Branky: Novák 2, Fojtů 2, Kolenič, Jašík, Chromčák - Synek 3, Vorel 3
Rozhodčí: Koláček, Dlouhý
FC Zlín: Albert, Slezák - Brebis, Tejnský, Novák, Trtek, Garaja, Lakomý, Slončík, Hamrlík, Mimochodek, Hartman, Kolenič, Jašík, Pleva, Zábojník, Rodek, Bužek, Janoš, Chromčák, Fojtů
1.SC Znojmo FK: Hamza, Felcan, Kučma - Bartůněk, Bílek, Čížek, Dvořák, Fiala, Fiby, Kalabis, Kohoutek, Lustig, Palatka, Pecina, Pokorný, Synek, Škopek, Špalek J., Vocílka, Synek

Zdeněk Mička (Znojmo): Bylo k vidění výborné utkání od obou soupeřů. Utkání bylo až do poslední minuty vyrovnané, domácí prohrávali ještě minutu před koncem 5:6. V poslední minutě ale nešťastně pro nás otočili na 7:6. Kluky jsem i tak za výkon pochválili. Dle našeho mínění jsme měli na obou polovinách více ze hry a byli aktivnější, soupeři se ale dařilo více v koncovce. I tak jsme s utkáním spokojeni, klukům toto utkání určitě hodně dalo a zase je posunulo dál.