Na předchozí výhru jsme nenavázali

Na předchozí výhru jsme nenavázali Z n o j m o - Po dobrých výkonech a výsledcích z posledních venkovních zápasů mnozí očekávali, že konečně po dlouhé době zabereme i před domácími diváky, ale trefovali jsme jen tyčku a břevno a naopak inkasovali dvakrát...

Delegát: Dofek Ladislav, Poklop Miroslav
1.SC Znojmo FK: Koukal – Malár, Helísek (C), Dujmović, Machuča – Lacko (66.Cheredea), Javůrek, Ambrozek, Pospíšil – Vašíček (75.Pecháček), Teplý
FK Třinec: Paleček – Ilko, Janoščín, M.Čelůstka (C), Bedecs (59.Masař), Reintam – R.Vaněk I., Šumbera, Samiec (70.Janošík), Buchvaldek (89.Joukl) – Juřena
Počet diváků: 380

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře. Soupeře jsme ohrožovali na jeho půlce, byť jednu chvíli měl i debutant v této sezoně v naší brance Jirka Koukal co dělat, aby po malé malé zabránil špatným zpracováním míči dojít za brankovou čáru. Největší šanci úvodní čtvrthodiny měl pak Honza Javůrek, který z rychlého útoku trefil tyčku! Pak ale jakoby další aktivitě z naší strany touto tyčkou odzvonilo.. Otřepané nedáš-dostaneš se vyplnilo na druhé straně, kdy o 5 minut později hosté prošli naší obranou jako nůž máslem a skórovali Buchvaldkem - 0:1. Žel o 10 minut později bylo ještě hůře. K zakončení se dostal Ilko a gólmanovi Koukalovi míč nešťastně prošel za čáru - 0:2. Do konce půle už se nám skórovat nepodařilo.

Do druhé půle jsme opět vstoupili aktivně, ale ne tak, jak v prvním poločase. Naopak hned ve 49.minutě už to mohlo být 0:3, hosté už se radovali, ale míč jeden z našich obránců na brankové čáře vykopl!V 71.minutě pak brankář Koukal fantastickým zákrokem zabránil hostům skórovat. O tři minuty později při nás opět nestálo štěstí - Václav Vašíček nastřelil břevno!! Hosté pak měli v 80.minutě další velkou šanci ke skórování, ale netrefili branku! Konec všem nadějím udělala červená karta. Tu jako druhou žlutou dostal Kuba Teplý.

Trenér Leoš Kalvoda: "Zápas se mi hodnotí velmi špatně. Musím říct, že do tyčky jsme hráli dobře, ale od té doby jsme propadli ve všech činnostech. Nedovedu pochopit, že zahrajeme dobrý zápas Ve Frýdku-Místku i v oslabení nebo v Táborsku, a pak sehrajeme takové utkání doma proti Třinci, i když je samozřejmě dnešní soupeř je kvalitnější."