archiv článkůarchiv aktualit

V září 2012 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.9.Znojemský deník: Fotbalisté mohou potvrdit druhé místoZNO - ZLN 2:0, 5.kolo | Znojemský deníkTři body náskoku mají fotbalisté 1. SC Znojmo na druhém místě druholigové tabulky. Zítra budou doma bojovat o své postavení se Zlínem. Znojmo má za sebou středeční prohru s divizní Třebíčí v pohárovém utkání. „Druhé místo je sice krásné, ale přesvědčili jsme se, že pokud kluci k zápasu nepřistoupí, jak mají, nedají do toho všechno, tak můžou prohrát i s Třebíčí. Musíme rychle spadnout na zem," upozorňuje znojemský trenér Leoš Kalvoda.
2.9.Takhle by to šlo! Znojmo porazilo i Zlín a dotáhlo se na vedoucí Žižkov!ZNO - ZLN 2:0, 5.kolo | Zdeněk Plánka(TĚŠTE SE NA ROZHOVOR S TOMÁŠEM OKLEŠŤKEM)Z n o j m o - I bez kanonýra Vašíčka dokázalo Znojmo potvrdit svoji vynikající formu ve druhé lize a porazilo nebezpečný Zlín. O všem rozhodl druhý poločas, ve kterém domácí diktovali hru a měli spoustu šancí. Nakonec z toho byly dva góly z kopaček Tomáše Oklešťka a Matúše Lacka. Jihomoravané tak mají už třináct bodů a v tabulce dohonili Viktorku Žižkov, ta je ve vedení už pouze o skóre.
2.9.Z webu soupeře: FC Fastav Zlín: Po slibném poločase ševci ve Znojmě prohráliZNO - ZLN 2:0, 5.kolo | www.fcfastavzlin.czNaprázdno vyšli ševci z utkání pátého kola druhé fotbalové ligy ve Znojmě. Aktuálně druhý tým tabulky porazil Zlínské 2:0, kdy obě branky si schovali domácí na závěrečnou čtvrthodinu. Znojmo tak drží podzimní neporazitelnost, žlutomodří nebodovali podruhé v řadě.
3.9.Zbrojovka U15 nás úplně rozebralaZNO - BNO 0:11, 4.kolo | Milan Šoba, Jiří KotlánNení se čím pyšnit, ale i k tomuto zápasu máme komentář od Jiřího Kotlána:
3.9.Znojemský deník: 5. kolo 2. ligy: Znojemští fotbalisté udolali Zlín 2:0ZNO - ZLN 2:0, 5.kolo | Znojemský deníkZnojemští fotbalisté nastoupili do pátého kola druhé ligy s chutí vyhrát za každou cenu. Díky dvěma gólům se jim to povedlo.
6.9.Z webu soupeře: Bohemians 1905: Moravská série pokračujeB05 - ZNO 1:0, 6.kolo | www.bohemians.czBohemku čeká po týdnu v Ďolíčku další moravský soupeř. Zatímco minulou neděli přijel do Vršovic soupeř ze severní Moravy s velkými ambicemi, které zatím nenaplňuje, na konci tohoto víkendu dorazí mužstvo z jihu, které svými výsledky zatím předčilo všechna očekávání – 1. SC. Znojmo.
8.9.Znojemský deník: Fotbal: Znojmo míří na horkou půdu ĎolíčkuB05 - ZNO 1:0, 6.kolo | Znojemský deníkŠesté kolo druhé ligy nabídne souboj druhého Znojma s třetím celkem Bohemians 1905. Znojmáky čeká největší favorit soutěže.
8.9.V Ďolíčku bude Znojmo čelit silnému soupeři i bouřlivé atmosféřeB05 - ZNO 1:0, 6.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Pavel Jiřík ml.Z n o j m o - Těžká zkouška čeká na znojemské fotbalisty v dalším kole druhé ligy. V neděli totiž zajíždějí do Vršovic na půdu Bohemians. Budou tak čelit nejen silnému soupeři, ale také bouřlivé atmosféře, která je v Ďolíčku proslulá. Náboj utkání bude také dodávat fakt, že se bude hrát o čelo tabulky.
9.9.Vítěznou šňůru Znojma přeťala BohemkaB05 - ZNO 1:0, 6.kolo | Zdeněk PlánkaP r a h a / Z n o j m o - Do 71. minuty drželi znojemští fotbalisté v Ďolíčku proti silným Bohemians velmi nadějnou bezbrankovou remízu. Ve zmíněné minutě se však prosadil Rada, a jelikož to byl jediný gól zápasů, tak ukončil znojemskou neporazitelnost v letošním ročníku druhé ligy. Jihomoravané se sice ještě snažili ve zbytku utkání vyrovnat. Více než šancí se však diváci dočkali velkých emocí, které vyústily v červenou kartou pro Radima Nepožitka. Znojmo kleslo díky prohře v tabulce o skóre právě za svého přemožitele.
9.9.Z webu soupeře: Bohemians 1905: Bohemka se prodrala na druhé místoB05 - ZNO 1:0, 6.kolo | www.bohemians.czKlokani porazili Znojmo 1:0.
9.9.Z webu soupeře: Bohemians 1905: Znojmo nám nadělalo zatím nejvíce problémůB05 - ZNO 1:0, 6.kolo | www.bohemians.czTrenéři Kalvoda a Weber hodnotí nedělní utkání.
10.9.Znojemský deník: Znojmu chyběl na Bohemce jen gólB05 - ZNO 1:0, 6.kolo | Znojemský deníkZnojemští fotbalisté podlehli 0:1 v Ďolíčku mužstvu Bohemians 1905. Favoritovi druhé ligy byli ale velice kvalitním soupeřem, k úspěchu chyběla vstřelená branka.
11.9.Šilinger se vrací do ZnojmaRedakceZ n o j m o - Staronovou posilu přivítal ve svém středu aktuálně třetí tým druholigové tabulky. Jan Šilinger pomohl v sezóně 2009/10 Znojmu k postupu do druhé ligy a za něj pak ještě již ve druhé lize odehrál před přestupem do Jihlavy 12 zápasů.
14.9.Z webu soupeře: FK Baník Sokolov: Baník jede k venkovnímu zápasu do Znojma. Čeká jej našlápnutý soupeřZNO - SOK 1:1, 7.kolo | www.fksokolov.czPo teprve druhém vítězném utkání Baníku, kdy naši hráči doma porazili Čáslav 1:0, čeká družinu trenéra Aleše Jindry další venkovní zápas. O víkendu se tentokrát představí v Jihomoravském kraji, aby se utkal s místním 1. SC Znojmo. Tým z města znojemských okurek se po několika zápasech drží na samé špičce druholigové tabulky.
14.9.U17 absolvovala náročný týden a nevedla si špatněRedakceZ n o j m o - Tým trenérů Steinhausera a Paula má za sebou náročný týden, ve kterém uhrál ze tří zápasů sedm bodů. Krátce si anglický týden zesumírujem.
15.9.Doma dvakrát za sebou, prvním soupeřem bude SokolovZNO - SOK 1:1, 7.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Tomáš BoudaZ n o j m o - Jihomoravané sice minulý týden poprvé prohráli, když podlehli v Ďolíčku Bohemians. Nyní si však mohou napravit chuť v dvou domácích zápasech za sebou. Jako první přivítají Sokolov a o necelý týden později Opavu. Nebude to však nic jednoduchého, příští soupeř ze Sokolova skončil v minulé sezóně na třetí pozici, nyní však zažívá trochu vlažnější vstup do nového ročníku druhé ligy.
15.9.Znojemský deník: Fotbalisté chtějí prolomit špatnou bilanci se SokolovemZNO - SOK 1:1, 7.kolo | Znojemský deníkFotbalisty 1. SC Znojmo čeká neoblíbený soupeř. Se Sokolovem vyhráli ze čtyř posledních duelů ve druhé lize pouze jednou, a to na hřišti soupeře. Domácí vítězství se jim zatím nepodařilo. „Uděláme vše proto, abychom tuto nepříznivou bilanci prolomili," prohlásil před zápasem znojemský trenér Leoš Kalvoda.
16.9.U15 si doma poradila s Havlíčkovým BrodemZNO - HBR 2:1, 6.kolo | Milan Šoba, Jiří KotlánPřečtěte si o dalším úspěchu U15:
16.9.Sokolov dohrával v devíti, přesto Znojmo remizovaloZNO - SOK 1:1, 7.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Pouze v devíti lidech dohrávali Sokolovští zápas 7. kola druhé ligy ve Znojmě. V 36. minutě putoval po sprchy Mlika a v 71. ho následoval spoluhráč Machek. Pouze na tribuně pak musel strávit zbytek utkání trenér Jindra. Sokolov se přesto i v oslabení dokázal ve druhé půli ujmout vedení. Po vyloučení Machka však narostl tlak Znojma do velkých rozměrů, přesto to stačilo pouze na vyrovnání, které zařídil Radek Buchta.
16.9.Z webu soupeře: FK Baník Sokolov: Baníkovci opět neprohráli, ze Znojma vezou bod za remízu 1:1ZNO - SOK 1:1, 7.kolo | www.fksokolov.czBaníkovci v 7. kole nastoupili na hřišti třetího celku ligy 1. SC Znojmo. Moravanům se daří, naopak sokolovští hráči zatím v novém ročníku hledají svou formu. V prvním poločase se zranil Holub a v 36. minutě obdržel červenou kartu Mlika. Oba týmy měly řadu šancí, gól však padl až v 69. minutě, kdy po Blažkově střele do tyče dopravil míč do sítě David Vaněček II. V 71. minutě obdržel červenou kartu i Machek a domácí přesilovku využili v 80. minutě, kdy srovnal Radek Buchta. Další gól již nepadl, a tak se oba týmy rozešly smírně 1:1.