V karetním mariáši boj až do samého konce se vyplatil!

V karetním mariáši boj až do samého konce se vyplatil! R O S I C E - Padaly žluté karty, hned 4 červené a dvě branky! Naši hráči vyrovnávali v samém závěru, když hráli o jednoho hráče v oslabení! I druhý náš duel v novém ročníku MSFL tak skončil remízou 1:1. Na třetí střetnutí vás zveme na náš stadion v sobotu 19.8. od 16:30 proti FC Zlín B. Ale ještě předtím budeme hrát ve Žďáru nad Sázavou odložený duel 1.kola Mol Cupu a ještě dřív v pondělí 14.8. se od 11:00 v přímém přenosu ČTsport bude losovat 2.kolo Mol Cupu a náš potencionální druholigový nebo prvoligový soupeř!

2.kolo MSFL, sobota 12.8.2023
FC Slovan Rosice - 1.SC Znojmo FK  1:1  (0:0)
Branky: 77.Matula – 90+2.De Almeida Parede Neto
ŽK: 90+4.Kršák – 6.Frigerio, 87.Grgić, 87.Dauti (asistent), 90+3.Pálfi
ČK: 61.Fila – 20.Frigerio (po 2.ŽK), 61. Ivanović (ZNO), 90+2. Dauti (asistent) (po 2.ŽK)
Rozhodčí: Zdeněk Silný – Tomáš Řezníček, Petr Dorušák
Delegát: Karel Vidlák
FC Slovan Rosice: Zádrapa – Zezula (K), Kulík (72.Dobrovodský), Praks, Novák, Buchta, Koláčný, Fila, Přerovský (80.Kršák), Němeček (80.Goj), Sedláček (68.Matula)
Trenér: Petr Čuhel
1.SC Znojmo FK: Škugor – Trajković, Ivanović (K), Carneiro Rodrigues, Pálfi (46.Lukčo), Neto De Sousa (46.Grgić), Abdellaoui (56.Pereira Domingues), Kilibarda (78.De Almeida Parede Neto), Gomes Ferreira (68.Rachidi), Frigerio, De Vasconcelos Adrian
Trenér: Rui José Capela Batista
Počet diváků: 240

Luís Filipe Da Silva, trenér 1.SC Znojmo FK: "Do zápasu jsme vstoupili dobře a kontrolovali zápas a soupeře, ale ve 20.minutě se rozhodčí rozhodl vyloučit jednoho z našich hráčů a od té chvíle jsme byli v nevýhodě. Přesto jsme měli v prvním poločase nejlepší příležitost utkání, kdy zcela izolovaný Duarte nedokázal skórovat. Ve druhém poločase jsme ve snaze dosáhnout vítězství zariskovali i o jednoho hráčem méně.
Skončili to vyloučením dalšího hráče, situace, která nám nakonec uškodila a přivedla Rosice do výhody, ale moji hráči byli skvělí a v posledních minutách dokázali dosáhnout remízy a téměř vyhrát."