archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2017 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
1.5.Varnsdorf měl v první půli větší hlad po výhře, říká Jarda SvozilVAR - ZNO 2:1, 25.kolo | Zdeněk PlánkaV a r n s d o r f / Z n o j m o - Sobotní utkání proti Varnsdorfu se nám vůbec nevyvedlo, především první půli jsme "zaspali" a byl si toho vědom i stoper Jarda Svozil. Ten viděl hlavní rozdíl v tom, že jsme nedokázali sbírat odražené míče a nedařila se nám kombinace. Zmínil i to, že jsme se těžko vyrovnávali s benevolentnějším metrem rozhodčího.
2.5.Gól Lukáše Motala už nás ve Varnsdorfu nespasil, podívejte se na sestřihVAR - ZNO 2:1, 25.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Václav Černý/DeníkZ n o j m o - Naše gólová radost v sobotním utkání ve Varnsdorfu přišla až v 87. minutě a to už bylo pozdě. Trefa Lukáše Motala už jen korigovala nepříznivé skóre na 1:2 a propásnutou první půli už jsem tedy dohonit nedokázali. V našem sestřihu se můžete podívat na všechny góly utkání včetně dalších důležitých momentů.
2.5.Pokud podáme výkon jako ve Varnsdorfu, Sigma nás tvrdě ztrestá, ví trenér KučeraZNO - OLO 1:4, 26.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Jeho svěřenci nepodali v minulém utkání ve Varnsdorfu ani vzdáleně optimální výkon a trenér Radim Kučera tak nemůže mít před středečním zápasem se Sigmou Olomouc klidné spaní. Ví, že lídr tabulky by takový výkon tvrdě potrestal. Velké otazníky tak visí i nad základní sestavou, která by se mohla oproti Varnsdorfu v mnohém proměnit.
2.5.Ve středu budeme hostit v moravské bitvě lídra tabulky - Sigmu OlomoucZNO - OLO 1:4, 26.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Bitva moravských orlic je po půl roce opět tady. Ve středu přivítáme lídra tabulky Sigmu Olomouc. Olomoučtí mohou v případě výhry slavit předčasně postup do 1. ligy. Náš plán je logicky rozdílný. Rádi bychom Sigmě vrátili prohru z podzimu a její oslavy oddálili. Utkání startuje v 18:10. Věříme, že nás přijdete podpořit v co největším počtu.
3.5.Zápasový bulletin k utkání s Olomoucí nabídne rozhovor s Petrem UličnýmZNO - OLO 1:4, 26.kolo | redakce Foto: ČTKZ n o j m o - Ani před domácím televizním duelem se Sigmou Olomouc nesmí na pokladně chybět zápasový bulletin - eSCéčko. Jelikož hrajeme s Hanáky, bude mít olomoucký nádech i obsah. Můžete si přečíst rozhovor s legendárním trenérem Petrem Uličným, který v minulé sezóně spojený i s naším klubem, a také povídání s nejlepším střelcem Fortuna národní ligy Jakubem Plškem.
3.5.Krutá prohra s lídrem. My šance pálili, Sigma proměňovala a slaví postupZNO - OLO 1:4, 26.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Luboš Pavlíček, ČTKZ n o j m o - Televizní duel v rámci 26. kola Fortuna národní ligy nám pořádně zhořkl. Vedoucímu týmu tabulky, Sigmě Olomouc, jsme podlehli 1:4. Utkání se přitom mohlo vyvíjet mnohem veselejším směre. Za stavu 1:0 pro soupeře jsme však nevyužili velké šance a později toho hodně litovala. Olomouckým se dařilo, na co sáhli a na jihu Moravy si zajistili předčasný postup do první ligy.
4.5.Sigma nám ukázala, jak se mají dávat góly, hodnotil utkání s Olomoucí trenér KučeraZNO - OLO 1:4, 26.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Libor DuchoňZ n o j m o - Prohry, zvláště ty, které končí výsledkem 1:4, se nehodnotí trenérům vůbec radostně. Nejinak tomu bylo po zmíněné domácí porážce s Olomoucí ani u znojemského lodivoda Radima Kučery. Pro jeho svěřence byl však konečný stav hodně krutý, i my si totiž vypracovali šance, nedokázali jsme je však proměnit, Hanáci byl naopak v zakončení chladnokrevní a mohli slavit postup do první ligy.
4.5.První gól za Znojmo zrovna do sítě Sigmy? Je to trochu paradox, říká Michal HolubZNO - OLO 1:4, 26.kolo | Milan Šoba Foto: Libor DuchoňZ n o j m o - Na svoji první branku ve Fortuna národní lize a také ve znojemském dresu čekal záložník Michal Holub do 26. kola. A jak sám přiznal, byl to trochu paradox, trefil se totiž do sítě Sigmy Olomouc, kde dříve působil. Radost z trefy mu však kalil končený výsledek, Hanákům jsme podlehli 1:4. Holas viděl příčinu i ve zbrklosti při řešení brankových situací.
9.5.Starší dorostenci drží ve Chvalovicích neporazitelnostZNO - HFK 3:0, 22.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Chvalovice jsou pro starší dorostence 1.SC Znojmo nedobytným hradem. Nedobyla jej ani Holice. Rozjížděli jsme se sice pomaleji, ale jen v úvodních několika málo minutách, pak už patřilo především první dějství jasně nám. Z mnoha šancí jsme dokázali proměnit dvě. Když nás pak při jediné velké příležitosti soupeře podržel i brankář Koukal, byl to solidní základ do druhého poločasu. V něm svěřenci trenéra Zlámala náskok kontrolovali a ještě ho o jednu trefu navýšili. Stejně jako A-tým se nachází starší dorostenci Znojma na šestém místě.
9.5.Byl jsem spokojený především s první půli, hodnotí výhru nad HFK trenér U19 Zlámal ZNO - HFK 3:0, 22.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Starší dorostenci v sobotu zvítězili 3:0 nad HFK Olomouc a nejen, že si upevnili šestou pozici, ale také se notně vzdálili bojům o záchranu. Naopak, blíže máme stále ke druhému a třetímu místo. Trenér Luděk Zlámal tak byl pochopitelně s utkáním spokojený, byť výrazně lépe hodnotil především první poločas.
9.5.U19 si připsala proti HFK Olomouc přesvědčivou výhru, podívejte se na sestřihZNO - HFK 3:0, 22.kolo | Zdeněk Plánkab>Z n o j m o - Ve 22. kole Moravskoslezské dorostenecké ligy jsme přivítali v domácím prostředí na hřišti ve Chvalovicích HFK Olomouc. A urodila se přesvědčivá výhra, zvláště v prvním poločasu to v podstatě byla hra na jednu bránu a vytvořili jsme si velkou řadu možností, z nichž dvě proměnili. To byl základ pro pozdější výhru 3:0. Na všechny góly a důležité momenty se můžete podívat v našem sestřihu.
9.5.Do dalekého Sokolova přerušit výsledkovou nepohoduSOK - ZNO 1:0, 27.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Ani v dalším kole Fortuna národní ligy nás nečeká jednoduchý soupeř. Sokolov se totiž rve o záchranu a tyto duely bývají vždy obtížné, o čemž jsme se přesvědčili již ve Varnsdorfu. Navzdory vzdálené destinaci však budeme chtít přerušit čtyř zápasovou sérii utkání bez výhry. Duelu startuje v 17:00.
10.5.Nepovedený zápas na západě Čech, podlehli jsme SokolovuSOK - ZNO 1:0, 27.kolo | Zdeněk PlánkaS o k o l o v - V Sokolově jsme nastoupili ve značně obměněné sestavě. V bráně nastoupil Koukal, v základní sestavě se objevil například i další mladík Sokol. Soupeř byl od začátku daleko lepším týmem a v první půli se nedostal do vedení jen díky zákrokům našeho gólmana. V úvodu druhé půli už se však prosadil Sadílek a tento gól byl nakonec rozhodující.
11.5.Nechápu, co se to s námi děje, hledal po prohře se Sokolovem odpověď Stijepo NjireSOK - ZNO 1:0, 27.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - V závěru podzimu měl výbornou formu, ze zimní přípravy ho však vyřadilo zranění a i kvůli tomu nastoupil chorvatský záložník Stijepo Njire v základní sestavě až ve středečním utkání se Sokolovem. Po utkání mu, stejně jako celému týmu, nebylo příliš do řeči. Utkání se zachraňujícím soupeřem se nám ani trochu nevydařilo a bohužel už jen vzpomínáme na povedený začátek jara.
12.5.Přezdívka John? Tu mám už od roku 1972, usmívá se legendární trenér Petr UličnýJiří Podzemský, František Střecha Foto: ČTKZ n o j m o - Když někde padne jméno Petr Uličný, automaticky většinu fanoušků napadne spojení se Sigmou Olomouc. A platí to i obráceně. Od loňské sezóny se vytvořila i určitě vazba se Znojmem, když plnil legendární kouč roli mentora a rádce trenéru Radimu Kučerovi. Když tak přišel vzájemný zápas Znojma a Sigmy, nedalo nám to a s rekordmanem v počtu odtrénovaných prvoligových utkání jsme si popovídali.
12.5.103! Zápasem v Sokolově se stal David Helísek hráčem s nejvíce starty ve FNL ve znojemském dresuZdeněk PlánkaS o k o l o v / Z n o j m o - Středeční zápas se Sokolovem se nám sice nevydařil, nabídl však jeden statistický milník. V 55. minutě vyběhl na hřiště obránce David Helísek netradičně jako střídající hráč. To však nezměnilo nic na tom, že si připsal 103. start ve znojemském dresu ve Fortuna národní lize. Přeskočil tak Tomáše Oklešťka a vévodí této statistice.
13.5.Chceme uspět a konečně předvést solidní výkon, říká před Frýdkem asistent trenéra Roman VojvodíkFMI - ZNO 0:3, 28.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - V neděli nás čeká televizní duel ve Frýdku-Místku, který ještě nemá jistotu záchrany a bude to pro něj možná klíčové utkání. A jelikož se jedná o Frýdek, tradičně v předzápasovém rozhovoru střídá trenéra Kučeru jeho asistent Roman Vojvodík, který zná tamní prostředí jako své boty.
13.5.V neděli před televizními kamerami proti Frýdku-Místku Leoše KalvodyFMI - ZNO 0:3, 28.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Další zápas nás zavede opět na půdu zachraňujícího se celku. V neděli se v televizním přenosu představíme ve Frýdku-Místku netradičně ve 12:20. Cíl je jasný, nenavázat na zápasy ve Varnsdorfu a Sokolově, kde jsme herně selhali a papírově slabším soupeřům "odevzdali" všechny body.

14.5.Televizní probuzení. Ve Frýdku-Místku jsme si připsali přesvědčivou výhruFMI - ZNO 0:3, 28.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k - M í s t e k - V přímém přenosu České televize jsme dali zapomenout na předcházející nepovedené venkovní utkání a zachraňujícímu se Frýdku-Místku jsme nedali šanci. Do vedení nás v první půli po chybě brankář dostal Kuba Teplý, v druhém dějství přidali pojistky Dominik Urbančok a Michal Holub. A nemuselo zůstat u skóre 3:0, další naše šance ale zůstaly neproměněny.
14.5.Výkon byl diametrálně odlišný než v Sokolově, pochvaloval si po výhře nad Frýdkem trenér KučeraFMI - ZNO 0:3, 28.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k - M í s t e k - Ve středu byl trenér Radim Kučera po výkonu v Sokolově naštvaný, uběhlo jen pár dní a mohl spokojeně pokyvovat hlavou. Jeho svěřenci totiž předvedli ve Frýdku-Místku dobrý výkon a zaslouženě získali tři body. Výhra 3:0 navíc mohla být ještě výraznější, pokud bychom proměnili všechny šance.