U17 předvedla ve Vítkovicích solidní výkon, o její prohře rozhodla jediná branka

U17 předvedla ve Vítkovicích solidní výkon, o její prohře rozhodla jediná branka Z n o j m o - Svěřenci trenéra Luďka Zlámala podali v Ostravě sympatický výkon, i přesto ale odjížděli z Vítkovic s prázdnou. Utkání notně ovlivnil brzký gól, domácí šli do vedení již ve třetí minutě. V dalším průběhu utkání jsme mohli srovnat, měli jsme na to i několik dobrých příležitostí. Když už se nám povedlo vyrovnat, vše zhatil zvednutý praporek pomezního. Pro zajímavost dodáme, že Vítkovice vedl Roman Vojvodík, který působil v předchozích dvou letech ve Znojmě v roli asistenta trenéra A-týmu.

 
 
1. (Hrabůvka), středa 16.8.2017
Městský FK Vítkovice - 1.SC Znojmo FK  1:0  (1:0)
Branky: 3. Brezovský
ŽK: 12. S. Kohoutek (Znojmo)
Rozhodčí: Jurajda - Kotala, Štefek
Městský FK Vítkovice: Pitřík (c) - Hon, Kanovský (62. Polák), Brezovský, Benc (41. Vokulič), Šindler (77. Ražný), Leixner, Sabol, Lindovský (73. Nykl), Pagáčik, Dujsík (52. Žídek)
1.SC Znojmo FK: Čech (41. Šnepfenberg) - Tříletý, Peřinka (41. Žůrek), Kocanda, Daniel (c), Cabák, Kohout (52. F. Navrátil), V. Pospíšil, S. Kohoutek, Fajkus, Pohanka

Ohlasy trenérů

Roman Vojvodík (Vítkovice): I druhé utkání jsme zvládli na jedničku. Byli jsme v dnešním utkání fotbalovějším týmem a zaslouženě se můžeme radovat z vítězství. Utkání se hrálo za úmorného vedra a i v tomto počasí se hrál velmi slušný fotbal. Opět se dá říct, že utkání mohlo skončit větším rozdílem, ale to by jsme museli proměnit zase i ty nejvyloženější šance a dotáhnout velké množství nájezdů na soupeřovu bránu. Ke konci utkání už hra byla ale rozhozená a soupeř mohl po našich hrubkách dokonce vyrovnat. I tak musíme kluky za druhou výhru v řadě pochválit.

Luděk Zlámal (Znojmo): Dvě situace, které rozhodly o výsledku. Ta první: Brzký obdržený gól již ve 3 minutě. Nicméně, měli jsme dalších 77 minut na vstřelení branky. Ta druhá: Dva neproměněné nájezdy na brankáře a neuznaný gól pro domnělé postavení hráče v ofsajdové pozici. Domácí na nás vletěli a to trvalo dobrou polovinu poločasu, následně jsme se z tohoto tlaku trochu vymanili a začali být nebezpeční především z brejků. Druhý poločas byl v našem podání daleko odvážnější a přál jsem klukům gól, který si určitě zasloužili.

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin