archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
1.11.Další soupeř čeká pod Ještědem - FC Slovan LiberecLBC - ZNO 0:0, 13.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Marcel Kratochvíl (fcslovanliberec.cz)Z n o j m o - Po soubojích s Baníkem Ostrava a Příbramí stojí před znojemskými fotbalisty duel proti celku ze špice tabulky. Náš tým zajíždí na sever Čech, kde se postaví čtvrtému Liberci. Znojmo se bude snažit prodloužit svoji dobrou formu a tři zápasy bez prohry. Zápas začíná v sobotu od 17:00.
2.11.Potvrzení formy. Z Liberce s cenným bodem!LBC - ZNO 0:0, 13.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Libor DuchoňL i b e r e c / Z n o j m o - Znojemští fotbalisté jeli v rámci 13. kola Gambrinus ligy do Liberce jako outsider. Svěřenci trenéra Kalvody ale i na severu Čech potvrdili předchozí podařené výsledky. Pod Ještědem nakonec branky k vidění nebyly, i když v závěru měl náš tým dobré příležitosti skórovat. Bod je i tak velmi cenným přírůstkem na konto.
3.11.Tomáš Cihlář: Minimálně gól jsme mohli dát, ale i bod je cennýLBC - ZNO 0:0, 13.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Libor DuchoňZ n o j m o - Znojemští fotbalisté udrželi v Liberci sérii neporazitelnosti a po bezbrankové remíze si odvezli ze severu Čech cennou remízu, byť měli v závěru utkání na dosah i tři body. Povedený zápas hodnotil Tomáš Cihlář, jenž je součásti obranné čtveřice Znojma. I díky němu Jihomoravané neinkasovali a brankář Hrubý si připsal čtvrtou nulu v sezóně.
4.11.Čekání na domácí výhru prolomeno, Juniorka porazila LiberecZNO - LBC 1:0, 18.kolo | Zdeněk PlánkaŠ a t o v - Až změnit své hřiště musela znojemská juniorka, aby se dočkala prolomení čekání na domácí vítězství. Kvůli rekonstrukci znojemského stadionu je novým zápasovým domovištěm Šatov. A hned při první příležitosti se zde povedlo získat tři body. Navíc to bylo proti třetímu Liberci. Jediný gól utkání vstřelil Uchenna.
4.11.Na Letnou k pohárové odvetě. Překvapíme favorita?SPA - ZNO 2:1, 4.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Libor DuchoňZ n o j m o - Z ligy se musí znojemští fotbalisté na chvíli přeorientovat na domácí pohár. V Poháru České pošty je totiž čeká odveta v rámci 4. kola na Spartě. Úterní soupeř vyhrál první zápas ve Znojmě 3:2 a má tak blíže k postupu. Jihomoravané však budou chtít favorita utkání potrápit stejným způsobem jako v úvodním duelu před vlastními fanoušky. Zda se to povede se dozvíme už zítra. Zápas startuje od 18:00.
5.11.Autobus na utkání se SlováckemRedakceV sobotu 9. listoadu 2013 od 16.00 v Brně na Srbské sehrajeme v rámci 14.kola Gambrinus ligy utkání se FC Slovácko. Při této příležitosti bude opět vypraven autobus pro fanoušky, který je doveze pohodlně ke stadionu na Srbské a zpět.
5.11.Rekonstrukce stadionu - den pátý a šestýZdeněk PlánkaZ n o j m o - První fáze rekonstrukce stadionu je v plném proudu. Intenzivně se pracuje na novém trávníku, tak aby vše bylo v plánovaném termínu dokončeno. My samozřejmě celý průběh dokumentujeme a nyní vám nabízíme opět menší fotoreportáž přímo ze stadionu.
5.11.Sparta zastavila znojemskou cestu Pohárem České poštySPA - ZNO 2:1, 4.kolo | Zdeněk PlánkaP r a h a - Odveta čtvrtého kola Poháru České pošty skončila pro Znojmo na Letné těsnou prohru. Vše podstatné se událo v první půli, kdy padly tři branky. Do vedení se jako první dostali domácí. Na tuto branku našlo Znojmo ještě odpověď gólem Patrika Hrošovského. Na druhý vedoucí zásah Dočkala z penalty už ovšem ne. A to měl náš tým ještě několik dobrých možností minimálně na srovnání, skórovat se ale nepovedlo.
6.11.Trenér Kalvoda hodnotí pohárové utkání se SpartouSPA - ZNO 2:1, 4.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Libor DuchoňP r a h a - Ani na Letné Znojmo nezklamalo. Sice i v odvetném utkání Poháru České pošty prohrálo, ale vytvořilo se dostatek možností a mohlo minimálně na hřišti favorita remizovat. Trenér Leoš Kalvoda byl však nespokojený především se začátkem prvního poločasu a neproměňováním šancí. Znojmo jich mělo hned několik, nakonec se však prosadil pouze Patrik Hrošovský.
6.11.Patrik Hrošovský: Věřili jsme, že to Spartě v první půli znepříjemníme víceSPA - ZNO 2:1, 4.kolo | Zdeněk Plánka Foto: sparta.czP r a h a - Hlavní město je zatím oblíbeným místem Patrika Hrošovského. Vstřelil zde totiž gól Dukle a v poháru České pošty i Spartě. Patrik byl v odvetném zápasu jediným znojemským střelcem, když v 23. minutě srovnal na 1:1. Remíza nakonec dlouho nevydržela a i v součtu s minulým utkáním ve Znojmě se tak náš tým s pohárem pro letošek rozloučil.
6.11.Většině z mládežnikých týmů se o uplynulém víkendu dařilo Zdeněk Plánka Foto: Libor DuchoňZ n o j m o - Mládežnické soutěže se na podzim chýlí pomalu ke svému konci a vstříc zimní přestávce. Na programu bylo uplynulý víkend 13. kolo a Znojmu se v drtivé většině případů výsledkově dařilo. Přehled všech výsledků i s ohlasy trenérů v článků.
7.11.Bronislav Stáňa: Po vítězství juniorky nad Libercem debut za A-týmZNO - LBC 1:0, 18.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Libor DuchoňŠ a t o v - Nabitý týden prožívá zatím Bronislav Stáňa. V pondělí nejprve svým výkonem přispěl k domácí výhře nad Libercem, o čemž bude v rozhovoru výhradně řeč. Ve středu pak přišel debut mladého záložníka za A-tým v pohárovém utkání na Spartě, kdy si připsal jako střídající hráč první ostré minuty Samozřejmě jsme lehce naťukli i toto utkání.
7.11.Trenér Kalvoda před utkáním se SlováckemZNO - SLO 1:2, 14.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Libor DuchoňZ n o j m o - Ve 14. kole čeká na svěřence trenéra Leoše Kalvody Slovácko. Znojmo bude chtít samozřejmě navázat na předchozí čtyři ligové zápasy bez prohry a uspět. Každý zisk jakéhokoliv bodu je navíc v neobvykle vyrovnané tabulce důležitý. Trenér Kalvoda varuje hlavně před nebezpečnými brejky soupeře a standardními situacemi.
8.11.Od Slovácka nás dělí dva body. Přeskočíme ho v tabulce?ZNO - SLO 1:2, 14.kolo | Zdeněk Plánka Foto: fcslovacko.czZ n o j m o - Tým na devátém a šestnáctém místě dělí pouze dva body. Právě tyto celky se střetnou ve vzájemném utkání. Znojmo bude hostit v rámci 14. kola Gambrinus ligy Slovácko. Náš tým drží sérii čtyř zápasů bez prohry, kterou by rád prodloužil i v sobotu na Srbské a odpoutal se od dna tabulky. Zápas startuje v 16:00.
9.11.Utkání se Slováckem? Sporné situace a spousta neproměněných šancíZNO - SLO 1:2, 14.kolo | Zdeněk PlánkaB r n o - V mnoha aspektech byl pro Znojmo zápas se Slováckem smolný. Ať už v několika sporných situací, tak i v řadě neproměněných šancí. Hosté šli do vedení v desáté minutě po proměněné penaltě Kerbra a do druhé půli skórovali ještě jednou, tomuto gólu ovšem zřejmě předcházela ruka. Každopádně náš tým měl několik dobrých možnosti na srovnání skóre, což se ještě navýšilo po vyloučení Rady z 43. minuty. Došlo ovšem pouze k snížení zásluhou Radima Nepožitka,
10.11.Když neproměníte jasné šance, nemůžete vyhrát, zoufá si Radim NepožitekZNO - SLO 1:2, 14.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Roman KantorB r n o - Mohl to být pro Radima Nepožitka v utkání 14. kola Gambrinus ligy proti Slovácko snový večer. Vstřelil totiž svojí první ligovou branku. Bohužel jeho přesný zásah přišel až v nastavených minutách závěru zápasu a pouze korigoval výsledek na 1:2. V následujícím rozhovoru byla řeč o některých sporných okamžicích a také neproměňování šancí, kterých si znojemští fotbalisté vytvořili opravdu hodně.
11.11.Juniorce se zápas v Ostravě nevyvedlOST - ZNO 4:1, 19.kolo | Zdeněk PlánkaO s t r a v a - Ačkoliv se juniorce venku poměrně daří, utkání v Ostravě nebylo tímto případem. Ráz utkání daly dvě brzké branky Baníku z 1. a 13. minuty. V druhé půli soupeř kontroloval hru a své vedení ještě dokázal navýšit o další dvě branky. I Znojmo se nakonec gólu dočkalo, ale Uchennova trefa už na výsledku moc změnit nemohla.
13.11.Mládež ukončila podzim 14. kolem a čeká ji zimní přestávkaZdeněk Plánka Foto: Libor DuchoňZ n o j m o - Zatímco juniorku a A-tým čekají na podzim důležité zápasy. Mládež už má ze sebou první část letošního soutěžního ročníku a čeká ji zimní přestávka. Tečka za podzimem nebylo pro naše týmy zrovna veselá. Ve svých utkáních totiž uspěly jen kategorie U14 a U13, které dovezly výhry nad Spartou Brno, ostatním už se zdaleka tolik nedařilo. Celý přehled již tradičně v článku.
14.11.Znojmo sestřelil v přípravě s Hornem třemi góly HartlHRN - ZNO 3:2, 0.kolo | Zdeněk PlánkaH o r n - Přípravný zápas v Hornu s tamním druholigovým týmem byl vhodnou výplní reprezentační přestávky a také vítanou přípravu na nadcházející ligový zápas s Olomoucí. Z vítězství se nakonec radovali na domácí půdě fotbalisté Hornu, když všechny tři jeho branky zařídil Hartl. Rakušané rozhodli o své výhře v závěru druhé půle, kdy už trenér Kalvoda sestavu značně prostřídal.
15.11.Petr Kirschner v reprezentaci U18K.H. Foto: Libor DuchoňNejen Patrik Hrošovský (reprezentace Slovenska U21), ale i další znojemský hráč se dočkal pozvánky k reprezentování svého národního týmu. Petr Kirschner je součástí výběru ČR do 18 let, který odcestoval do Turecka na turnaj čtyři zemí (Turecko, ČR, Německo a Nizozemsko). Právě utkání s Tureckem už mají svěřenci trenéra Soukupa za sebou a vybojovali remízu 1:1. Petr odehrál celou první půli.