archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2019 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.4.Potřebujeme přidat branky, cílí Šturma do zbytku soutěže. Těšil ho odvedený výkonBNO - ZNO 2:0, 25.kolo | Milan Šoba, Matěj Šoba, Radek ŠtohlB R N O - František Šturma poprvé v jarní části sezóny sledoval, jak jeho svěřenci nevstřelili branku. Na hřišti FC Zbrojovky Brno ke všemu prohráli potřetí v řadě, čímž si tak zkomplikovali cestu za záchranou ve Fortuna:Národní lize. Nejen o tom proběhla pozápasová tisková konference. Šturma po duelu mluvil:
29.4.V naší situaci už musíme začít sbírat body, uvědomuje si MachalíkBNO - ZNO 2:0, 25.kolo | Milan Šoba, Matěj Šoba, Radek ŠtohlB R N O - U prohry s FC Zbrojovkou Brno byl také David Machalík. Šikovný záložník v nedělním zápase patřil k nejlepším hráčům na hřišti, ani jeho výkon však znojemskému týmu nepomohl k důležitým bodům. Dvaadvacetiletý hráč po zápase nemluvil jen o derby proti Zbrojovce Brno, rovněž se však zaměřil na klíčový duel proti FC MAS Táborsku.
28.4.Se Zbrojovkou přišla další prohra, na jaře poprvé bez vstřelené brankyBNO - ZNO 2:0, 25.kolo | Milan Šoba, Matěj Šoba, Radek ŠtohlTaké druhé derby letošní sezóny skončilo prohrou. Na půdě FC Zbrojovky Brno náš výběr prohrál 0:2, když se o branky soupeře postarali Peter Štěpanovský a bývalý hráč Znojma Antonín Růsek. Pět kol před koncem Fortuna:Národní ligy tak znojemský tým klesl na čtrnáctou pozici, na které má náskok tři bodů na FC MAS Táborsko.
26.4.Neděli rozpálí jihomoravské derby. Zbrojovka Brno na jaře patří k nejlepším týmům druhé ligyZNO - CBU 2:5, 24.kolo | Milan Šoba, Matěj Šoba, Radek ŠtohlZ N O J M O - Čas se krátí. S ním se zároveň přibližuje začátek duelu jihomoravského derby, které se rozehraje v neděli od 18:00 na půdě FC Zbrojovky Brno. Úvodní vyhrocené klání sezóny mezi oběma výběry skončilo výhrou brněnského výběru 1:0, během zápasu bylo k vidění jedenáct žlutých karet a jedna červená. I tentokrát lze očekávat ostrý zápas, oběma týmům jde o hodně.
24.4.Teplý po Českých Budějovicích: o sedmé brance v sezóně, pozici v týmu a pohledu na fotbalZNO - CBU 2:5, 24.kolo | Milan Šoba, Radek ŠtohlZ N O J M O - V novém kalendářním roce to Kuba Teplý nemá snadné. Pětadvacetiletý útočník nejprve během zimní přípravy utrpěl menší zranění, na jaře poté přišel o místo v základní sestavě. Střelec sedmi gólů ve Fortuna:Národní lize po utkání s Českými Budějovicemi reagoval na svoji pozici v týmu, ale rovněž zmínil, jak ani po narození druhého dítěte neodsunul své povolání na druhé místo. Teplý po zápase odpovídal:
23.4.S takovou se těžko zachráníme, upozorňuje Helísek po Českých BudějovicíchZNO - CBU 2:5, 24.kolo | Milan Šoba, Matěj Šoba, Radek ŠtohlZ N O J M O - Po dvouzápasové absenci se David Helísek znovu objevil v základní sestavě. Kapitán našeho týmu si tak potřetí na jaře mohl připsat plný počet na hřišti, ani jeho kvalitní výkon na pravé straně hřiště však k bodům nevedl. Helísek po utkání s Českými Budějovicemi mluvil o hře našeho týmu, rovněž se už díval na blížící se derby se Zbrojovkou Brno.
