Mladší žáci na úvod jara válí!

Mladší žáci na úvod jara válí! Z n o j m o - Mladší žáci do své soutěže vstoupili na začátku jarních bojů velmi slušně, i když mladší žáci jsou hlavně protihráči, jelikož za naši kategorii mladších žáků hrají věkem ještě chlapci přípravky. V prvním kole po pohledném výkonu porazili Dobšice a o tomto víkendu pokračovali, kdy pro změnu přehráli Hrádek. Tímto dokazují, že věk není rozhodující, jde přeci o fotbalové umění.

 
 
12. (Husovy sady), neděle 15.4.2018
1.SC Znojmo FK - TJ Sokol Hrádek  8:2  (3:0)
Branky: Vizingr 4, Peca F. 2, Daniel, Mrkos - Hříbek J. 2
1.SC Znojmo FK: Plicka - Vocílka, Minařík, Vizingr, Matajs, Peca A., Daniel, Mrkos, Paul, Škopek, Malík, Peca F.
TJ Sokol Hrádek: Tichý - Konyárik, Ulrich, Pěček Leoš, Frydrychová, Podešvová, Kuřák, Urbah, Bartošek, Jírovec, Hříbek J., Peček Luboš, Matusková, Sýkora, Zámostný O., Zámostný M.

Ohlasy trenérů

Libor Palička (Znojmo): Vzhledem ke skutečnosti, že s touto kategorií hrajeme zápasy malých forem (5+1) i středních forem (7+1), je vždy vidět v přechodu na větší hřiště chuť a motivace. V utkání proti Hrádku jsme prokázali smysl pro kombinaci a dobrou práci s prostorem, kdy jsme od začátku byli lepší, fotbalovější a hru jsme kontrolovali. Ve druhém poločase jsme výkon ještě vystupňovali, předváděli jsme mnoho pohledných akcí. V zápase bych chtěl vyzdvihnout Vojtu Vizingra, nejen za vstřelené branky, ale i za individuální výkon, kterým strhl i další spoluhráče.

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin