8. (Čafka), neděle 25.9.2016
1.SC Znojmo FK - MFK Vítkovice  1:6  (1:1)
Branky: 26. Pospíšil V. - 50. a 80. Benc, 40. Turek, 48. Nykl, 53. Fikáček, 58. Šindler
ŽK: Twardzik (Vítkovice)
Rozhodčí: Richter - Martinec, Wiener
1.SC Znojmo FK: Šnepfenberg - Kohout, Pospíšil O. (41. Kašpárek), Neumann, Beno - Pospíšil V., Kohoutek, Vespalec, Tříletý (51. Peřinka) - Vašina, Ošťádal
MFK Vítkovice: Netolička - Twardzik (55. Fikáček), Turek, Pagáčik, Sedláček - Kanovský, Stoian, Leixner (26. Sabol), Hon (55. Žídek) - Nykl (58. Šindler), Lindovský (28. Benc)

Jiří Kotlán (Znojmo): Utkání jsme vůbec nezvládli. První poločas se hrálo zodpovědně a hráči si plnili taktické pokyny. Šli jsme i do vedení ve 26. minutě, kdy důraz Vašiny ve vápně hostů zužitkoval Pospíšil Vojtěch 1:0. Hosté vyrovnali na konci poločasu z darovaného přímého kopu a dorážce Turka 1:1. V poločasu musel nuceně odstoupit jeden ze stoperů Pospíšil Ondřej a hra se celá rozsypala. Dělali jsme zbytečné chyby a hosté toho dokázali využít a zcela zaslouženě vyhráli 1:6. Pro nás je to však ponaučení, že se nehraje zápas jen 40 minut, ale 2x40 a tomu by hráči měli přizpůsobit i své tréninkové zatížení.

Jan Navrátil (Vítkovice): Dnes to byl z naší strany zápas dvou naprosto různých poločasů. V prvním jsme nebyli dostatečně agresivní, chyběl nám klid a sebedůvěra v útočné fázi. Domácí šli do vedení a my jsem vyrovnali v poslední minutě po standardní situaci. Ve druhém dějství jsme se dokázali výrazně zlepšit a vytvořili jsme si několik výborných šancí, ze kterých jsme si vybudovali dobrý náskok a dovedli zápas k výhře. Za druhý poločas zaslouží tým velkou pochvalu, protože tam byly prvky a principy které trénujeme a které vedou k úspěchům v dlouhodobé perspektivě.