Kozyuk, Valášek, Navrátil T., Navrátil M., Železný, Štancl, Bakaj, Šuba (c) (Surovec, Štola, Vybíral, Bartoněk, Šívr, Poláček, Vaněk)
FK Hodonín: Daněk - Šůrek, Polanský, Grabec, Beneš V., Kosíř, Šural, Nekarda, Břečka (c), Krist, Hrušecký (Profota, Beneš R., Dědák, Jakubíček)

Ohlasy trenérů

Miroslav Steinhauser (Znojmo): Mistrovské utkání s vedoucím mužstvem soutěže jsme nezačali dobře, soupeř nás silovou a důraznou hrou přehrával a jen díky pozornému brankaři našeho mužstva jsme uhlídali bezbrankový stav. Po přeskupení řad a prostřídání jsme ve druhém poločase začali hrát svůj kombinační fotbal a pěknými akcemi jsme si vytvářeli brankové příležitosti. Je jenom škoda, že jsme je nedokázali využít. Hrál se oboustranně pěkný fotbal nahoru - dolů, mělo to náboj a agresivitu, ale je nutno sportovně přiznat, že zápas skončil zaslouženou remízou.

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin