Dva góly Davida Ledeckého rozhodly o výhře nad Hlučínem

Dva góly Davida Ledeckého rozhodly o výhře nad Hlučínem S e d l e c - V Sedleci u Mikulova nás čekal v deštivém počasí v pořadí již čtvrtý přípravný zápas. Proti třetiligovému Hlučínu se nám povedl především první poločas, který jsme po dvou brankách Davida Ledeckého ovládli 2:0. Druhé dějství se nám však herně příliš nevydařilo, avšak soupeři se povedlo jen snížit.

přípr. (Sedlec), středa 8.7.2015
FC Hlučín - 1.SC Znojmo FK  1:2  (0.2)
Branky: 63. Ferenc – 10. a 18. Ledecký
ŽK: 62. Celik
FC Hlučín: I. poločas: Andrejko – Hudeczek, Heinik, Malcharek – Kundrátek P., Líbař, Mac, Musiol, Dostál – Badalyan, Kraut
II. poločas: Rohel – Ferenc, Štefek, Váňa, Musiol – Ivan, Foitzik, Kundrátek L., Malcharek – Luis Guilherme – Kraut
1.SC Znojmo FK: I. Poločas: Doleček – Zezula, Piroch, Kostorek, Okleštěk, Levai, Serenkov, Ledecký, Šumbera, Hříbek, Helísek
II. Poločas: Juran – Kostorek, Alaca, Celik, Hrazdílek, R. Mezlík, Odehnal, Nehyba, Nepožitek, Žondra, Njire