Jednoznačná oplátka

Jednoznačná oplátka Už v ryze letním počasí se domácí ujali ve 2.minutě vedení lobem, ale do poločasu jsme po krásné kombinaci vyrovnali a ve druhé půli dvěma přesnými střelami ve vápně utkání rozhodli. Navíc jsme ještě trefili tyčku! Oplatili jsme tak soupeři podzimní prohru 2:3 ze svého stadionu. Na něm se v neděli 14.4. od 15:00 utkáme s dalším brněnským týmem v soutěži TJ Tatran Bohunice. Přijďte nás povzbudit v boji o 2.ligu!

22.kolo MSFL, sobota 6.4.2024
TJ Start Brno - 1.SC Znojmo FK  1:3  (1:1)
Branky: 2.Kaláb - 30.Bessa Rocha Fereira, 68.Fereira Viegas, 71.Gomes Ferreira
ŽK: 65.Duda, 86.Pus - 41.Nzanza
Rozhodčí: Michal Grečmal - Jaroslav Kolář, Jakub Machorek
Delegát: Jiří Peřinka
TJ Start Brno: Jícha – Kaláb, Pus, Papež, Duda, Praks, Drenka, Vantuch (75.Kos), Strnad, Šumbera (C), Stropsa (60.Hladký) Trenér: Milan Frimmel
1.SC Znojmo FK: Škugor – Silas (86. Aires Dos Reis), Carneiro Rodrigues, Abreu De Sá Vilela (86. Quinvula Da Silva Pinto), De Almeida Parede Neto (67.Gomes Ferreira), Abdellaoui (60.Neto De Sousa), Bessa Rocha Ferreira, De Vasconcelos Adrian (C), Afonso Rodrigues, Ferreira Viegas, Nzanza (60.Velosa Pereira)
Trenér: Rui Miguel Félix AMorim Reis