Zápasy – JM přebor mladší dorost 2018/2019
U19 | tým | zápasy | tabulka | | U18 | tým | zápasy | tabulka | |
U17 | tým | zápasy | tabulka | | U16 | tým | zápasy | tabulka | |
U15 | tým | zápasy | tabulka | | U14 | tým | zápasy | tabulka | |
U13 | tým | zápasy | tabulka | | U12 | tým | zápasy | tabulka | |
Mladší Žáci | tým | zápasy | tabulka | | Starší přípravka: | tým | zápasy | tabulka | |
Mladší přípravka: | tým | zápasy | tabulka | |
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
3. | so 18.8. | FC Kuřim | 1.SC Znojmo-mládež, spolek | 2:16 | (1:7) |
Branky: 4.Sychra, 60.Sobotka - 30., 32., 50., 70., 73. a 76.Špalek, 5., 45. a 58.Březina, 11., 15. a 18.Šuba, 36. a 42.Kovařík, 72.Vocílka, 78.Štancl Diváci: 0 | |||||
2. | út 21.8. | 1.SC Znojmo-mládež, spolek | FC Veselí n.Moravou | 5:1 | (2:1) |
Branky: 6., 38., 47. a 74.Březina, 42.Kovařík (pen.) - 10.Maňák
Rozhodčí: Marek Horký - Dušan Laštůvka, Michal Chaloupka Diváci: 0 | |||||
4. | so 25.8. | SK Újezd u Brna/Tuřany | 1.SC Znojmo-mládež, spolek | 0:11 | (0:3) |
Branky:
ŽK: ČK: Rozhodčí: Diváci: 0 | |||||
6. | ne 9.9. | FC Sparta Brno B | 1.SC Znojmo-mládež, spolek | 3:2 | (2:0) |
Branky: 17. a 51.Novák, 25.Vantuch - 43.Kovařík, 80.Vocílka
Rozhodčí: Petr Daniel - Tomáš Králík, Tomáš Hajdík Diváci: 0 | |||||
5. | st 12.9. | 1.SC Znojmo-mládež, spolek | FC Slovan Rosice | 3:0 | (1:0) |
Branky: 67. a 77.Špalek, 38.Palatka
ŽK: 26.Kozel, 77.Kratochvíl Rozhodčí: Miroslav Fousek - Dušan Laštůvka, Lukáš Fůra Diváci: 0 | |||||
7. | ne 16.9. | 1.SC Znojmo-mládež, spolek | ČAFC Židenice 2011 | 3:1 | (1:0) |
Branky: 28. a 69.Špalek, 41.Vocilka - 74.Kluj
Rozhodčí: Milan Polonec - František Chabiča, Josef Záviška Diváci: 0 | |||||
8. | so 22.9. | FC Medlánky | 1.SC Znojmo-mládež, spolek | 0:2 | (0:0) |
Branky: 76.Kovařík, 78.Špalek
Rozhodčí: Josef Čurda - Martin Junek, Matyáš Hlavai Diváci: 0 | |||||
10. | ne 7.10. | FC Ivančice | 1.SC Znojmo-mládež, spolek | 1:7 | (0:4) |
Branky: 71.Matoušek - 8.Kovařík, 16., 26., 40., 61., 66. 73.J.Špalek
ŽK: 49.Sadílek, 64.Morong (oba ZNO) Rozhodčí: Martin Urbánek- Lukáš Marinč, Fitim Kačanolli Diváci: 0 | |||||
11. | so 13.10. | 1.SC Znojmo-mládež, spolek | FC Soběšice | 13:2 | (5:2) |
Branky: 54., 62, 69. a 73.Vocílka, 3. a 50.Kovařík, 48. a 57.Špalek, 14.Synek, 20.Škopek, 26.Štola, 32.Bartůněk, 42.Palatka - 9.Král, 11.Jelínek
ŽK: 38.Bartůněk (ZNO) Rozhodčí: Michal Chaloupka - Dušan Laštůvka, Michal Ďurko Diváci: 0 | |||||
12. | so 20.10. | FK Kunštát/Žijeme hrou | 1.SC Znojmo-mládež, spolek | 3:6 | (1:5) |
Branky: 20.Bělehrádek, 53.Bláh, 73.Toman - 12., 22., 31. a 64.Špalek, 1.Kovařík, 19.Vocílka
ŽK:33.Janků - 10.Vocílka, 33.Sadílek, 68.Kovařík Rozhodčí: David Prokop - Radek Grepl, Jaroslav Brach Diváci: 0 | |||||
13. | ne 28.10. | 1.SC Znojmo-mládež, spolek | FC Boskovice | 1:2 | (0:1) |
Branky: 67.Špalek - 8.Petrov, 54.Alexa
ŽK: 35.Synek - 37.Lokaj, 73.Petrov Rozhodčí: Marek Horký - Vladan Vodák, Michal Chaloupka Diváci: 0 | |||||
1. | ne 4.11. | SK Slatina/Slovan | 1.SC Znojmo-mládež, spolek | 2:1 | (0:0) |
