K opětovné remíze chyběl nakonec po finiši kousíček

K opětovné remíze chyběl nakonec po finiši kousíček Z N O J M O - Prohrávat o poločase o tři branky je určitě noční můra. Našim fotbalistům se ve druhé půli podařilo snížit na rozdíl jedné branky a v samém závěru chybělo jen maličko k vyrovnání! V úterý 5.9. nás od 17:00 čeká 2.kolo Mol Cupu proti 1.SK Prostějov, FK.

5.kolo MSFL, pátek 1.9.2023
1.SC Znojmo FK - TJ Start Brno  2:3  (0:3)
Branky: 66.Abreu De Sá Vilela, 72. Kilibarda – 6.Zikl, 15.Rogožan, 44.Duda
ŽK: 73.Neto De Sousa – 54.Duda, 90.Matulka, 90+2.Chmiel
Rozhodčí: Jaroslav Kolář - Ondřej Cieslar, Ondřej Terber
Delegát: Václav Briksa
1.SC Znojmo FK: Škugor – Ivanović (K), Carneiro Rodrigues, Pálfi (63.Neto De Sousa), De Almeida Parede Neto (85.Gomes Ferreira), Kilibarda, Frigerio (36.Trajković), De Vasconcelos Adrian, Lukčo, Afonso Rodrigues, Abreu De Sá Vilela (85.Grgić)
Trenér: Luís Filipe Saraiva Da Silva
TJ Start Brno: Chmiel – Kaláb (82.Březina), Avdić (K), Papež, Duda, Rogožan (63.Havlín), Sedlo, Vantuch, Szewieczek, Zikl (73.Matulka), Šumbera
Trenér: Milan Frimmel