22.4.Když budeme hrát takovým způsobem, tak věřím, že se zachráníme, řekl Šturma po nedělní prohřeZNO - CBU 2:5, 24.kolo | Milan Šoba, Matěj Šoba, Radek ŠtohlZ N O J M O - Velmi zklamaný byl po Českých Budějovicích František Šturma. Hlavní trenér znojemského týmu litoval nevyužitých našeho celku v prvním poločase, zaměřil se však také na výkon svých svěřenců. Domácí hráče mimo jiné chválil za to, že za nepříznivé situace duel nevzdali a bojovali do úplného konce.
21.4.Druhý skalp Českých Budějovic nedorazil. Hosté o vysoké výhře rozhodli ve druhé půliZNO - CBU 2:5, 24.kolo | Milan Šoba, Radek Štohl, Matěj ŠobaZ N O J M O - Znojemští fotbalisté poprvé na jaře doma prohráli. V utkání proti nejlepšímu týmu Fortuna:Národní ligy SK Dynamu Českým Budějovicím sice odehráli kvalitní první poločas, po kterém nakonec prohrávali 0:1. Utkání se zlomilo ve druhé půli, kdy náš tým byl pozadu 0:4. Ačkoliv zásluhou Kuby Teplého a Filipa Maksiče přišlo snížení na 2:4, hosté udeřili ještě popáté.
20.4.Do Znojma přijíždí elita. SK Dynamo České Budějovice disponující nejlepším střelcem ligy LedeckýmZNO - CBU 2:5, 24.kolo | Milan Šoba, Matěj Šoba, Radek ŠtohlZ N O J M O - Atraktivnějšího soupeře ve Znojmě na jaře nevyzveme. SK Dynamo České Budějovice se v současné době ocitají na prvním místě Fortuna:Národní ligy, přičemž na druhou FC Vysočinu Jihlava mají náskok devíti bodů. Ve svém kádru se ke všemu můžou pyšnit nejlepším střelcem druholigové soutěže Davidem Ledeckým, autor patnácti branek v minulosti oblékal barvy právě znojemského klubu. Podzimní zápas dopadl naší překvapivou výhrou 2:1.
18.4.Vážím si toho, jak hráči přistupují k práci, uvedl Šturma po Ústí nad Labem. Promluvil také o LackoviUNL - ZNO 2:1, 23.kolo | Milan Šoba, Radek ŠtohlÚ s t í n. L. - Zápas proti Ústí nad Labem dlouho vypadal nadějně. Naši hráči s favoritem drželi krok, během poslední čtvrthodinky však obdrželi dvě branky, přičemž nepomohlo ani snížení Van-Dave Harmona. Na utkání pochopitelně nechyběl ani hlavní trenér František Šturma, který se neohlížel jen za samotným duelem, rovněž však prozradil, jak to vypadá s dvojicí Nicolas Hlůže, Matúš Lacko. Šturma po Ústí nad Labem mluvil:
17.4.Těsná prohra 1:2 na severu ČechUNL - ZNO 2:1, 23.kolo | Milan Šoba, Matěj Šoba, Radek ŠtohlDiváci zápasu v Ústí nad Labem viděli tři branky až v samém závěru. Žel dvě z nich do naší branky a jelikož snížení přišlo až v nastavení, nezbylo už na vyrovnání čas a tři body zůstaly v krajském městě ba severu Čech.
16.4.Chtělo to o chvilinku vydržet déle, hodnotil Šturma remízu s Vlašími. Zaměřil se na středuZNO - VLM 1:1, 22.kolo | Milan Šoba, Matěj Šoba, Radek ŠtohlZ N O J M O - Ani ve třetím domácím utkání neodcházel František Šturma v roli poraženého. Znojemský hlavní trenér po dvou výhrách nad MFK Chrudimí a FK Viktorií Žižkov z lavičky sledoval remízu proti FC Sellier & Bellot Vlašim. Proti Středočechům ho mrzelo velmi brzké vyrovnání soupeře, po utkání však už přemítal o nadcházejících dvou velmi náročných duelech.
