Štěstěně jsme šli gólově naproti

Štěstěně jsme šli gólově naproti Přestože domácí byli jasným favoritem (v týdnu vyřadili v poháru prvoligový Liberec), podařilo se našim hráčům hned několik v podstatě neuěvřitelných věcí. V dosavadních osmi předchozích zápasech jsme dali jen pět branek, v tomto zápase hned tři! Dále: přestože jsme prohrávali už 0:2 (navíc druhá branka hned po návratu ze šaten), dokázali jsme srovnat! A nakonec i když domácí dali další branku, která nás už definitivně měla srazit (i psychicky) k zemi, dali jsme v poslední minutě gól zády - tedy se štěstím - tomu ale naši hráči šli jednoznačně naproti! To, že se nám pohoršila naše obrana, která patřila mezi nejlepší v soutěži co se týká nízkého počtu branek - na to se nikdo teď nedívá. Bravo hoši!