U17 vstup do jara zvládla na jedničku

U17 vstup do jara zvládla na jedničku J e v i š o v i c e - Naše sedmnáctka vstupovala do jarních bojů po nepříliš povedené zimní přípravě. Opět se však ukázalo, že příprava a samotná mistrovská utkání jsou zcela něco jiného. Na umělé trávě v Jevišovicích se našim mladíkům povedla hlavně první půle, kde si vytvořili dvoubrankový náskok, který se ukázal jako klíčový v samotném závěru utkání.

 
 
18. (UT Jevišovice), pátek 23.3.2018
1.SC Znojmo FK - MFK Frýdek-Místek B  2:1  (2:0)
Branky: 25. Daniel, 28. Cabák - 78. Procházka
ŽK: 73. Fajkus (Znojmo)
Rozhodčí: Marinč - Sedláček, Laštůvka
1.SC Znojmo FK: Vrba - Fajkus, Peřinka (c), Tříletý, Kohout - Cabák, Zábojník, Novák (68. Pospíšil O.), Pospíšil V. (74. Vespalec) - Daniel, Pohanka (79. Polický)
MFK Frýdek-Místek B: Rusek - Koval (60. Šostý), Merta M., Niesner, Brojač (68. Nytra) - Blaha (57. Procházka), Vahalík (41. Křenek), Zrůnek, Mikulenka - Merta K. (c), Šigut
Počet diváků: 35

Ohlasy trenérů

Luděk Zlámal (Znojmo): Po výsledkově nepříliš povedené zimní přípravě jsme šli do utkání tak trochu s očekáváním, jak zvládneme první soutěžní utkání. Střed zálohy jsme obsadili dvěma novými hráči, zvládli to velmi dobře, v brance nastoupil Vrba hráč U16 a mužstvo podržel hlavně v závěru utkání. Tým podal z mého pohledu krásný výkon a je to nejlepší možný vstup do jarních odvet. Děkuji všem za hráčům za výkon.

Radek Punda (Frýdek): Úvodní zápas jarní sezony jsme výsledkově nezvládli. Začátek zápasu byl z naší strany aktivní, dostávali jsme se do nadějných situací, které jsme ale nedokázali dobře řešit. Ve 25. minutě jsme ovšem hrubou individuální chybou nabídli domácím možnost skórovat a když o tři minuty později po další naší chybě Znojmo skórovalo podruhé, upustili jsme od naší hry a zbytek poločasu byl z naší strany špatný. Do druhé půle jsme nastoupili se snahou se zápasem něco udělat, ale ze spousty šancí jsme se gólově prosadili až těsně před koncem a domácí již výhru uhájili. Nutno přiznat, že jsme nepodali výkon, jakým jsme se prezentovali v posledních přípravných utkáních.

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin