Informace pro znojemské fanoušky mířící na utkání se Žižkovem

Informace pro znojemské fanoušky mířící na utkání se Žižkovem Z n o j m o - Na utkání 12. kola Fortuna národní ligy mezi Viktorii Žižkov a Znojmem míří i znojemští fanoušci. Prosíme, aby dbali následujících informací pořádajícího klubu, jimž je Viktoria Žižkov. Děkujeme.

 
 
 

Sektor hostí se nachází na západní tribuně. Vstup do sektoru je z ulice Siwiecova. Přístupová cesta je možná pouze vchodem a zároveň východem do sektoru hostí - tribuna západ. Při větším počtu fanoušků doporučujeme příchod na stadion v dostatečném předstihem. Sektor je vybaven mobilními WC a občerstvením.

Bude kladen důraz zejména na bezpečnostní prohlídky, rovněž bude prováděna namátková dechová zkouška na alkohol. Osoby pod vlivem alkoholu či jiných návykových látek nebudou vpuštěny na stadion. Osoby, u kterých bude při vstup či v průběhu pobytu nalezena pyrotechnika či dýmovnice, budou vykázány ze stadionu bez nároku na vrácení vstupného a pyrotechnika či dýmovnice budou zabaveny. Jakékoliv použití pyrotechniky či dýmovnic v prostoru stadionu bude řešeno ve spolupráci s PČR, státním zastupitelstvím a Přestupkovou komisí MČ Praha 3 jako trestný čin, případně přestupek a budou důsledně vyvozeny veškeré sankce včetně případného uplatnění náhrady vzniklých škod.

Osoby, které jakýmkoliv způsobem poruší některý z bodů Návštěvního řádu stadionu FK VIKTORIA ŽIŽKOV umístěného u vstupu do sektoru a uvedeného na našich webových stránkách, nebudou vpuštěni na stadion, případně budou vyvedeni ze stadionu bez nároku na vrácení vstupného.

U standardních fanouškovských vlajek žádáme, aby nebyly vyvěšovány na místa, kde budou překrývat reklamní bannery. Upozorňujeme, že v takovém případě pořadatelská služba vlaku překrývající reklamní bannery odstraní.

V sektoru hostí bude otevřena pokladna s prodejem vstupenek hodinu a třicet minut před utkáním. Cena vstupenky je 60 Kč/ks.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • Jarda001: Zajimavy hrac ...
  • robert.knebl: 16. kolo (příští) bude důležité pro náš klub - buď vyhrajeme ...
  • josta: ..důlěžité vítězství s Olympií. Velmi dobrý fotbal. Vynikající tah se ...
  • robert.knebl: 6 bodů na postupové místo, to je nic. Věřím, že ...
  • Jarda001: Dneska paradní druhý polovas a nakonec zasloužena vyhra DĚKUJEME ZA ...
  • Kysi: Roberte, podle mě je zbytečné řešit postupovou matematiku. Ve Znojmě ...
 
Copyright © 2009-2017 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin