Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2019 vyšly tyto články:

16.11.Tři body zůstaly ve Znojmě! Branka Milana Moravce rozhodla o výhře nad Zlínem BZNO - ZLB 2:1, 16.kolo | Matěj Šoba, Milan ŠobaZ N O J M O – Poslední podzimní kolo jsme odehráli na domácím trávníku proti rezervě Zlínu. Důležité tři body zůstaly po brankách Lucase De Carvalho Serry a Milana Moravce doma. Díky nim se tak držíme před zimní přípravou nad sestupovými pozicemi.
10.11.Byl to náš nejslabší takticky podaný výkon ve druhém poločase za celý podzim, řekl trenér VolfOSB - ZNO 4:0, 15.kolo | Milan ŠobaZ N O J M O - Porážka se vždy špatně hodnotí, ale trenér ji rozebral tak, jak se odehrála.
10.11.Poslední podzimní vystoupení našich dorostenců a žákůMilan ŠobaZ N O J M O - Naše fotbalová budoucnost klubu zakončila svoje vystoupení ve svých soutěžích pro podzim 2019. Za zmínku stojí především U15 ale i U13! Pro více podrobností jako vždy klikejte na odkazy v článku - výsledky a tabulky.
9.11.Tři góly během čtvrthodiny rozhodly o bodechOSB - ZNO 4:0, 15.kolo | Milan ŠobaMarkvartovice, kde hraje svá utkání Baník Ostrava B, nám štěstí nepřinesly, naopak v zápase jsme tahali za kratší konec. Domácí rozhodli především během 15 minut druhé půle.
6.11.Smutná zprávaMilan ŠobaZ N O J M O - (foto Jiří Malár) S politováním chceme oznámit smutnou zprávu. Náš dlouholetý fanoušek Vladimír Fridrich, který svůj milovaný klub jezdil povzbuzovat velmi často (někdy i sám) na sebevzdálenější stadiony soupeřů, nás žel opustil po těžké nemoci v pouhém středním věku. Všichni, kteří jste jej znali, věnujte mu prosím svou vzpomínku. Upřímnou soustrast rodině a jeho přátelům.
3.11.První listopadový víkend naší mládežeMilan ŠobaZ N O J M O - Pomalu se blíží konec podzimní části všech našich mládežnických týmů. Sami si můžete kliknout na výsledky zápasů v článku a dozvědět se více podrobností.
1.11.Gól našeho kapitána v závěru utkání zajišťuje našemu celku bod!ZNO - VYS 1:1, 14.kolo | Milan Šoba, Matěj ŠobaZ N O J M O - Do utkání se vrátil do základní sestavy po zranění Tomáš Okleštěk. Naše mužstvo dokázalo v 10 hráčích vstřelit v závěru zápasu branku, která nám zajišťuje bod. V zápasu padly dvě červené karty.