Ve Znojmě na zkoušce francouzský defenzivní univerzál Mahamadou Dramé

Ve Znojmě na zkoušce francouzský defenzivní univerzál Mahamadou Dramé Z n o j m o - V tomto roce nám zbývá odehrát ještě jedno soutěžní utkání, už nyní se ale ohlížíme po případných posilách, které by mohly zasáhnout do jarních bojů Fortuna národní ligy. Na jih Moravy tak přicestoval na zkoušku francouzský defenzivní fotbalista Mahamadou Dramé, který naposled působil ve slovenských Košicích.

 
 
 
MAHAMADOU DRAMÉ

Pětadvacetiletého záložníka si ve francouzském třetiligovém Béziers vyhlédly v roce 2015 na hostování Teplice. Defenzivní univerzál si tak mohl vyzkoušet českou nejvyšší fotbalovou soutěž. Na severu Čech ale příliš šancí nedostával a jeho kroky zamířily do Košic, do druhé slovenské ligy. Zde jej na určitou dobu ze hry vyřadilo zranění, přesto stihl v minulé sezóně pomoci Košicím k ovládnutí druhé slovenské ligy. Košice se však kvůli finančním obtížím do první ligy nepřihlásily a nakonec je potkal smutný osud v podobě ukončení sportovní činnosti. (DEFENZIVNÍ ZÁLOŽNÍK, STOPER, LEVÝ OBRÁNCE, VÝŠKA 185, VĚK 25)

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin