archiv článkůarchiv aktualit

V září 2011 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.9.Z webu soupeře: FC Vysočina Jihlava: Představujeme domácího soupeře – 1.SC ZnojmoJIH - ZNO 2:0, 5.kolo | www.fcvysocina.czDruhá nejvyšší fotbalová soutěž se v nadcházejícím kole bude v Jihlavě hrát netradičně v neděli. Od 18:00 hodin na stadiónu v Jiráskově ulici vypukne tradičně velmi zajímavé jihomoravské derby mezi FC Vysočina a 1.SC Znojmo. Narazí na sebe dva celky, které se po odehraných ligových i pohárových zápasech nacházejí v odlišném rozpoložení.
2.9.Znojemský deník: Smrček hráčům po výhře rozdal čokoládyZNO - B05 2:1, 3.kolo | Znojemský deníkFotbalový trenér Bohumil Smrček vyřadil před čtyřmi lety Slavii s divizní Líšní, v úterý se Znojmem odstranil z poháru Bohemians 1905
3.9.Prodlouží Znojmo jihlavské čekání na první domácí body?JIH - ZNO 2:0, 5.kolo | Zdeněk Plánka Foto: A. Fialová (fcvysocina.cz)Z n o j m o - Na horkou půdu Jihlavy se vydají znojemští fotbalisté v nedělní večer. Proti dvanáctému týmu tabulky se budou snažit ulovit alespoň bod. Zajímavostí je, že v neděli sehraje zápas proti Jihlavě i partnerský klub z Rosic, ale samozřejmě s Béčkem a v rámci MSFL. Utkání Znojma s Jihlavou startuje v neděli v 18:00 a vzdálenost pro znojemské fanoušky je velmi příjemná, proto neváhejte a přijeďte svůj klub podpořit.
4.9.Znojemský deník: Vašíček: Zápas s Bohemkou už v hlavě nemámJIH - ZNO 2:0, 5.kolo | Znojemský deníkFotbalový útočník Václav Vašíček chytil formu. Nyní ho čeká derby v rámci druhé fotbalové ligy v Jihlavě.
4.9.Šance byly, Znojmo ale potopil jihlavský SedláčekJIH - ZNO 2:0, 5.kolo | Zdeněk PlánkaJ i h l a v a / Z n o j m o - Velmi blízko bylo Znojmo bodovému úspěchu na půdě Jihlavy, tedy alespoň v první části. V té totiž mělo jednu stoprocentní šanci v podobě bohužel neproměněné penalty Todora Yonova (na snímku), Milan Pacanda pak ještě z dvaceti metrů otiskl tyč. Domácí se po těchto dvou kritických situacích nenechali pobízet a v druhé půli díky dvěma brankám Sedláčka brali tři body.
4.9.Z webu soupeře: FC Vysočina Jihlava: Vysočina poprvé doma neinkasovala a slaví tři bodyJIH - ZNO 2:0, 5.kolo | www.fcvysocina.czTrenér Pivarník poslal do utkání proti Znojmu totožnou jedenáctku jako proti Olomouci. V prvním poločase však měli více gólových šancí hosté. Ve 25. minutě nedal Yonov penaltu, proti byl vynikající Uvarenko. V 31. minutě trefil Pacanda tyč. Ve druhém poločase přisly velké chvíle Tomáše Sedláčka. Nejprve v 50. minutě trefil tyč Karlík, poté už se dvakrát zaskvěl jihlavský útočník. Poprvé v 58. minutě po rohu Krutého a podruhé v 67. minutě po centru Kučery. Vysočina porazila Znojmo 2:0.
5.9.idnes: Znojemský kouč Smrček: Zápas v Jihlavě jsme ztratili v prvním poločaseJIH - ZNO 2:0, 5.kolo | idnesPo skvělém startu do druhé ligy přišly na fotbalisty 1. SC Znojmo chudší časy. Potřetí za sebou nebodovali, když prohráli v Jihlavě 0:2.
10.9.Souboj tabulkových sousedů. Zdolá Znojmo Sezimovo Ústí?ZNO - SEU 3:1, 6.kolo | Zdeněk Plánka Foto: spartak-mas.czZ n o j m o - Ve stínu středeční tragédie, kdy spadl letoun s hokejovým týmem Jaroslavle, startuje 6. kolo druhé fotbalové ligy. Duel Znojma a Sezimova Ústí tentokrát přijde na řadu kvůli Vinobraní až v neděli a půjde o souboj tabulkových sousedů. Znojmo je jen díky skóre desáté a Sezimovo Ústí jedenácté.
11.9.Znojemský deník: Fotbalista Roman Hříbek: Nepříznivou bilanci zlomímeZNO - SEU 3:1, 6.kolo | Znojemský deníkZnojemští fotbalisté mají před sebou další zápas ve druhé lize. Po třech porážkách v řadě přivítají na svém hřišti Sezimovo Ústí. V sestavě domácích by neměla ani tentokrát chybět stálice v podobě pravého obránce Romana Hříbka.
11.9.Proti Spartaku výhra a návrat do horní poloviny tabulkyZNO - SEU 3:1, 6.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Po třech prohrách v řadě potřebovalo Znojmo nutně zvítězit a to se také povedlo. Jihomoravané dokázali vstřelit tři branky, ale svoji výhru si pojistili až ve druhé půli, kdy razantně zlepšili svoji hru. Hostům se podařilo už jen v závěru snížit na konečných 3:1. Výhra znamená posun Znojma na sedmou pozici.
12.9.Znojemský deník: Zbrojovka opět padla, Znojmo se chytloZNO - SEU 3:1, 6.kolo | Znojemský deníkTak takhle se o okamžitý návrat mezi prvoligovou fotbalovou smetánku nebojuje. Brněnská Zbrojovka si v šestém kole druhé nejvyšší soutěže připsala už třetí porážku, tentokrát 0:1 v Čáslavi.
15.9.Na Spartu ve středu 19.10. od 15:30!!! (změna oproti původně plánované 16.hodině)klubPrvní zápas osmifinále se Spartou Praha sehrajeme na svém stadionu ve středu 19.10 od 15:30. Těšme se všichni společně, že se uvidíme na stadionu!!! Vždyť jen blázen by si nechal ujít vidět naživo Spartu Praha proti klubu svého srdce - 1.SC Znojmo!!
16.9.Setkání dvou posledních vítězů MSFL, Znojmo míří do OpavyOPA - ZNO 0:1, 7.kolo | Zdeněk Plánka Foto: www.sfc.czZ n o j m o - Setkání po letech, i tak by se mimo schůzky dvou posledních vítězů MSFL dalo nazvat sobotní klání Opavy se Znojmem. Oba soupeři se naposled potkali ve druhé lize v roce 1994 a to už je přece jen nějaký pátek. Nyní máme rok 2011, za tu dobu se mnohé událo, a zmínění soupeři se opět potkávají. Opava na svém hřišti v pozici favorita a druhého celku v tabulce, Znojmo jako sedmý tým s touhou ve slezském městě uzmout nějaký bod.
16.9.Z webu soupeře: Slezský FC Opava: Znojmo míří do Opavy včele s Milanem PacandouOPA - ZNO 0:1, 7.kolo | www.sfc.czDva zápasy v řadě na domácím trávníku čekají na opavské fotbalisty. Ve hře je šest bodů a všichni pevně věří, že ty zůstanou ve Slezsku.
17.9.Nečekaná výhra z Opavy!!OPA - ZNO 0:1, 7.kolo | redakceZ n o j m o / O p a v a - Po domácí výhře nad Sezimovým Ústím navázali naši hráči na šňůrku výher druhý korálek. Nutno říct, že překvapivý, neboť si jej vezou z horké půdy Opavy - do té doby druhého týmu tabulky před více jak dvěma tisíci diváky. A to i bez zraněného Milana Pacandy... V dalším kole ve šlágru kola budeme ze šestého místa hostit FK Bohemians Praha, který si dělí o 1.místo! I náš tým se dělí o 1.místo, a to v tabulce pravdy!!!
17.9.Z webu soupeře: Slezský FC Opava: Proti Znojmu nám to nevyšloOPA - ZNO 0:1, 7.kolo | www.sfc.czSobotní domácí duel se Znojmem nám pořádně zhořkl. Opavským fotbalistům se nedařilo a nenavázali tak na své předchozí výkony.
18.9.Znojemský deník: Znojmo vyhrálo na trávníku druhé OpavyOPA - ZNO 0:1, 7.kolo | Znojemský deníkSobotní zápas se Znojmem opavským fotbalistům vůbec nevyšel. Hráli bez nápadu, pohybu, chyběl jim důraz. Tým z vinařského kraje toho i bez zraněného Milana Pacandy dokázal využít. A po gólu Václava Vašíčka zaslouženě vyhrál.
21.9.Na slovíčko s hráči, aneb "Jak to vidí náš kapitán"RedakcePožádali jsme několik našich současných, ale i minulých hráčů o rozhovor. No a nemohli jsme začít u nikoho jiného než u kapitána našeho mužstva Todora Yonova. V dalších dnech pak přineseme postupně další (mj. s Honzou Šilingrem, Zdeňkem Látalem, Zdeňkem Mičkou, Petrem Zapalačem, Vlastou Hrubým, Matúšem Lackem a možná i Petrem Švancarou).
22.9.Na slovíčko s hráči díl 2. - aneb „takhle to vidím z branky já“. RedakcePokračujeme v seriálu otázek a odpovědí našich současných či bývalých hráčů a .......Pokud trenéři či fanoušci mluví o hráči, bez kterého si nedokáží představit základní jedenáctku Znojma, je téměř jisté, že mluví o jedničce mezi znojemskými tyčemi a tím je Vlasta Hrubý (na snímku přebírá jednu z cen za sportovce Znojemska).
22.9.Znojemský deník: Sebekritický Okleštěk: Musím se zlepšit a pilovat nahrávkyZnojemský deníkDvojici hráčů nastupujících v minulé sezoně v zahraničí přivedlo fotbalové Znojmo na zkoušku před startem letošní sezony. Zatímco útočník Milan Pacanda se do kádru druholigového týmu prosadil hned, záložník Tomáš Okleštěk musel své kvality dokázat nejdříve na farmě. V MSFL za Rosice.