14.4.Starší dorost doma úřadoval. Stix natáhl parádní gólovou sériiMilan Šoba, Karel Bečka, Radek ŠtohlZ N O J M O - Podruhé na jaře se starší dorost dočkal výhry. Ve druhém domácím utkání jednoznačně přehrál Svratku Brno 4:0, přičemž o první branku se již v úvodní minutě postaral Radim Pohanka. K němu se dvakrát přidal Milan Stix, který tak posedmé za sebou nevyšel gólově naprázdno.
13.4.Úplně loženky to nebyly, vrací se Mudra k šancím VlašimiZNO - VLM 1:1, 22.kolo | Milan Šoba, Matěj Šoba, Radek ŠtohlZ N O J M O - Pouze jednou od svého příchodu chyběl v základní sestavě. Jan Mudra však po třetím kole s FC Vysočinou Jihlava pokaždé nastoupil od první minuty a nejinak tomu bylo v pátek, kdy náš výběr hostil FC Sellier&Bellot Vlašim. Zápas nakonec skončil 1:1, když obě branky padly až ve druhém poločase. Mudra po utkání přistoupil k rozhovoru, ve kterém mluvil o:
12.4.Úvodní trefa Beganoviče nestačila, duel s Vlašimí dopadl smírně jako na podzimZNO - VLM 1:1, 22.kolo | Milan Šoba, Radek ŠtohlZ N O J M O - Ani první soutěžní gól Dźenise Beganoviće nepomohl našim znojemským fotbalistům ke třem bodům. V utkání proti Vlašimi pouze remizovali 1:1, především v první půli však mohli děkovat výbornému Tondovi Bučkovi a nepřesnosti na kopačkách hostujícího výběru.
11.4.Střet tabulkových sousedů. O důležité body se hraje s nevyzpytatelnou VlašimíZNO - VLM 1:1, 22.kolo | Milan Šoba, Matěj Šoba, Radek ŠtohlZ N O J M O - Třetí jarní domácí duel čeká na znojemské fotbalisty. V pátek od 18:00 na svém hřišti přivítají FC Sellier&Bellot Vlašim, která se v současné době nachází o jedinou příčku nad našim výběrem. Podzimní duel na půdě středočeského klubu skončil 2:2.
10.4.Doufám, že jazyk se brzy naučím, prohlásil Cukovič. S Prostějovem viděl problém v úvoduPRO - ZNO 5:1, 21.kolo | Milan Šoba, Radek ŠtohlP R O S T Ě J O V - U vysoké porážky na hřišti Prostějova byl také Igor Cukovič. Pětadvacetiletý stoper nastoupil vedle Muamera Avdiče, ani jeden z borců defenzivní linie však nedokázal zabránit pěti obdrženým brankám. Ihned po skončeném zápase se Cukovič dostavil k rozhovoru, v němž probral nevydařený úvod, rovněž ovšem mluvil o svém dosavadním angažmá.
10.4.Starší dorost v závěru přišel o vedení, ztráta na čelo narostla. Mladší kolegové zdolali lídraMilan Šoba, Radek ŠtohlZ N O J M O - Také třetí jarní venkovní zápas našeho staršího dorostu skončil remízou. V nedělním dopoledním utkání nezvládl udržet vedení proti Spartě Brno, vyrovnávací branka ke všemu přišla až v osmaosmdesáté minutě řádné hrací doby. Naopak mladší dorostenci si hubenou výhru ujít nenechali.
9.4.Futsalisté čtvrtí v Česku!Milan Šoba, Zdeněk MičkaZ N O J M O - O mistra Česka jsme se střetli ve středu 3.dubna 2019 ve Žďáru nad Sázavou.
8.4.Šmehyl o krásné trefě, nevydařeném začátku a druhém poločasePRO - ZNO 5:1, 21.kolo | Milan Šoba, Matěj Šoba, Radek ŠtohlP R O S T Ě J O V - Jedinou branku za znojemské barvy proti 1. SK Prostějovu vstřelil Šimon Šmehyl. Ani pohledný gól pětadvacetiletého fotbalisty však nezabránil vysoké prohře 1:5. Šmehyl se přesto po skončeném utkání postavil k rozhovoru, ve kterém mluvil o koncentraci na začátku střetnutí, nebo také zkušeném útočníkovi Karlu Kroupovi.