Jaké mám krom výhry přání? Aby přišlo hodně lidí, přeje si před Hradcem trenér Balcárek

Jaké mám krom výhry přání? Aby přišlo hodně lidí, přeje si před Hradcem trenér Balcárek Z n o j m o - Escéčko má za sebou dobrý vstup do letošního ročníku Fortuna národní v podobě remízy v Příbrami. Teď ale čeká svěřence trenéra Jiřího Balcárka první domácí utkání. A bude to opět těžký test. Na jih Moravy přijede Hradec Králové, který patří mezi jedny z hlavních favoritů na postup. Znojemský lodivod věří, že navážeme na výkon s Příbrami a doufá, že nás přijde v páteční večer podpořit co nejvíce fanoušků.

 
 
 

Vrátím se ještě k sobotní bezbrankové remíze v Příbrami. Potvrdilo se, že nám byl upřen regulérní gól, jaká je nyní vaše reakce s odstupem několika dní?
Mrzí to, ale nechtěl bych teď o tom nějakým způsobem přemýšlet, že jsme mohli něco získat. Chybu mohou udělat hráči, když špatně nahrají, špatně zpracují míč, beru, že mohou udělat chybu i rozhodčí. Bohužel nás to postihlo, s tím nic nenaděláme.


2.k. FNL
Pátek
4. srpna
19:30 hod.
On-lineTwitter

1.SC ZNOJMO FK

FC Hradec Králové

STADION HORNÍ PARK

Teď už pojďme k pátečnímu zápasu. Bude Hradec Králové těžším soupeřem než Příbram?
V prvních kolech těžko odhadovat. Viděli jsme zápas Hradce s Táborskem. Je to těžký soupeř v tom, že první utkání nezvládl a to ho bude motivovat víc, aby nyní uspěl. My chceme navázat na Příbram, kde jsme předvedli kvalitní výkon. Hráli jsme u soupeře, který hrál minulou sezónu první ligu a teď k nám přijede tým, který má také za cíl postup do první ligy. Může nás to motivovat. Doufám, že po dobrém výsledku v těžkém utkání v Příbrami přijde hodně lidí, a jak už jsem zmiňoval, věřím, že na něj výkonem navážeme, chceme doma vyhrát.

Jak jste zmiňoval, Hradec v prvním utkání doma ztratil. V zápase s Táborskem měl velkou převahu a Jihočeši dostali branku v podstatě darem...
Utkání jsem viděl, Táborsko moc šancí nemělo. Hradec tam měl spoustu situací, z kterých by měl gól normálně padnout. Byla tam i situace tři na jednoho, kterou špatně vyřešili. Chybělo jim trochu štěstíčka, kvalitu směrem dopředu měli. Ale my hrajeme doma a chceme před domácím publikem vyhrát.

Myslíte, že Hradec bude sázet na stejnou sestavu jako proti Táborsku?
Těžko předvídat, s kým Hradec nastoupí. Viděli jsme utkání, od kterého se nějakým způsobem budeme odrážet.

Hradečtí v týdnu ohlásili i dvě nové posily, u nich asi těžké odhadovat, zda zasáhnou do zápasu?
To je opravdu těžko odhadovat.

Máte, pochopitelně krom tří bodů, nějaké speciální přání k utkání s Hradcem Králové?
Mám samozřejmě přání, aby přišlo co nejvíce lidí, abychom hráli líbivý fotbal směrem dopředu, ale ze zabezpečené obrany. Když chcete hrát útočný fotbal, vždy to musí mít základy vzadu. První utkání doma, utkání se soupeřem, který hrál první ligu, uděláme vše, abychom uspěli.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • adminMilanŠoba: Vše je a bylo v zápasech na hlavní stránce. ...
  • josta: ..analogie z před čtvrt stoletím (1992), kterou si živě vybavuji: Pamatuji, ...
  • Jiří_M.: jako já vím, spíš jsem to sem dal kvůli tomu, ...
  • adminMilanŠoba: Hrál jasně první s jasně posledním, není se co divit, ...
  • fridrich: Doufám, že špatně. Kdyby šlo o ligu, tak to pochopím, ...
  • Jarda001: Honza Javurek na zkousce v Jihlave tak jsem zvedav jak ...
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin