FC Sparta Brno - 1.SC Znojmo FK  5:0  (1:0)
Branky: 8. a 50. Kovařík, 40. a 54. Drahoš, 66. Kern
ŽK: bez žlutých karet
Rozhodčí: Vévodová - Zaplatilová, Haminger
FC Sparta Brno: Mozga - Večeřa, Vít, Vantuch (57. Havelka), Prokeš - Džupeňuk (36. Sáček), Kovařík, Bartoš, Mládek - Drahoš (57. Kern), Novák (55. Rožínský)
1.SC Znojmo FK: Felcan - Palatka (54. Špalek Š.), Bílek, Vocílka (47. Pecina), Škopek (45. Špalek J.) - Synek, Batůněk, Vorel, Fiby (52. Dvořák) - Březina, Prágr

Zdeněk Mička (Znojmo): Na toto utkání nebudeme vzpomínat v dobrém. Až tak ne kvůli předvedené hře, ale kvůli zraněním našich hráčů, která utkání provázela. Celkově jsme měli jak se říká ,,den blbec" a kdybychom utkání opakovali, tak bychom opět ani jednu branku nevstřelili. První minutě jsme měli tutovku. Branka na hlavě Březiny po rohovém kopu, ale míč skončil nad bránou. Hned vzápětí se potvrdilo pravidlo ,, nedáš-dostaneš " a tak jsme po chybě středních obránců inkasovali. Po té jsme po srážce brankáře hostí a jejich obránce mohli srovnat, ale Prágr do prázdné brány míč nedopravil. Chvíli na to se zranil náš tvůrce hry Jakub Vorel, kterého limitovalo koleno a naše hra se rázem rozpadla. Do poločasu se již brankový stav nezměnil. Do druhého poločasu jsme opět vstoupili chybou v zadních řadách a prohrávali jsme 2:0. Chvíli na to nám všem zatrnulo, když si v souboji přivodil zlomeninu ruky náš kapitán Vocílka. Od této doby již bylo na hřišti jen jedno mužstvo a to Sparty Brno. Kluci byli hlavami úplně jinde. Posílení ofenzivní řady, ani prostřídání hráčů nepomohlo ke zlepšení a postupně jsme ještě třikrát inkasovali. Hodně obdržených branek, ukončení vítězné série a ani předvedená hra mě tentokrát vůbec netrápí. Myšlenky a přání směřují jen na brzké uzdravení Jakuba Vorla a hlavně Tomáše Vocílky, který bude delší dobu mimo hru.