Těším se, zápasy za Znojmo jsou pro mě specifické, říká před Hradcem Honza Hladík

Těším se, zápasy za Znojmo jsou pro mě specifické, říká před Hradcem Honza Hladík Z n o j m o - Ve spojení se Znojmem Honzu Hladíka poslední roky provázela smůla. Na zkoušce v letní přípravě roku 2014 si udělal výron kotníku, když přijel na jaře tohoto roku do Znojma v dresu Prostějova, dostal červenou kartu. Toto léto už to vyšlo a znojemský odchovanec se opět navlékl do dresu 1.SC. Už v pátek proti Hradci Králové tak může vyběhnout na trávník před domácími fanoušky.

 
 
 

Honzo, předně se zeptám, jak se ti líbí po návratu do Znojma?
Jsem rád doma, do Znojma jsem chtěl již delší dobu. Vyšlo to bohužel až teď. Kvalita tu je, doufám, že se prosadím.

Poslední vzpomínky na Znojmo z Fortuna národní ligy ale nemáš moc příjemné, když jsi sem přijel s Prostějovem dostal si červenou kartu...
Bylo to po druhé žluté kartě. První jsem dostal nesmyslně mojí chybou, když jsem vyletěl po rozhodčím. Druhou jsem dostal, když mě Javor (Honza Javůrek pozn. red.) při rozehrávce nakopl zezadu míč do zad.


2.k. FNL
Pátek
4. srpna
19:30 hod.
On-lineTwitter

1.SC ZNOJMO FK

FC Hradec Králové

STADION HORNÍ PARK

Čítám ale, že nějakou zášť na Znojmo nemáš kvůli tomuto momentu? Ostatně to bys tu nebyl...
Vůbec, Javor to udělal chytře. Bylo to jen na rozhodčím, jestli mi ji dá, nebo ne.

Ty jsi tu mohl působit už v sezóně 2014/15 za trenéra Oldřicha Machaly, na začátku letní přípravy ses ale bohužel zranil...
Odehrál jsem tu jeden přátelák. Na pozápasovém tréninku, myslím, že to byl Hřib (Roman Hříbek pozn. red.), s ním jsem šel do souboje, trošku tam zajel a udělal jsem si výron kotníku a jel jsem zpátky do Olomouce. (s úsměvem)

Není pro tebe Znojmo trochu zakleté? I když, a to ťukám na dřevo, v přípravě se ti nic nepřihodilo...
Zakleté určitě ne, asi osud nechtěl, abych šel do Znojma tak brzy. Nešel jsem sem a prosadil jsem se v Sigmě. Postoupili jsme do druhé ligy, dal jsem nějaké góly, pak se posunul do A-týmu. Něco dobrého na tom bylo.

Pojďme už k pátečnímu utkání a Hradci Králové. Jak ty si jej pamatuješ ze sezóny 2015/16, kdy jsi hrál za Sigmu B?
Hradec má prakticky stejný tým. Je to dobře organizovaný celek, jsou tam mladí kluci, kteří jsou běhaví, nevypustí jediný souboj. Myslím, že stejně budou hrát i nyní, bude těžké dostat se do jejich velkého vápna a prosadit se. Jsou tam i tři bývalí znojemští hráči - Pázler, Žondra, Mudra, kteří budou mít určitě motivaci se zde ukázat.

Bude pro tebe Hradec i v roli hostí favoritem?
Hradec se bude chtít rychle vrátit do ligy a podávat co nejlepší výkony, to je jasné. Určitě přijedou uhrát do Znojma dobrý výsledek, ale my jim nic nedarujeme. Netroufám si říct, jestli bude Hradec favorit.

Jaký očekáváš průběh, otevřená partie nebo spíše oťukávání?
Předně doufám, že přijde hodně lidí. Myslím si, že ze začátku to bude opatrné a bude se spíše vyčkávat, co který tým předvede.

Jsi nervózní před pátečním zápasem? V přípravě jsi sice ve znojemské dresu nastoupil, v sobotu v Příbrami také, ale přece jen před domácími fanoušky...
Nejsem nervózní, na zápasy se vždy těším. I když jsem jel do Znojma v roli soupeře. Jsou to pro mě specifické zápasy tím, že odsud pocházím a přijde se na mě podívat spousta lidí. Budu rád, když se podívám na hřiště a pomohu týmu k nějakému dobrému výsledku.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • adminMilanŠoba: Vše je a bylo v zápasech na hlavní stránce. ...
  • josta: ..analogie z před čtvrt stoletím (1992), kterou si živě vybavuji: Pamatuji, ...
  • Jiří_M.: jako já vím, spíš jsem to sem dal kvůli tomu, ...
  • adminMilanŠoba: Hrál jasně první s jasně posledním, není se co divit, ...
  • fridrich: Doufám, že špatně. Kdyby šlo o ligu, tak to pochopím, ...
  • Jarda001: Honza Javurek na zkousce v Jihlave tak jsem zvedav jak ...
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin