Výhra v Olomouci

Výhra v Olomouci Další výhra v přípravě, ve které se objevil na zkoušku další hráč - a dal gól.

přípr., sobota 5.2.2011
SK Sigma Olomouc B - 1.SC Znojmo FK  1:2  (0:1)
Branky: 63.Plšek – 33.Bačík, 57.Kováč
SK Sigma Olomouc B: Karabina (46. Reichl) – Nuc, Ulma, Hajčík, Kazár – Vavřík, Soušek (63. Nešický), Plšek, Schmidt (46. Pančochář) – Nekuda (34. Bernard), Rolinc (55. Nekuda). Trenér Augustin Chromý
1.SC Znojmo FK: Šustr (78.Doleček)– Sukup (46.Lukáš), Yonov, Coufal (46.Trnovec), Krajačič – Bačík, Nepožitek, Lacko, Krhut (46.Kamdem) - Hnáníček, Vašiček (46.Kováč)

Příprava pokračuje. Zápas s rezervou Sigmy Olomouc přinesl kvalitní utkání. Rychlost, nasazení, šance na obou stranách – to vše bylo ozdobou dnešního duelu. Olomouc začala s mírným tlakem, ale vybojovala si pouze roh v 6.min. To ale z jejich strany bylo vše. Znojmo začalo soupeře přehrávat rychlostí a kombinacemi na jeden dotek. Hned dvě šance za sebou měli Krhut a Vašíček, a to v 8. a 9.min. Prvně jmenovaný krásně po svém průniku přihrával před bránu, ale nebyl nikdo kdo by zakončil. Vašíček zase za pomoci Krhůta vystihli špatnou rozehrávku domácích obránců a nebýt nedovoleného zákroku na Vašička před šestnáctkou, kdo ví jak by si s ní náš útočník poradil. K další šanci vybídl Vašíčka z pravé strany Bačík – 12.min. O minutu později krásné vysunutí Krhuta Nepožitkem. Posledně jmenovaný v 19.min. protáhl gólmana tvrdou střelou z 20 metrů. 21.min. a Yonov dlouhým pasem hledá Bačíka. Obránci byli ale pozorní. Dosavadní tlak našeho týmu korunoval po centru Krajačiče právě Bačík 33.min.- 0:1. Autor branky se objevil ve Znojmě včera večer na zkoušku z 2.slovenské ligy FK BODVA Moldava nad Bečvou, kde byl na hostování ze Zemplínu Michalovce.

Druhá půle byla prvních 25 minut taktéž v naši režii, ale bohužel stále jsme se dostávali do šancí a nevyužili. Jen ve zkratce 46.min. Kamdem, 48.min. Hnáníček, 49.min. dvakrát rohový kop, 51.min. rychlý protiútok Kamdem, Hnáníček a hlavička Kováče k levé tyči olomoucké branky - 57.min. 1:2. 70.min. šance opět Kamerunec a Lacko. Domácím se přesto podařilo v 64.min. skórovat. Po nedorozumění v naší obraně prostřelil olomoucký útočník Šustra. Od této chvíle se hra trochu vyrovnala, domácí chtěli ještě vyrovnat, ale i střídající Doleček byl v bráně Znojma pozorný.