ŽK: bez žlutých karet
Rozhodčí: Holiš - Martinec, Moravec
1.SC Znojmo FK: Šnepfenberg - Stadler, Neumann, Kocanda, Tříletý - Kohoutek (41. Janík), Havliš (80. Kalabis), Daniel, Pospíšil V. (79. Cabák) - Kohout (72. Dvořáček), Vašina
FK Hodonín: Kuja - Bálka S., Daníček, Štipčák, Pecha - Řezník - Nechvátal, Haša, Dekař, Krchňavý (59. Ševčík) - Tisar (54. Goliáš)

Jiří Kotlán (Znojmo): Herní projev byl již uspokojivý. Herně jsme hosty převyšovali a po jednom úniku Pospíšila jsme vedli. Škoda neproměněných šancí jinak mohl být výsledek do poločasu i 4:0. Hosté začali hrozit až ve druhém poločase ze standartek. V těchto chvílích nás podržel brankař Šnepfenberg. Se zajištěnou obranou jsme hráli trpělivě a po našem rohovém kopu se prosadil v 77. minutě prosadil Neumann. Konečně jsme protrhli smůlu a za pomoci hráčů U15 jsme si dokráčeli za cenným vítězstvím.