Na Tipsport lize s domácí Zbrojovkou 0:0!!!

Na Tipsport lize s domácí Zbrojovkou 0:0!!! V prvním z dnešních dvou našich zápasů na Tipsport lize remizovali naši hráči s domácím předposledním týmem 1.ligy 0:0. Zápas přinesl šance na obou stranách, jak jste si ostatně mohli přečíst v průběhu zápasu a i teď pár minut po jeho skončení!!!

TC, sobota 22.1.2011
FC Zbrojovka Brno - 1.SC Znojmo FK  0:0  (0:0)

ŽK: Hromek
Rozhodčí: Mikel – Večeřa, Dobrovolný
FC Zbrojovka Brno: Bureš – Brdarovski, Simerský, Mitrovič, Pejič – Valenta, Křeček, Borek, Husár (60.Hamouz) – Došek (60.Pernica), Šamánek
1.SC Znojmo FK: Doleček (45.Stejskal) - Sukup, Yonov, Helebrant, Švarc - Šplíchal, Vavřík (63.Alexa), Hnáníček, Hromek - Kováč (63.Adamov), Čavar (75.Štajner)

Úvodní šanci zápasu měl náš Hnáníček v 9.min., vzpápětí se mohl dvakrát prosadit domácí Šamánek a o deset minut později i Došek. Poté již byly příležitosti opět na naší straně. Hromek ale ve 22.min. mířil nad. Švarcova tečovaná střela ve 25.min. skončila rohem. Hromek po půlhodině opat mířil jen nad brněnskou svatyni. Pět minut před koncem 1.půle se neujala ani šance našeho Kováče. Vzápětí byl Čavar stažen rukama ve vápně, ale penalta v náš prospěch se nepochopitelně nepískala.

Ve druhé půli se hrálo od šestnáctky k šestnáctce. Největší šance celého zápasu přišla na začátku druhé půle, kdy Křeček trefil z trestného kopu břevno. V největší naší šanci byl Hromek, který po přihrávce střídajícího Adamova trefil domácího gólmana - to probíhala 72.minuta. Domácí mohli strhnout vítězství na svou stranu o dvě minuty později, ale mířili jen nad tři tyče.

Naši hráči tak získali velmi cenný bod. Odpoledne od 14:00 je čeká ještě druhý dnešní duel se Sigmou Olomouc.