Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2014 byly zveřejněny tyto aktuality:

25.6.V poháru H. Brod, nebo LíšeňV Poháru české pošty se střetneme v prvním kole s vítězem zápasu Havlíčkův Brod - Líšeň. V případě postupu pak narazíme na někoho z dua Žďár nad Sázavou - Rosice. Pokud bychom postoupili až do třetího kole pravděpodobně by nás doma čekala Zbrojovka Brno.
20.6.FK Kolín nakonec do FNLPodle oficiálních zpráv nakonec asi FK Kolín přeci jen bude hrát FNL.
4.6.S ČB a HK se ZNO nesetkáNa vzájemný mistrovský duel s SK Dynamo Českými Budějovicemi ani s FC Hradec Králové nedojde pro náš klub 1.SC Znojmo FK ani v další sezoně. Zatímco my budeme hrát po roce opět Fotbalovou národní ligu, oba exprvoligové týmy se zase po roční pauze vrací zpátky do nejvyšší soutěže tentokrát pod názvem Synot liga.
3.6.Účast na Perleťovém poháruNáš klub se účastní 81.ročníku nejstaršího fotbalového turnaje u nás - Perleťového poháru v Žirovnicích! V roce 1966 skončila tehdejší RH Znojmo na 3.místě, v roce 2008 náš klub skončil čtvrtý. Nyní nás čeká 28.6. ve 12:30 Spartak Myjava a pak budeme hrát buď s vítězem nebo poraženým ze souboje Vysočina Jihlava versus MFK Ružomberok.
1.6.Opava postoupila do FNLPo jednom roce v MSFL se fotbalisté Opavy vrací do Fotbalové národní ligy a budou jedním z našich soupeřů v příští sezoně. Kdo postoupí z ČFL se teprve rozhodne ve zbývajících kolech. Zatím to vypadá na Kolín. Kdo zůstane ve FNL z trojice bojujících o postup do Synot ligy se rozhodne ve středu 4.6.
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin