SK Hanácká Slavia KroměřížFC Zlínsko, spolekFK Třinec1.SC Znojmo FKSK UničovMFK Karviná BFC HlučínFK HodonínFK Frýdek-MístekFC Zlín BTJ Start BrnoFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)FK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekFC Zbrojovka Brno BFC StráníTJ Union Hlubina

Dvě penalty - jedna v nastavení a jeden gól soupeře v posledních 25 minutách...

Dvě penalty - jedna v nastavení a jeden gól soupeře v posledních 25 minutách... To se vidí málokdy - od 26.minuty jsme vedli 2:0 - a stejný stav trval ještě v 65.minutě, pak se ale začaly dít věci: pokutový kop proti nám, za dalších 6 minut vyrovnání a v nastavení další penalta proti nám - vše proměnil Duda. Jsme tak i pod novým trenérem stále bez výhry.

8.k. 3.MSFL, neděle 22.9.2024
1.SC Znojmo FK - TJ Start Brno  2:3  (2:0)
Branky: 15.Silas, 26.Abreu De Sá Vilela – 66.(pen.), 72. a 90+1. Duda (pen.)
ŽK: 31.Zanette, 37.Koukal, 55.Espada, 60.Abdellaoui, 65.Rocha Santos, 73.De Oliveira Moreira (trenér) 89.Samper Caimanque, 90.Tonye Bissay – 28.Hladký, 41.Novák, 65.Šumbera
Rozhodčí:
Delegát:
1.SC Znojmo FK: Espada – Zanette (53.Mendes), Carneiro Rodrigues (C), Silas (84.Ndoye), Vilela (84.Samper Caimanque), Abdellaoui (73.Tonye Bissay), Carungal, Ieseanu, Koukal, Rocha Santos, Ferrira Viegas
Trenér: Filipe José De Oliveira Moreira
TJ Start Brno: Zádrapa – Slovák, Papež, Zikl (84. Šíp), Duda, Plichta, Toczyski, Novák (C), Bartůněk (90+2.Remiáš), Svoboda (62.Aw), Hladký (46.Šumbera)
Trenér: Michal Kugler