Branky: 46. Žídek, 48. Kodeš - 19. Dolejší, 73. Veselý
ŽK: 26. Kremer, 54. Kodeš - 20. Dolejší, 33. Bohdálek
Rozhodčí: Krzisch - Dytková, Pretsch
FC Hlučín: Horejsek - Kremer, Strakoš, Kodeš, Kaluža - Smaženka, Plhák, Hurina, Bílý, Žídek - Věřmiřovský (62. Mostýn)
1.SC Znojmo FK: Čech - Sivera, Pacula, Bohdálek, Najnar - Táborský (53. Veselý), Kaššai, Kochan, Chaloupka - Dolejší (39. Stupár), Sysel

Vladimír Mokrohajský (Hlučín): Zápas s fyzicky vyspělým soupeřem byl pro naše hráče velice nepříjemný. Odehrál se ve znamení četných soubojů, a tak na přesnou kombinaci měli hráči málo prostoru a často jsme chybovali. Po našem špatném odkopu se soupeř ujal vedení 0:1. My jsme skóre otáčeli ve druhém poločase brankami Židka a Kodeše na 2:1. Škoda, že při zlepšené hře ve druhém poločase jsme se neprosadili výrazněji, neboť soupeř si v závěru vytvořil dvě velké šance, ve kterých nás brankář Horejsek podržel. Paradoxně nezvládl lehkou střelu z dálky. A tak jsme se rozešli remízou 2:2.