V pondělí odstartuje zimní příprava

V pondělí odstartuje zimní příprava Z n o j m o - Již jen hodiny nás dělí do startu společné zimní přípravy na jarní část Fortuna národní ligy. Hráči a realizační tým se sejdou na Městském stadionu v Horním parku v pondělních odpoledních hodinách. V prvním týdnu přípravy čekají na svěřence Jiřího Balcárka také úvodní dva zápasy.

 
 
 

V kabině se v pondělí objeví i několik hráčů na zkoušku. Mimo to, se stále intenzivně jedná o nových posilách. Po přestupu Jaroslava Svozila se tak vedení klubu zaměří například na post stopera. Co se týče tréninkového zatížení, týmu sice startuje společná zimní příprava 8. ledna, stejně jako v minulých sezonách však hráči plnili individuální tréninkový plán.

První týden zasáhnou svěřenci trenéra Jiřího Balcárka hned do dvou přípravných utkání. V rámci Tipsport ligy se utkání ve středu proti Zbrojovce Brno, ve středu pak proti slovenské Skalici. Oba duely se uskuteční v areálu VUT Brno.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin