archiv článkůarchiv aktualit

V září 2012 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.9.Cenné domácí vítězství U15 se Spartou BrnoZNO - SPB 1:0, 8.kolo | Milan Šoba, Jiří KotlánV sobotu 29.9.2012 jsme přivítali hosty z FC Sparta Brno.
30.9.Znojemský deník: 1. SC Znojmo ve Vlašimi jasně dominovaloVLM - ZNO 0:3, 9.kolo | Znojemský deníkParádním výkonem se prezentovali znojemští fotbalisté na hřišti Vlašimi, který korunovali jednoznačnou výhrou 3:O. Navíc neproměnili spoustu dalších brankových příležitostí.
29.9.Znojemský deník: Znojemští fotbalisté budou vzdorovat posílené VlašimiVLM - ZNO 0:3, 9.kolo | Znojemský deníkV devátém kole druhé fotbalové ligy zamíří fotbalisté1. SC Znojmo do Vlašimi. Do sestavy Znojma se už vrátí po uplynutí trestu Radim Nepožitek.
29.9.Po vysoké výhře ve Vlašimi jsme na 1.místě 2.ligy!!VLM - ZNO 0:3, 9.kolo | Milan ŠobaPřestože Vlašim před duelem posílila, nebylo jí to nic platné a přenechala všechny body našemu týmu po skore 0:3, které mohlo být v náš prospěch ještě vyšší, ale mnohé šance úplně v začátku či na samém konci brankou neskončily. 1.SC Znojmo se tak minimálně do dalšího dne vyhouplo do čela druhé nejvyšší soutěže!!!
27.9.V desátém kole 2. ligy na půdu VlašimiVLM - ZNO 0:3, 9.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Milan DudekZ n o j m o - Po dvou domácích zápasech se vydávají znojemští fotbalisté opět na půdu soupeře. Tentokrát jejich cesta povede do středních Čech na hřiště dvanácté Vlašimi. Znojmo zde bude usilovat o další ligové vavříny a udržení čela tabulky, Za duem Žižkov, Bohemians zaostává o pouhé dva body.
27.9.Z webu soupeře: FC Graffin VlašimVLM - ZNO 0:3, 9.kolo | www.fcgraffinvlasim.czVlašimské hráče čeká v sobotu další druholigový zápas, ve kterém na domácím stadionu v rámci 9. kola přivítají 1. SC Znojmo.
24.9.Vyškovské facky nestačili na naši U15VYS - ZNO 0:1, 7.kolo | Jiří KotlánV sobotu 22.9.2012 jsme zajížděli na mistrovské utkání do Vyškova.
21.9.Z webu soupeře: Slezský FC Opava: Do Znojma i s Tomášem MrázkemZNO - OPA 2:1, 8.kolo | www.scf.czVybřednout z výsledkové a herní krize. Takové cíle si dávají anebo spíš musí dávat fotbalisté Slezského FC před zápasem se Znojmem. Velká pomoc v ofenzivě se čeká od staronové posily Tomáše Mrázka.
21.9.Znojemský deník: Opava se proti Znojmu vyzbrojila MrázkemZNO - OPA 2:1, 8.kolo | Znojemský deníkDruhý domácí duel za sebou sehrají dnes znojemští fotbalisté. Na svém hřišti ještě letos neprohráli a neporazitelnost si chtějí udržet.
21.9.Znojmo potvrdilo roli favorita a porazilo OpavuZNO - OPA 2:1, 8.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Ani ve Znojmě se Opavě nepodařilo zlomit čekání na výhru. Navíc z jihu Moravy nevezou Slezané ani bod. Domácí byli lepším týmem, což dokumentovali vedením po trefě Vašíčka. Slabší chvilku si Znojmo vybralo pouze na začátku druhé půle, když srovnal hlavou Partyš. Jihomoravané si však výhru vzít nenechali a Lacko rozhodl o tom, že tři body zůstanou doma.
21.9.Znojemský deník: Znojemští fotbalisté potvrdili proti Opavě roli favoritaZNO - OPA 2:1, 8.kolo | Znojemský deníkUž po prvním poločase mohli vést znojemští fotbalisté nad Opavou 4:0 a nikdo by se nedivil. Snadno se dostávali před soupeřovu bránu. Zakončit se podařilo pouze Vašíčkovi v 10. minutě. Slezané pak v úvodu první půlky vyrovnali, ale Znojmo nakonec díky trefě Matůše Lacka vybojovalo tři body. Spálilo i další příležitosti.
21.9.Z webu soupeře: Slezský FC Opava: Opava nezkrotila VašíčkaZNO - OPA 2:1, 8.kolo | www.scf.czOpavským fotbalistům se v páteční předehrávce 8. kola 2. fotbalové ligy nepodařilo udržet na uzdě znojemského kanonýra Václava Vašíčka. Ten jim jednu branku dal a navíc spoustu dalších šancí zahodil. Výraznou měrou se tak podílel na tom, že tři body zůstaly na jihu Moravy.
20.9.Proti Opavě doma a netradičně v pátekZNO - OPA 2:1, 8.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Druhý domácí zápas za sebou sehrají ve druhé lize znojemští fotbalisté. Po Sokolovu přijede na jih Moravy Opava, která se zatím trápí a je na posledním místě v tabulce. Pod novým trenérem Vavruškou se však očekává vzestup a domácí si tak budou muset dávat pořádný pozor. Jihomoravané jsou v tabulce na skvělém třetím místě a rádi by potvrdili tento fakt i před vlastními fanoušky. Utkání začíná v pátek od 17:00:
20.9.Bojovnost 1.SC Znojmo U15 nestačila na 1.FC SlováckoSLO - ZNO 3:0, 15.kolo | Milan Šoba, Jiří KotlánVe středu 19.9.2012 jsme zajížděli na mistrovské utkání na 1.FC Slovácko do Nedakonic.
17.9.Z webu soupeře: FK Baník Sokolov: Hráči nechali na hřišti vše, chválil Aleš JindraZNO - SOK 1:1, 7.kolo | www.fksokolov.czV zápase 7. kola se událo spousta zajímavých momentů. Baníkovci obdrželi dvě červené karty, ale také ve Znojmě vedli ještě deset minut před koncem 1:0. Nakonec však domácí stihli vyrovnat, a tak si sokolovští fotbalisté vezou z jihu Moravy bod za remízu 1:1. Západočeši odvedli poctivý výkon a trenér Baníku Aleš Jindra jejich počínání pochválil. Zároveň také okomentoval ostatní důležité okamžiky utkání..
16.9.U15 si doma poradila s Havlíčkovým BrodemZNO - HBR 2:1, 6.kolo | Milan Šoba, Jiří KotlánPřečtěte si o dalším úspěchu U15:
16.9.Sokolov dohrával v devíti, přesto Znojmo remizovaloZNO - SOK 1:1, 7.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Pouze v devíti lidech dohrávali Sokolovští zápas 7. kola druhé ligy ve Znojmě. V 36. minutě putoval po sprchy Mlika a v 71. ho následoval spoluhráč Machek. Pouze na tribuně pak musel strávit zbytek utkání trenér Jindra. Sokolov se přesto i v oslabení dokázal ve druhé půli ujmout vedení. Po vyloučení Machka však narostl tlak Znojma do velkých rozměrů, přesto to stačilo pouze na vyrovnání, které zařídil Radek Buchta.
16.9.Z webu soupeře: FK Baník Sokolov: Baníkovci opět neprohráli, ze Znojma vezou bod za remízu 1:1ZNO - SOK 1:1, 7.kolo | www.fksokolov.czBaníkovci v 7. kole nastoupili na hřišti třetího celku ligy 1. SC Znojmo. Moravanům se daří, naopak sokolovští hráči zatím v novém ročníku hledají svou formu. V prvním poločase se zranil Holub a v 36. minutě obdržel červenou kartu Mlika. Oba týmy měly řadu šancí, gól však padl až v 69. minutě, kdy po Blažkově střele do tyče dopravil míč do sítě David Vaněček II. V 71. minutě obdržel červenou kartu i Machek a domácí přesilovku využili v 80. minutě, kdy srovnal Radek Buchta. Další gól již nepadl, a tak se oba týmy rozešly smírně 1:1.
16.9.Znojemský deník: Znojmo oslabený Sokolov opět nezdolalo. Bere bod za remízu 1:1ZNO - SOK 1:1, 7.kolo | Znojemský deníkZnojmo získalo bod za remízu 1:1 se Sokolovem. Doma s ním ve druhé lize nikdy nevyhrálo.
15.9.Doma dvakrát za sebou, prvním soupeřem bude SokolovZNO - SOK 1:1, 7.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Tomáš BoudaZ n o j m o - Jihomoravané sice minulý týden poprvé prohráli, když podlehli v Ďolíčku Bohemians. Nyní si však mohou napravit chuť v dvou domácích zápasech za sebou. Jako první přivítají Sokolov a o necelý týden později Opavu. Nebude to však nic jednoduchého, příští soupeř ze Sokolova skončil v minulé sezóně na třetí pozici, nyní však zažívá trochu vlažnější vstup do nového ročníku druhé ligy.