Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2024 vyšly tyto články:

1.5.Jednoznačný výsledek v KarvinéKAB - ZNO 5:1, 33.kolo | Milan ŠobaTakový gólový příděl se nečekal. Naši jedinou branku jsme dali až v 88.minutě. Nezbývá než hodit vysokou prohru za hlavu a připravit se na další těžký duel v neděli od 11:00 v Otrokovicích proti Zlínsku.
5.5.Domácí obrat po pauze i díky penaltě přinesl druhou naši porážku v řaděOTR - ZNO 2:1, 26.kolo | Milan ŠobaPo většinu zápasu jsme v Otrokovích vedli 1:0, domácí ale v poslední půlhodině dvěma brankami (jednou z pokutového kopu) otočili a místo nás uzmuli druhé místo. My jsme na 4.místě jen o skóre za 3.místem, čtyři body ztrácíme na dnešního soupeře a 12 bodů na vedoucí Baník Ostrava B. Do konce soutěže zývá ale ještě 7 kol, v tom dalším jedeme do třetice za sebou ven - do Uherského Brodu, týden na to budeme hostit lídra!
7.5.U19: Favorit z Hané nás doma připravil o jarní domácí neporazitelnostZNM - OLB 1:2, 24.kolo | redakce - mládežZ n o j m o - Až druhý tým tabulky v podobě B-týmu Sigmy Olomouc připravil naši devatenáctku o jarní domácí neporazitelnost. Na úvodní branku soupeře z první půle dokázal ještě v téže části odpovědět Vojta Koukal, na olomoucký úder pět minut před koncem utkání už jsme však odpovědět nedokázali.
9.5.Devatenáctka nedopustila proti Porubě překvapeníZNM - POR 6:0, 25.kolo | redakce - mládežT a s o v i c e / Z n o j m o - Středeční předehrávku 25. kola Moravskoslezské dorostenecké ligy proti Porubě jsme museli zvládnout a zvládli. Proti předposlednímu týmu tabulky jsme veškeré obavy rozptýlili už v úvodu, kdy se v 7. minutě prosadil Milan Rolník. Do přestávky jsme přidali další tři branky a bezpečně dokráčeli ke třem bodům.
10.5.Králem 2. ročníku Nevoga Football Cupu se stala slovenská Skalicaredakce - mládežZ n o j m o - 8. květen je nejen státním svátkem, ale pro náš klub od minulého roku také tradiční termín Nevoga Football Cupu. Na náš útulný stadion na ČAFCE se opět sjela kvalitní konkurence dvanácti týmů kategorie U9 a mladších nejen z našeho regionu. Poprvé jsme měli i mezinárodní účast. Pozvání přijala slovenská Skalica, která nakonec celý turnaj ovládla. Stříbro patřilo stejně jako loni jednomu z domácích týmů, bronz putoval do Slezska - Baníku Ostrava.