Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2024 vyšly tyto články:

1.4.Vítězná jarní série devatenáctky skončila ve ZlíněZLB - ZNM 3:0, 19.kolo | redakce - mládežZ l í n / Z n o j m o - Vzhledem k jarním prázdninám se vydala naše devatenáctka k zápasu se zlínským béčkem už ve čtvrtek. Na Vršavě jsme bohužel dopadli stejně jako áčko a skončila tak naše vítězná jarní série. Osud utkání nasměroval už začátek zápasu, kdy jsme inkasovali z pokutového kopu. Přesto jsme mohli ještě nepříznivý výsledek zvrátit, v ofenzivě jsme se však potýkali se špatnou finální fází.
2.4.U11: Domácí velikonoční turnaj v Hrušovanech nad Jevišovkou ovládly Pardubiceredakce - mládežH r u š o v a n y n a d J e v i š o v k o u - Nevoga Football Cup nebude toto jaro jediný velký turnaj organizovaný naším mládežnickým klubem. V sobotu se ve fotbalovém areálu Hrušovan nad Jevišovkou uskutečnil velikonoční turnaj pro kategorii U11. To znamenalo, že do akce šli i naši Znojemští Vlci, kteří si brousili v nabité konkurenci zuby na jednu z medailí. Svázaní domácí nervozitou jsme si sice proklestili cestu do finálové skupiny, na stupně vítězů to ale bohužel nestačilo. Z vítězství se radovaly Pardubice.
6.4.Jednoznačná oplátkaSBR - ZNO 1:3, 22.kolo | Milan ŠobaUž v ryze letním počasí se domácí ujali ve 2.minutě vedení lobem, ale do poločasu jsme po krásné kombinaci vyrovnali a ve druhé půli dvěma přesnými střelami ve vápně utkání rozhodli. Navíc jsme ještě trefili tyčku! Oplatili jsme tak soupeři podzimní prohru 2:3 ze svého stadionu. Na něm se v neděli 14.4. od 15:00 utkáme s dalším brněnským týmem v soutěži TJ Tatran Bohunice. Přijďte nás povzbudit v boji o 2.ligu!
9.4.Doma opět s čistým kontem devatenáctka přehrála HlučínZNM - HLU 2:0, 20.kolo | redakce - mládežZ n o j m o - Na podzim se i přes některé dobře odehrané zápasy devatenáctce nedařilo sbírat výhry, jaro je zatím přesným opakem. I ve třetím jarním utkání svěřenci trenérů Havlíka a Adamova uspěli. Opět to pak bylo s čistým kontem. Pomyslný duel o šest bodů jsme gólově rozhodli ve druhé půli, když se hned na jejím počátku prosadil Řepa, na konci utkání pak přidal pojistku Durda.
14.4.Odveta i s úrokyZNO - BHN 4:0, 23.kolo | Milan ŠobaDle očekávání jsme dnes přejeli Bohunice rozdílem čtyř branek a vrátili jim tak podzimní nečekanou porážku. V tabulce ztrácíme stále 4 body ze 4.místa na vedoucí béčko Baníku Ostrava. V dalším kole jedeme v pátek na půdu SK Hranic.
16.4.U19: K bodu na Zbrojovce bylo blízkoBRB - ZNM 1:0, 21.kolo | redakce - mládežT i š n o v / Z n o j m o - V neděli odpoledne vyrazila naše devatenáctka do Tišnova bojovat o další důležité body na půdu papírového favorita Zbrojovky Brno B. A nebyli jsme daleko alespoň od bodu. O osudu utkání nakonec rozhodl jeden jediný gól, který vstřelili domácí v první půli.
19.4.Čtvrtá výhra v řadě a třetí místo v tabulce!HRA - ZNO 1:2, 24.kolo | Milan ŠobaPod světly hranického stadionu jsme po poločase vedli, domácí pak exznojemským Rolincem srovnali z penalty, ale náš i soutěžní ostrostřelec Carlos De Almeida Parede Neto svým druhým a celkově už 17.gólem znovu vrátil vedení a rozhodl o naší výhře! Poskočili jsme už na 3.místo, stále máme na vedoucí Baník Ostrava B ztrátu 4 bodů. V neděli 28.4. hostíme od 15:00 FK Blansko!
23.4.Devatenáctka uhájila proti Třinci domácí neporazitelnostZNM - TRI 1:1, 22.kolo | redakce - mládežZ n o j m o - Devatenáctka v domácím prostředí na jaře neztratila ani bod, v sobotu ji však čekal ve formě hrající Třinec. Čtvrtý tým tabulky šel na jihu Moravy v první půli do vedení a už to vypadalo, že bude prvním týmem, který Znojmo na jaře pokoří. To se však naštěstí nestalo, kluci šli vyrovnání naproti a pomohlo jim i trochu štěstí, když se hosté dali v závěru vlastence.