Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2024 vyšly tyto články:

31.3.Hlučín odjíždí z našeho stadionu bez bodu!ZNO - HLU 2:1, 21.kolo | Milan ŠobaI vzhledem k dalším výsledkům MSFL ve 21.kole nám při touze po 2.lize velala situace vyhrát. A to se podařilo! Po přesvědčivém výkonu jsme vyprovodili Hlučín po výhře 2:1 a ten byl nucen odjet domů bez zisku do tabulky. V dalším kole hrajeme v nedalekém Brně na Startu v sobotu 6.4. od 15:30.
26.3.Devatenáctka porazila Kroměříž a na jaře je stále stoprocentníZNM - KRO 2:0, 18.kolo | redakce - mládežZ n o j m o - Devatenáctka potvrdila dobrý start do jara a v sobotu si poradila na domácím půdě s tabulkovým soupeřem z Kroměříže. Rámec utkání dala branka Filipa Durdy z 10. minuty, až na pár výjimek opět odvedla dobrou práci defenzíva a v 85. minutě přidal pojistku Matyáš Bernát. Na jaře jsme tak po třech utkáních stále stoprocentní.
24.3.Více jak hodinová přesilovka nevedla ani k boduZLB - ZNO 1:0, 20.kolo | Milan ŠobaNa Květnou neděli se nám z umělé trávy ve Vršavě, kde nás jako domácí přivítalo béko FC Zlín, ani jeden bod nepodařilo získat. Od 9.minuty jsme prohrávali krásnou střelou do vinklu gruzínského fotbalisty prvoligového áčka, domácí dostali ve 43.minutě červenou kartu, ale my žel vyšli naprázdno. Neproměnili jsme penaltu (tu chytil provoligová dvojka FC Zlín), nastřelili tyč, měli výraznou převahu... Tak věřme, že opět naplno vyjdeme na Velikonoční neděli doma od 15:00 proti FC Hlučín.
20.3.Devatenáctka porazila Slovácko i na jařeSLB - ZNM 0:1, 17.kolo | redakce - mládežK u n o v i c e / Z n o j m o - Stoprocentní bilanci mají svěřenci trenéra Františka Havlíka v sezóně proti béčku Slovácka. Po podzimní domácí výhře 2:0 jsme soupeře porazili i na jeho půdě, když v druhém poločase rozhodl o znojemských třech bodech Filip Prycl. Vstup do jara byl tak velmi podařený, dva zápasy - šest bodů.
17.3.Po roce oplacená výhra, 5.místo a jen 3 body na první pozici!ZNO - ROS 2:0, 19.kolo | Milan ŠobaPsal se 25.březen 2023 a Rosice si z našeho stadionu odvážely 3 body za výhru 1:0. Po téměř 365 dnech se oba soupeři na stejném místě střetli znovu a tentokrát vše vyznělo lépe pro naše barvy. Naše touha po postupu a fotbaloý um slavily úspěch a zkrátili jsme tak ztrátu na vyrovnanou špici MSFL jen na rozdíl jediné další výhry! Té budeme moci dosáhnout na Velikonční neděli od 10:30 ve Zlíně proti béčku tamního FC (ale navíc nejvyšší dvě soutěže mají reprezentační přestávku!).
12.3.Devatenáctka těžký start jara zvládlaZNM - SUM 1:0, 16.kolo | redakce - mládežT a s o v i c e - Před prvním jarním utkáním nešlo pro naší devatenáctku vše podle plánu. Nemohla absolvovat generálku, jelikož muži Rapotic zápas odvolali. Co hůře, při rozcvičce před prvním mistrovským utkáním se zranil klíčový útočník Filip Štěpánek. A to je to, co rozhodně nechcete. Navíc, když je hned úvodní jarní zápas v jistém směru stěžejní. V Tasovicích jsme přivítali poslední Šumperk. Ten měl sice jeden bod narozdíl od našich šestnácti, ale případná prohra by nebyla žádoucí a mohla nás pro další průběh jara značně znervóznit a soupeři naopak nakopnout. Herně i psychicky náročný zápas jsme ale zvládli.
10.3.Podobně jako na podzim - úvodní duel se stejným soupeřem přinesl remízu - tentokrát bez gólůSLB - ZNO 0:0, 18.kolo | Milan ŠobaV Kunovicích jsme zahráli nerozhodný výsledek, přestože jsme dvakrát nastřelili brankovou konstrukci! Na první místo tak ze 6.pozice ztrácíme 6 bodů. Další neděli 17.3. hrajeme doma od 14:00 proti FC Slovan Rosice. Přijďte!