Chválíme hráče za svědomitý přístup, hodnotí podzim trenéři U14 Palička a Steinhauser

Chválíme hráče za svědomitý přístup, hodnotí podzim trenéři U14 Palička a Steinhauser Z n o j m o - Od nejmladších žákovských kategorií se přesouváme ke starším. Konkrétně ke kategorii U14, kterou vedou trenéři Libor Palička a Miroslav Steinhauser. Oba byli s výkony svých svěřenců v podzimní části spokojení. Ti přezimují na třetí pozici a na jaře si budou brousit zuby na mety nejvyšší. Nejlepším střelcem týmu se stal s jedenácti góly Petr Štancl.

 
 
 

HODNOCENÍ PODZIMU OD TRENÉRŮ LIBORA PALIČKY A MIROSLAVA STEINHAUSERA

Do sezóny jsme vstoupili s dvacetičlenným kádrem, který se prezentoval velmi dobrou tréninkovou morálkou a dobrým přístupem k fotbalovým povinnostem. Naším hlavním úkolem bylo mužstvo takticky připravit na přechod z menšího na velké hřiště. Hráči se s tímto úkolem popasovali dobře, začátek sezony se nám povedl a až na malé výpadky můžeme být s průběhem podzimní sezony spokojeni. Chtěli bychom pochválit hráče za svědomitý přístup, jak k tréninkům, tak k mistrovským utkáním.

Podzim 2017/18
Umístění Zápasy VýhryRemízyProhryBodySkóre
31391328 49:15
 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin