Musím kluky pochválit za obrovsky bojovný výkon, hodnotil výhru proti Frýdku trenér Balcárek

Musím kluky pochválit za obrovsky bojovný výkon, hodnotil výhru proti Frýdku trenér Balcárek Z n o j m o - Po závěrečném hvizdu utkání proti Frýdku-Místku si mohl oddechnout a také užít první druholigovou výhru v roli trenéra Znojma. Jiří Balcárek samozřejmě kvitoval, že jsme získali důležité vítězství 2:1 a ocenil bojovný výkon a charakter svých svěřenců, kteří urvali cenné tři body v 85. minutě.

 
 
 

Trenére, po výhře 2:1 to bude jistě příjemné hodnocení zápasu proti Frýdku-Místku?
Musím kluky pochválit za obrovsky bojovný výkon. Chtěli jsme na soupeře vletět, v první půli jsme diktovali tempo. V podstatě se hrálo na polovině soupeře, kdy jsme ho vůbec nepustili k nějaké kombinaci a zakončení. Všichni plnili to, co jsme chtěli. Akorát místo toho, abychom soupeře dorazili na 2:0, nestalo se. Bylo tam spoustu situací, které jsme měli vyřešit jinak. Pořád se to opakuje.

O přestávce jsem nabádal hráče, že musíme hrát stále stejně a napadat soupeře už na jeho polovině, což se ale samozřejmě nedá vydržet celý zápas. Nechtěli jsme být pasivní. Frýdek prakticky z ničeho vyrovnal a padla na nás trochu deka. A tady se právě ukázal velký charakter mužstva, kdy jsme jeli na morál, na sílu. Byli jsme dokopaní, o to více si tří bodů vážíme.

V minulém týdnu přišel Arťom Mešaninov, nyní Ondřej Machuča, jste spokojen s aktuální šíří kádru?
Určitě. Máme na výběr více možností v jakém rozestavení můžeme nastoupit. Konkurence stoupla, což je dobře.

Tři body, ale ne tak obyčejné. Řekl bych, že mají pro tým opravdu velký význam. Tým se od této výhry může odrazit...
Co jsem komunikoval s trenéry, tak nás chválili za dobré výkony, ale nebylo to proměněné ve tři body. V Příbrami, kde jsme měli vyhrát. Potom tu bylo domácí utkání s Hradcem, který skóroval ze dvou standardních situací a jednu branku jsme mu darovali. Ve Vítkovicích jsme měli spoustu šancí, ale ve finále jsme ještě zápas mohli prohrát. Viděl jsem na týmu během tréninku obrovskou vůli, chtěli utkání zvládnout, musím je pochválit.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • Fridrich: A vzal si sebou i Paula... ...
  • Mišák.z: odkaz ...
  • Wenoušek: Škoda, ze ten Rybička tehdy nezůstal a Zbrojovka si ho ...
  • Jiří_M.: Máme se na co těšit? odkaz ...
  • Fridrich: Naše posily : Malinič Bojan, testován v roce 2011 Dukle Praha ...
  • Fridrich: Chodím zde často, jsem spokojen, ale do prkýnka, jak to, ...
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin