U14: Otočení zápasu až k výhře nad tradičním rivalem

Přestože naše U14 v poločase prohrávala, otočila zápas a jasně vyhrála.

1.SC Znojmo FK - Horácký FK Třebíč  3:1  (0:1)
Branky: 40.Procházka, 41.Švejkar, 55.Kulíšek - 25.Čajánek
1.SC Znojmo FK: Trmal (65.Čejka) - Tóth (60.Trochta), Dufek, Kotlánová, Švancara - Kulíšek, Procházka, Rapouch, Švejkar (62.Anderle) - Křišťál (36.Kočí), Matěj (60.Jordán)
Horácký FK Třebíč: Rousek - Kaloněk, Sáček, Čajánek, Hovorka - Hronek, Šteffl, Vícera, Tomek - Hrůza, Nechvátal (Homolka, Nováček, Uličný O., Bence, Uličný J.)

"S věčným rivalem jsme si nakonec zaslouženě poradili. Za silného větru na umělce v Jevišovicích se hrál svižný fotbal. Do sestavy se vrátili Dufek, Tóth po zranění a první zápas za náš tým odehrála i Míša Kotlánová. V 17.min. se zastřeloval Kulíšek, kdy pohlednou akci z přenesením hry z leva do prava zakončoval z první do břevna. Po ojedinělé akci hostů se míč dostal ve 25.min. k Čajánkovi a ten otevřel skóre v náš neprospěch. Do druhého poločasu jsme šli s odhodláním a pomocí větru. Ve 40.min. byl faulován Procházka před vápnem a samotný postižený přímo z nařízeného přímého volného kopu srovnal na 1:1. O minutu později poslal Kočí do šance Švejkara a ten se nemýlil 2:1. V 55.min. z našeho trestného volného kopu nadvakrát zakončoval Kulíšek 3:1. O minutu opět mohl totálně rozhodnout Matěj, jeho lob skončil na břevně hostující branky." zhodnotil utkání trenér U14 Jiří Kotlán