Branky: 58.Martin Březina (vlastní), 69.Enrico Christian Canales Pineda - 48.Martin Březina
ŽK: 80.Enrico Christian Canales Pineda Rozhodčí: Marek Malimánek - Jiří Krchňák, Milan Haminger Diváci: 0 | |||||
15. | ne 24.3. | FC Veselí n.Moravou | 1.SC Znojmo-mládež, spolek | 0:6 | (0:4) |
Branky: 10., 37., 40. a 60.Březina, 9.Bartůněk, 50.Špalek
ŽK: 50.Burša Rozhodčí: David Řezník - Karel Mach, Marek Pavlica Diváci: 30 | |||||
16. | ne 31.3. | 1.SC Znojmo-mládež, spolek | FC Kuřim | 6:1 | (3:1) |
Branky: 10., 70. a 80.Kovařík, 2.Rehberger, 4.Synek, 76.Železný - 32.Vlček
Rozhodčí: Tomáš Králík - Martin Petrucha, Jiří Horký Diváci: 30 | |||||
17. | ne 7.4. | 1.SC Znojmo-mládež, spolek | SK Újezd u Brna/Tuřany | 7:0 | (4:0) |
Branky: 5., 23. a 60.Březina, 30.Špalek, 37.Kovařík z pen., 46.Synek, 80.Hamza
ŽK: 14.Sadílek - 37.Havránek Rozhodčí: Dušan Laštůvka - Karel Kříž, Jaroslav Krula Diváci: 0 | |||||
18. | ne 14.4. | FC Slovan Rosice | 1.SC Znojmo-mládež, spolek | 2:4 | (1:1) |
Branky: 15.Král, 78.Šlechtický - 27.Březina, 41.Špalek, 48.Bartůněk, 64.Škopek
ŽK: 54.Kratochvíl (ROS) Rozhodčí: Jan Oujezdský - Roman Stejskal, Dagang Jing Diváci: 35 | |||||
19. | ne 21.4. | 1.SC Znojmo-mládež, spolek | FC Sparta Brno B | 2:2 | (0:1) |
Branky: 55.Březina, 67.vlastní - 39.Vantuch, 50.Skalník
ŽK: 70.Synek (ZNO) Rozhodčí: Michal Reschovský - Radim Hanák, Radek Strapina Diváci: 50 | |||||
20. | ne 28.4. | ČAFC Židenice 2011 | 1.SC Znojmo-mládež, spolek | 3:0 | (1:0) |
Branky: 22. a 54.Kluj, 49.Coufal
ŽK: 76.Williams - 38.Bartůněk Rozhodčí: David Řezník - Milan Knecht, Ondřej Tuček Diváci: 35 | |||||
21. | ne 5.5. | 1.SC Znojmo-mládež, spolek | FC Medlánky | 7:2 | (3:0) |
Branky: 1. a 5.Březina, 26. a 41.Kovařík, 62. a 70.Štola, 52.Rehberger - 45.Leder, 48.Pluskal
ŽK: 47.Synek - 67.Bauchner Rozhodčí: Marek Horký - Martin Petrucha, Michal Chaloupka Diváci: 50 | |||||
23. | ne 19.5. | 1.SC Znojmo-mládež, spolek | FC Ivančice | 4:2 | (0:0) |
Branky: 41. a 69.Špalek, 55.Sadílek, 59.Březina - 65. a 78.Kožnar
ŽK: 74.Špalek - 63.Kožnar Rozhodčí: David Pikart - Klára Suchá, Michal Reschovský Diváci: 40 | |||||
24. | ne 26.5. | FC Soběšice | 1.SC Znojmo-mládež, spolek | 1:9 | (0:5) |
Branky: 45.Řepa - 6., 12., 51. a 70.Březina, 5., 10. a 76.Špalek, 24.Kovařík, 43.Rehberger
Rozhodčí: Shitong Wang - Martin Špičák, Jiangyin Feng Diváci: 30 | |||||
14. | st 29.5. | 1.SC Znojmo-mládež, spolek | SK Slatina/Slovan | 2:1 | (2:1) |
Branky: 21.Březina, 40.Špalek - 8.Janák
ŽK: 80.Kovařík - 77.Duc Toan Anh Bui, 80.Drápela Rozhodčí: David Pikart - Dušan Laštůvka, Marek Horký Diváci: 50 | |||||
25. | so 1.6. | 1.SC Znojmo-mládež, spolek | FK Kunštát/Žijeme hrou | 4:0 | (4:0) |
Branky: 16., 29. a 32.Špalek, 21.Pavlačka
Rozhodčí: Jiří Palát - Milan Polonec, Jiří Šachl Diváci: 50 | |||||
26. | so 8.6. | FC Boskovice | 1.SC Znojmo-mládež, spolek | 1:6 | (0:4) |
Branky: 60.Rauš - 22., 27. a 57.Březina, 36.Špalek, 40.Sadílek, 62.Cabák z pen.
ŽK: 68.Petrů - 68.Špalek Rozhodčí: Conglei Li - Dárius Brezáni, Liangchen Diváci: 10 |