Přesně stejný výsledek se stejným soupeřem jako dvakrát v minulé sezoně

Přesně stejný výsledek se stejným soupeřem jako dvakrát v minulé sezoně Po naší výhře ve středu v Uničově jsme anglický týden překřtili na vítězný, když jsme poslední tým MSFL přehráli naprosto totožným výsledkem jako v květnu v Hranicích a loni v říjnu na našem stadionu. V tabulce jsme na 11.místě a v sobotu 23.9. od 15:30 hrajeme v Blansku.

7.kolo MSFL, neděle 17.9.2023
1.SC Znojmo FK - SK Hranice  3:0  (1:0)
Branky: 33.Abreu De Sá Vilela, 47.Kilibarda, 51.De Almeida Parede Neto
ŽK: 64.Abreu De Sá Vilela – 71.Cverna
Rozhodčí: Pavel Budovič – Tomáš Svoboda, Ondřej Vlk
Delegát: Josef Bábíček
1.SC Znojmo FK: Škugor – Trajković, Ivanović (K), Carneiro Rodrigues (66.Grgić), Neto De Sousa (76.Pálfi), De Almeida Parede Neto (76.Gomes Ferreira), Abdellaoui (46.Lukčo), Kilibarda, Rocha Santos, De Vasconcelos Adrian, Abreu De Sá Vilela (87.Rachidi)
Trenér: Ridi Dauti
SK Hranice: Spurný – Vavřík, Kundrát (K), Jasenský (76.Vymětalík), Grygar, Beňa (55.Cverna), Červenka (55.Opatřil), Koláček, Berčík (55.Kuchař), Rolinc, Hapal (55.Cagaš)
Trenér: Radek Malina
Počet diváků: 195

V sestavě bez potrestaného Christiana Frigeria za dvě žluté a tudíž červenou v minulém duelu v Uničově nastoupili naši hráči odhodláni navázat na svou první výhru v MSFL v tomto ročníku ve středu na Olomoucku. Z Přerovska k nám dorazil poslední tým tabulky, kterého jsme v minulé sezoně porazili dvakrát 3:0.

Hned od začátku bylo jasné, že plníme roli favorita zápasu a nakonec se to potvrdilo a dosáhli jsme na úplně totožné skóre jako v minulé sezoně. A jak se k tomuto výsledku došlo? Ve 33.minutě se ve vápně s míčem osamoceně objevil Rodrigo Abreu De Sá Vilela a tváří v tvář Spurnému jej bez problémů prostřelil - 1:0.

Pokud Hranice přemýšleli o vyrovnání, naši hráči udělali jasn krátce po přestávce. A prosadili se dva naši nejlepší střelci i střelci soutěže. Ve 47.minutě Marko Kilibarda dal svou další branku v MSFL. Byla ta jeho tradiční, oblíbená, kdy obstřeluje gólmana na vzdálenější tyči. Tentokrát musel míč ze sítě lovit hranický Spurný - 2:0. A o 4 minuty později se skóre nakonec uzavřelo. Střelec naší první branky Abreu De Sá Vilela vysunul nejlepšího střelce našeho klubu a Carlos De Almeida Parede Neto se nemýlil ke vzdálenější tyči - 3:0. A přestože hosté pak následně čtyřnásobně vystřídali a my pak měli ještě další vyložené šance, skóre už se neměnilo. Hostům nešla upřít snaha, ale zůstalo jen u ní.

Další víkend máme šanci vylepšit naše desetibodové konto o další body a to na půdě Blanska.

Záznam zápasu:

Ridi Dauti, trenér 1.SC Znojmo FK: "Jsem maximálně spokojený s výsledkem a způsobem, jakým jsme hráli. Náš herní plán jsme splnili velmi dobře a podařilo se nám udržet čisté konto. Nyní chceme pokračovat v našem tempu i v dalším zápase v Blansku."