Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2023 vyšly tyto články:

19.11.Béčko Karviné si zajistilo první místo, my na něj ztrácíme jen 4 body!ZNO - KAB 0:3, 16.kolo | Milan ŠobaHosté a nováček soutěže ukázali ve Znojmě, že jejich postavení na čele tabulky není náhodné a potvrdili svou kvalitu. Jarní část soutěže bude pokračovat začátkem března. Přesné termíny zápasů soutěže budou ještě upřesněny.
14.11.Stíhací jízda ve druhé půli jen těsně nevyšla, devatenáctka zakončila podzim prohrouZNM - FKB 2:3, 15.kolo | redakce - mládežZ n o j m o - Zvrátit hubenou bodovou bilanci z domácích hřiště chtěla naše devatenáctka v posledním utkání podzimu proti Karviné B. Bohužel se nám vůbec nevydařil první poločas, po kterém jsme prohrávali 0:3. Manšaft ale ukázal charakter a ve druhém dějství se vydal na stíhací jízdu. Vyrovnání už bylo na spadnutí, nakonec ale Karviná těsnou výhru uhájila.
11.11.Další posun vzhůru! Třetí místo a jen 3 body ztráta na prvního! Vše po výhře v Hodoníně 1:0!HOD - ZNO 0:1, 15.kolo | Milan ŠobaCarlos De Almeida Parede Neto dal další branku a díky ní vezeme 3 body z Hodonína! Celkem už jich má 12, je na prvním místě mezi střelci a našemu celku už na první pozici zbývají jen 3 body! Pokusíme se o to v posledním podzimním zápase v těžkém duelu proti ambicióznímu nováčkovi MFK Karviná B v neděli 19.11. od 13:30 u nás doma na stadionu! Přijďte nás povzbudit!
7.11.U19: Bodová naděje trvala do 65. minutyOSB - ZNM 5:1, 14.kolo | redakce - mládežO s t r a v a / Z n o j m o - (Foto: Akademie Baník Ostrava) Těžký soupeř čekal na naši devatenáctku v předposledním podzimním kole Moravskoslezské dorostenecké ligy. Cestovali jsme totiž na půdu Baníku Ostrava. Proti baníkovské osmnáctce jsme drželi naději na dobrý výsledek až do 65. minuty. Pak bohužel následovala černá desetiminutovka, kdy jsme čtyřikrát inkasovali.
3.11.Šťastná výhra nad klubem z dvojměstí. Skvělá forma pokračuje! Tři body od prvního místa!ZNO - F-M 1:0, 14.kolo | Milan ŠobaPřestože hosté ve druhé půli našemu týmu zle zatápěli, jedinou branku zápasu dali nakonec naši hráči pár minut před koncem a tak pohled na tabulku po pátku je skvělý - jen jedna výhra na první místo! Příští sobotu hrajeme v Hodoníně a týden nato v neděli doma proti Karviné B!